Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Cze 2012 01:40 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Witam forumowiczów w swoim pierwszym poście na Fly4free. Pod koniec czerwca wybieram się z 3-letnim dzieckiem linią Easyjet z Berlina do Nicei. Biorę tylko bagaż podręczny i tu zaczynają się moje wątpliwości. Czy 3-letniemu dziecku przysługuje bagaż podręczny, bo oto zapis w regulaminie mówi:
"Bagaż podręczny nie jest ograniczony żadnym limitem wagowym, o ile jego waga pozostaje w rozsądnych granicach, tzn. pasażer jest w stanie samodzielnie i bezpiecznie umieścić go w schowku nad siedzeniem".
Tymczasem moja 3-letnia córka podniesie co najwyżej swoją torebkę na wysokość oparcia siedzenia ;) .
Jeśli jakieś osoby leciały tą linią z małymi dziećmi, proszę o podzielenia się doświadczeniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#2 PostWysłany: 11 Cze 2012 07:44 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 118
Bagaż można podczas lotu umieścić pod siedzeniem pasażera siedzącego przed nami.
Córka powinna dać sobie radę z pociągnięciem małej walizki na kółeczkach.
Nigdy nie testowałam, ale może to jest jakaś opcja :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Cze 2012 08:44 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Latałem wielokrotnie z małymi dziećmi easyjet-em. Jeżeli dziecko ma wykupiony normalny bilet to może mieć taka walizkę jak rodzic. W praktyce wygląda to tak, że ja niosę dwie walizki a dziecko idze bez :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Cze 2012 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Śmieszne pytanie ;) nie przyszłoby mi do głowy zastanawiać czy konieczne jest dźwiganie bagażu przez dziecko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Cze 2012 20:21 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Przepraszam, ale nie zaśmiecaj wątku swoimi komentarzami, które nie wnoszą nic do postu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Cze 2012 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Cytuj:
Jeśli jakieś osoby leciały tą linią z małymi dziećmi, proszę o podzielenia się doświadczeniami.

Leciałam i się wypowiedziałam.
I nie rozumiem czego się czepiasz,skoro nie napisałam tego złośliwie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Cze 2012 22:22 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Podręczny do każdego zakupionego biletu przyslguje, nieważne, czy Ty niesiesz, czy dziecko:)

Wózek dla dziecka też dodatkowo przewieziesz - w zeszły długi weekend spotkaliśmy Polaków w Paryżu, którzy sądzili, że wózek mają jako jeden bagaż i dopłacili jeszcze za jeden dodatkowy - zupełnie niepotrzebnie!

Nawet dostaniesz z małym dzieckiem do lat 5 grupę SA - czyli wejdziesz na pokład zaraz za speedy boarding, co jest miłym gestem;)

Z bagażem - musi Ci w razie poproszenia wejść w koszyk pomiarowy - waga ich nie interesuje w sensie, że to Ty go musisz taszczyć na pokład, a nie oni Ci będą pomagać, wnosić itp, jak przytaszczysz np 100kg;)

Dzwigać w górę go przecież nie musisz - przejedziesz na kółkach i ewentualnie dasz pod nogi pod siedzenie przed Tobą i tyle.

Miłego lotu;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Cze 2012 23:34 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i cenne rady :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group