Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Kwi 2015 00:11 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1414
Loty: 215
Kilometry: 388 202
srebrny
Nie mam pojęcia jak to się ma do cen ze strony. Na fakturze mam 3x27.5 euro. Zamawiała nam to kobieta z recepcji Quinta de Santana, nie musieliśmy się nigdzie ruszać, więc kolejny plus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 29 Kwi 2015 13:27 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
cena 27.5 euro czyli 22.5+5 za ubezpieczenie,
tylko sa to ceny poza sezonem od czerwca 10e więcej za dobę
sam przeglądam właśnie wypożyczalnie na san miguel w czerwcu i wszędzie podobne ceny niecałe 40e za dobę, tak jak już wcześniej pisał Mikelek
z tego co piszą ludzie w sieci auto na minimum 3 dni na wyspie to konieczność jeżeli chce się coś zobaczyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Kwi 2015 12:25 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
bardzo konkurencyjne ceny w Ponta Delgada oferuje
http://www.economycarrentals.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 01 Maj 2015 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
A ja wciąż czekam na odpowiedzi ze szczegółami, z dwóch najtańszych wypożyczalni, jakie znalazłem.
Niestety, to południe i tu nie znają trybu pracy "as asap as possible" :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Maj 2015 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
sebam135 napisał(a):
bardzo konkurencyjne ceny w Ponta Delgada oferuje
http://www.economycarrentals.com/

Ceny akceptowalne, ale udział własny na poziomie 1000 EUR to porażka. Pisałem o tym wcześniej. :P
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Maj 2015 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
No to wypożyczam z 7 Lombas Rent a car, Lda :D 177 euro za 6 dni, samochód to Hyundai Getz (czyli wyżej niż klasa A), do tego depozyt w wysokości 300 euro, blokada na karcie kredytowej podczas odbioru samochodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Maj 2015 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Ktoś wspomniał o południowym stylu pracy.Wiadomo, trzeba brać to pod uwagę ale do tej pory nigdy mi się nic podobnego nie zdarzyło. Wziąłem auto z ECR i mija już prawie doba o rezerwacja ciągle pending. Ktoś ostatnimi czasy brał auto przez pośrednika czy tak jak czytam głównie bezpośredni kontakt z wypożyczalniami?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Maj 2015 12:48 

Rejestracja: 23 Maj 2015
Posty: 21
Mikelek napisał(a):
No to wypożyczam z 7 Lombas Rent a car, Lda :D 177 euro za 6 dni, samochód to Hyundai Getz (czyli wyżej niż klasa A), do tego depozyt w wysokości 300 euro, blokada na karcie kredytowej podczas odbioru samochodu.


Też się wybieram na na Azory w drugiej połowie lipca i szukam niedrogiej wypożyczalni. 7 Lombas Rent a Car wygląda atrakcyjnie. Jak się z nimi umawiałeś na odbiór i zwrot samochodu? Czy można to zrobić na lotnisku czy gdzie indziej?
Będziesz kupował dodatkowe ubezpieczenie ac?

Pzdr,
M
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Maj 2015 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Nie, nie kupuję dodatkowego ubezpieczenia, bo nie ma sensu - to mała wysepka, a nie miejska dżungla, gdzie łatwo przerysować auto od zderzaka do zderzaka ;)

Samochód ma czekać na mnie na lotnisku kiedy przylecę a jak będę odlatywał, to ktoś go ode mnie odbierze i już. Płacę na miejscu, bo numer rachunku jaki mi podali nie chciał przejść, coś musieli namieszać. Depozyt też na miejscu gotówką/kartą, jak kto woli. Napisz do nich koniecznie, możesz napisać że Michał Żelazo Ci ich polecił, to może wtedy nas obu lepiej potraktują :D Ja korespondowałem z Lucindą Cabral. Jakby chcieli od Ciebie drożej, to twardo pisz, że mnie dali ofertę na 29,5 euro dziennie i Ty też chcesz tyle samo. I że będziesz dalej polecał ich wypożyczalnię :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Maj 2015 13:04 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
masz może maila bezpośredniego do 7 Lombas Rent a car mi nie odpisali z formularza ze strony potrzebuje na początek lipca na 3 dni samochód.
ja ma odpowiedzi z dwóch wypożyczalni
WWW.autocunha.net € 35 za dzień +500 blokada (ubezpieczenie CDW 15 na dzień)
http://www.autoramalhense.com 34.50€ + (ubezpieczenie cdw 9€ day responsability 900€ scdw 19€ day responsability 56.50€)



Mikelek napisał(a):
No to wypożyczam z 7 Lombas Rent a car, Lda :D 177 euro za 6 dni, samochód to Hyundai Getz (czyli wyżej niż klasa A), do tego depozyt w wysokości 300 euro, blokada na karcie kredytowej podczas odbioru samochodu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Maj 2015 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
piotrpaw napisał(a):
masz może maila bezpośredniego do 7 Lombas Rent a car


