Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2017 17:21 

Rejestracja: 25 Cze 2017
Posty: 5
dzień dobry,
strasznie przepraszam za może głupie pytanie,ale to mój pierwszy w życiu lot (i pierwsza taka daleka podróż), więc panika narasta :shock: :?
czy linie lotnicze (konkretnie Alitalia w tym przypadku) mogą mieć problem z bagażem podręcznym spełniającym wymogi "na styk"? pomierzyłam walizkę i niby wszystko się zgadza, ale boję się że może robię coś źle, albo miarkę mam nie taką, albo diabli wiedzą co jeszcze... mierzę z kółkami i rączką i niby jest dokładnie to 25cm, ale co jeśli nie...? i co mogę ewentualnie zrobić żeby się upewnić że pasuje?
dziękuję i pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 25 Cze 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Jeżeli masz bagaż wg wymiarów linii lotniczych na styk, tzn ze spokojnie możesz dodać jeszcze kilka cm w każdym wymiarze. Bez problemu przejdzie, nie masz się czym przejmować.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
mabiyusha uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2017 21:41 

Rejestracja: 25 Cze 2017
Posty: 5
ojej, to wspaniale.. kamień z serca spadł :D myślałam, że może być jakaś straszna draka, ale z drugiej strony, to by chyba było trochę nierozsądne z ich strony, tak polegać na pasażerach 8-)
dziękuję bardzo serdecznie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2017 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
Te kilka dodatkowych cm to raczej w plecakach, nie w sztywnych walizkach. Jeśli mierzyłeś i wchodzi w wymiar to zapomnij o temacie i ciesz się podróżą :)
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Cze 2017 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
mabiyusha napisał(a):
dzień dobry,
strasznie przepraszam za może głupie pytanie,ale to mój pierwszy w życiu lot
dziękuję i pozdrawiam :)

Niemcy mówią: nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Dlatego też zawsze pytaj, a to jest właśnie odpowiednie forum na temat podróżowania.
Odpowiedzi powyżej otrzymałaś. Dodam że Alitalia to nie są tanie linie, które restrykcyjnie sprawdzają wymiary bagażu. Napisałaś, że bagaż jest na styk to znaczy, że mieści się w koszu pomiarowym więc podróżuj spokojnie i bez stresu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group