Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Lut 2016 21:25 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Przeczytałem cały temat, ale chciałbym upewnić się.

Kupiłem przelot Lizbona- Ponta Delgada. Do Lizbony będę leciał Wizzem, będę miał plecak i torbę (taką na siłownię), jednakże w EasyJet mogę wnieść tylko jeden bagaż na osobę. Czy jak będę miał taką torbę upchaną w plecaku, to będzie w porządku? Rozumiem, że w EasyJet mają taką samą formę, jak w Ryanair, prawda? Więc najważniejsze by upchać w formę, nikt z centymetrem mi nie będzie mierzył całej torby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 02 Lut 2016 21:47 

Tak, każą Ci włożyć w koszyk i albo pasuje, albo nie. W Lizbonie są dość skrupulatni jeśli chodzi o bagaże podręczne
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 02 Lut 2016 22:02 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Dobrze, w takim razie dwie bluzy i kurtka na siebie, plecak do torby i na pewno zmieści się ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 26 Lut 2016 14:51 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
A jakie macie doświadczenia co do "skrupulatności" obsługi na lotnisku w Berlinie i w Wenecji ? I wiem, wiem: nie mam pewności że nie trafi mi się najbardziej skrupulatny ze wszystkich :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Kwi 2016 13:25 

Rejestracja: 13 Lis 2014
Posty: 155
Lecę pierwszy raz liniami Easy Jet do Paryża. Rozumiem, że na 1 osobę przypada 1 szt. bagażu o wymiarach 56 x 45 x 25cm i nie mogę mieć nawet małej damskiej torebki, tak? Czy mogę mieć zakupy ze sklepu wolnocłowego w reklamówce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 26 Kwi 2016 18:01 

Rejestracja: 09 Lis 2015
Posty: 20
Mam takie być może głupie pytanie ale będę leciał pierwszy raz i chciałem się wcześniej upewnić. Jeśli zamawiam bilety na kilka osób to na każda z nich przypada jeden bagaż podręczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Kwi 2016 18:06 

Tak. Ale dla niemowlaka do 2 lat już nie.
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 29 Cze 2016 08:12 

Rejestracja: 10 Gru 2010
Posty: 30
Będę leciała z Olbii z przesiadką w Mediolanie do Krakowa Easyjetem chcę kupic jeden bagaż rejsowy czy na każdym odcinku muszę go kupwać czy wystarczy 1,ta sama linia lotnicza ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 29 Cze 2016 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@promyykk
Na każdy oddzielnie.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
promyykk lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 12 Mar 2017 14:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Czy forclaz 50 z stelażem zmieści w skrzynce jako podręczny?

Owszem!
Nudziło mi się dziś podjechałem na lotnisko sprawdzić

Image

Sent from my Nokia 3330
Góra
 Profil Relacje PM off
aeonflux lubi ten post.
Antares uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 25 Kwi 2017 19:27 

Rejestracja: 12 Sie 2016
Posty: 9
Witam, czy ktoś może mierzył skrzynkę na lotnisku? Jakie ma dokładnie wymiary, czy dali coś zapasu? Mam walizke 57cm, i zastanawiam się czy uda mi sie ją upchnąć czy jest dokładnie 56 :) Jakby ktoś był w najbliższym czasie i miałby czas zmierzyć to byłoby super :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 30 Sie 2017 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
EasyJet dał możliwość nadania bagażu podręcznego do luku już w stanowisku check-in. Koszt to 4 GBP.
https://www.mediacentre.easyjet.com/stories/10324
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Sie 2017 11:44 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
EasyJet od dawna nie gwarantował zabierania dużych podręcznych na pokład. Przy pełnym obłożeniu można było/trzeba było oddać bagaż do luku. Na ogół pasażerowie, którzy później stawili się do gate byli o to proszeni. Można było się przepakować. Teraz dodatkowo można to zrobić odpłatnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 15 Wrz 2017 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Czy obecnie mogę zabrać darmowy bagaż podręczny na pokład ? W internecie napisane jest, że pasażerowie, którzy stawią się do gate'a później proszeni są o oddanie bagażu do luku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 16 Wrz 2017 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jeżeli byłoby duże obłożenie, a stawisz się do gate'u jako jeden z ostatnich to istnieje szansa, że będziesz zmuszony oddać bagaż do luku BEZPŁATNIE. Poza tym oczywiście, możesz zabrać darmowy bagaż podręczny na pokład bez żadnych opłat. Takie rzeczy najlepiej sprawdzać bezpośrednio na stronie przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:07 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Przedwczoraj leciałem AMS-SXF. Od początku zabierano torby o wymiarach zbliżonych do maksymalnego. Było tego kilka sztuk. Po odprawieniu około połowy - 2/3 pasażerów podano komunikat, iż od teraz, wszystkie trolleye trafią do luku.
Plecaki przechodziły bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 22 Wrz 2017 03:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja mialem przypadek przy stanowisku check-in z rejestrowanym na trasie ZRH-SXF, ze zaproponowano mi bezplatne nadanie podrecznego. Nie zgodzilem sie i nie bylo problemu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Lis 2017 14:17 

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 2
Witam
niedlugo mam wylot Easy jetem z Berlina, i musze zabrac troche ciuchow jak i laptopa...w walizke podreczna jak wsadze laptopa nic mi nie wejdzie
mam plecak Quechua 40l (nie sprzedaja widze go juz) sztywne plecy wymiary na wysokosc nie przekracza 55xcm na szerokosc nie wiem jak wejdzie,bo sa te pasku wkolo biodra...on na maxa raczej tez nie bedzie zapakowany.
czy sie czepiaja?
Jakie polecacie plecaki do kwoty ok 200zl zeby byly PAKOWNE wykorzystac mozna max przestrzeni ale i bezpieczne osobna przegroda dla laptopa(takze,niezbyt miekkie...)
chodzi o bagaz pod wymiar ryanaiara..(tam mniej),ale zeby zabierac na rozne linie

jakich marek itd?
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 24 Lis 2017 14:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Forclaz 40 wchodzi jako podręczne, luz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 24 Lis 2017 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
85justine napisał(a):
za kilka dni z Berlina lece Easy jetem
musze wziac laptopa i troche ciuchow(do biegania itp)
w moja walizke sztywna sie nie zapakuje .za duzo miejsca zajmuje laptp
mam plecak*sztywne plecy 40l Quechua...ale modelu tego nie sprzedaja
niby wysokosc ok ale co z szerokoscia? ma jakies 23cm bez paskow na biodra..sprawdzi sie?

lece do bazylei

Yep, podreczny w easyJet (standard): 56 x 45 x 25 cm. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group