Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Sie 2018 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Nie informowałem o foteliku.
Był ponad bagaże podręczne, rejestrowanych nie mieliśmy
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear lubi ten post.
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#82 PostWysłany: 12 Sie 2018 08:43 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Dzięki raz jeszcze za odpowiedź.
Podszedłem do sprawy ponownie na stronie przewoźnika i tym razem znalazłem potwierdzenie, że dzieciom można bezpłatnie zabrać fotelik czy nosidełko, na zasadach jak np. wózek: https://www.easyjet.com/en/help/boardin ... h-children
If you are travelling with a child who requires them, you can bring two items for free with you. These include a travel cot, pushchair, double pushchair, buggy, car seat, collapsible or non-collapsible pram, booster seat and/or baby back carrier (please check they are suitable to take on board
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 13 Sie 2018 09:36 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Bede lecial na podrecznym bagazu, i napewno zabiora mi torbe do luku bagazowego - moje pytanie jest czy moge laptopa zabrac na poklad?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 13 Sie 2018 10:22 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Mozesz, a nawet powinienes (nie tylko laptopa, ale tez inne wartosciowe przedmioty czy dokumenty).

Milego latania "na podrecznym bagazu" :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 13 Sie 2018 10:36 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
lichu...skąd ta pewność , że Ci zabiorą podręczny do luku? :lol: Jak będziesz w kolejce gdzieś na początku po ukazaniu się info z nr gate to masz spore szanse , że jednak nie zabiorą. Robiłem to wielokrotnie i jakoś mi przechodziło no chyba , że jesteś wyjątkowym...pechowcem :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Wrz 2018 11:37 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 47
Loty: 75
Kilometry: 141 594
czesc,
jak wyglada w easyjet kwestia torby ze sklepu bezclowego? mozna normalnie wniesc na poklad czy jest traktowana jako drugi bagaz podreczny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Wrz 2018 12:29 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Wydaję mi się, że jest to przepis obowiązujący wszystkie linie lotnicze o moliwość wnoszenia na pokład toreb z zakupami ze stref wolnocłowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Wrz 2018 13:03 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
można, ale jest ograniczenie (nie wiem czy respektowane): Do przedmiotów, które można zabrać na pokład, należą: okrycie wierzchnie, szal, parasol, kule inwalidzkie lub balkonik/laska oraz jedna standardowych wymiarów torba z artykułami zakupionymi w strefie bezcłowej na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Prze-m-ek uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 18 Lut 2019 00:58 

Rejestracja: 18 Lut 2019
Posty: 1
, pytanie, lot na podręcznym w easyJet ,
czy przejdzie aparat cyfrowy na szyi?
Zakładam pesymistyczny scenariusz, ze bagaż wyląduje w luku.
Czy może ma ktoś doświadczenie?
I może ta usługa hands free może w tym pomoc?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lut 2019 02:40, edytowano w sumie 1 raz
literówka + przenoszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 18 Lut 2019 01:04 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Jeśli jak zakładasz bagaż wyląduje w luku, to wręcz twoim obowiązkiem jest aparat zabrać na pokład i nie mogą ci tego zabronić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 18 Lut 2019 10:14 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jeżeli ewentualnie będą w EasyJet chcieli zabrać Ci bagaż do luku to najpierw jest oklejanie i masz sporo czasu na wyjecie lub włożenie do bagażu tego co potrzebujesz. Bez obaw :P Poza tym możesz w chwili oklejania ,,popłakać" że masz wewnątrz rzeczy szczególne i wolałbyś je mieć przy sobie. Pomaga. Sprawdzone kilka razy :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 22 Cze 2019 21:49 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Szukam walizki jako podreczmy do easyjet, polecacie coś wiem że jest teraz wyprzedaż w Puccini i ochnik ale woel zapytać się Was drodzy forumowicze jaka walizkę polecacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 12 Sie 2019 17:20 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Właśnie dowiedziałem się na infolinii easyjet o nowej drobnej zmianie w polityce bagażowej.

Jeśli kupiliśmy bilet tam i z powrotem (lub kilka segmentów) na jednej rezerwacji to nie mamy mozliwości dodania online bagażu rejestrowanego na jeden segment lotu. Trzeba wykupić bagaż na wszystkie segmenty lotu lub zapłacić za bagaż rejestrowy na lotnisku. Zmiana weszła od ubiegłego piatku. Do tej pory można było dodać bagaż na pojedyńczy odcinek na chacie lub infolinii.

Jeżeli nie kupiliśmy jeszcze biletu, a potrzebujemy bagażu rejestrowanego tylko w jedną stronę ( lub na nie wszyskie segmenty naszego lotu) najlepiej rozbić rezerwacje na pojedyńcze segmenty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 12 Sie 2019 17:35 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@wojtol wtedy za każdy odcinek zapłacisz opłatę administracyjną, więc też to nie wyjdzie aż tak korzystnie
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtol lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 27 Wrz 2019 15:03 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 52
Witam,

Nie było tutaj konkretnej odpowiedzi dotyczącej damskiej torebki - traktują to jako sztukę bagażu, czy torebka to torebka, a nie bagaż?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 27 Wrz 2019 15:08 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Damska torebka tak szerokie pojęcie ze kwalifikuje sie zarowno jako bagaz nadawany 32kg jak i mała saszetka lub kopertówka ;)

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 27 Wrz 2019 15:44 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jeżeli torebka jest wraz z bagażem podręcznym to będzie problem. Jeżeli masz baga ż rejestrowy to torebka traktowana jest w tym przypadku jako bagaż podręczny a więc dozwolony. Aczkolwiek wiele zależy czy pracownikom chce się ...czy tez nie ewentualnie interweniować. Wiele razy sprawdzane :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 27 Wrz 2019 16:00 

Rejestracja: 10 Paź 2018
Posty: 17
Jeśli to małą torebka, można zawsze pod kurtką wnieść... na pokładzie to już nikt na to nie patrzy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 27 Wrz 2019 16:39 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dokładnie tak się robi :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 27 Wrz 2019 16:46 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Są bardziej zasadniczy w tych sprawach niż Ryanair lub Wizzair. Torebkę będą jako dodatkową sztukę bagażu. Leciałem z nimi 7 razy i na bramkach zawsze były cyrki z dodatkowym bagażem. Ktoś się przepakowywał, ktoś dopłacał po włożeniu walizki do saizera (klatki do mierzenia bagażu). W takim przypadku pomaga kurta lub reklamówka z wolnocłowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 137 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group