Proszę bardzo: 7lombas@portugalmail.pt
Jeśli chcesz, spróbuj napisać, że ja Ci poleciłem tę wypożyczalnię, będą wiedzieć że my się wymieniamy informacjami i nawet jeśli im przyjdzie do głowy oferować różne stawki, to łatwiej będzie im napisać "ale temu i temu daliście cenę xxx" :) Do tego jeszcze można dorzucić do maila tekst o tym, jak się cieszysz, że super cena i że będziesz polecał znajomym - ja tak zrobiłem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Maj 2015 09:26 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Dzięki
Napisałem do nich z twoją rekomendacją.

Ja mam przylot po 23 i odlot po 6 rano masz też może o tak "atrakcyjnych" godzinach?
Jeżeli tak to czy chcieli jakiejś dodatkowej opłaty za podstawienie samochodu w tych godzinach.
Zawsze mogą mi dostarczyć i odebrać w normalnych godzinach do hotelu bez opłat dodatkowych.

Mikelek napisał(a):
piotrpaw napisał(a):
masz może maila bezpośredniego do 7 Lombas Rent a car


Proszę bardzo: 7lombas@portugalmail.pt
Jeśli chcesz, spróbuj napisać, że ja Ci poleciłem tę wypożyczalnię, będą wiedzieć że my się wymieniamy informacjami i nawet jeśli im przyjdzie do głowy oferować różne stawki, to łatwiej będzie im napisać "ale temu i temu daliście cenę xxx" :) Do tego jeszcze można dorzucić do maila tekst o tym, jak się cieszysz, że super cena i że będziesz polecał znajomym - ja tak zrobiłem :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 26 Maj 2015 21:55 

Rejestracja: 23 Maj 2015
Posty: 21
Wysłałem wczoraj zapytania do pięciu poniższych wypożyczalni (o części z nich napisane w tym wątku).
Z trzech dostałem dziś wycenę:

http://WWW.autocunha.net - Toyota Aygo and Citroen C1, with a value of € 33 per day with unlimited km, VAT and liability insurance (deductible € 500).If you want insurance against all risks are € 15 per day, with franchise of 56 €.

http://www.autoramalhense.com - group A suzuki alto its 34.50€ a day includ km, taxe in Portugal, free pick up and delivery the car in the aeroport and 3rd party insuranse. extras insuranses: cdw 9€ a day liability 900€; scdw 19€ a day liability 56.50€

http://www.flordonorte-rentacar.com/ - A group A car from the 18-24 of July (6 days) = 36 x 6 = 216 euros (summer rates).The price incluid unlimited KMS,third party insurance & tax. With full insurance is an extra 10 euros per day with 200 euros excess.

Nie dostałem jeszcze odpowiedzi z:
http://www.7lombas.com
http://www.rentacar-eurocor.com/en/contacts/

Jak na razie najkorzystniej wychodzi autocunha, 33euro na dzień już z ubezpieczeniem CDW z wkładem własnym 500 euro, z tego co rozumiem. Mam nadzieję, że niebawem odpiszą też z 7lombas. Wam jak szybko odpisali z 7lombas?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Maj 2015 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
marcin89 napisał(a):
Wam jak szybko odpisali z 7lombas?


Nie pamiętam dokładnie, ale kilka dni czekałem na pewno, napisałem do chyba 8 wypożyczalni i odpowiedzi dostawałem tak co drugi dzień, niektóre baaardzo się nie spieszyły z wyceną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 27 Maj 2015 07:39 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
do http://www.7lombas.com pisałem z formularza z ich strony ponad tydzień temu nie otrzymałem odpowiedzi do tej pory, na maila wysłałem wczoraj aktualnie brak odpowiedzi.
Faktycznie aktualnie to co mam najlepsze to WWW.autocunha.net (najniższy wkład własny)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Maj 2015 08:44 

Rejestracja: 23 Maj 2015
Posty: 21
Zdecydowałem się w końcu na autocunha, zgodnie z tym co pisałem wyżej, cena wychodzi 198 euro za sześć dni.
Odpisały mi tylko te wypożyczalnie o których pisałem.
Mają na mnie czekać pod lotniskiem z autem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Cze 2015 00:09 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 77
Polecam www.autocunha.net Skorzystaliśmy z ich usług pod koniec maja. Dla porównania korzystaliśmy jeszcze na innych wyspach z samochodów Ilha Verde. Autocuhna była zdecydowanie lepsza. Pan zjawił się w hotelu (odbiór bez dodatkowych opłat był w hotelu), wypełnił formularz, spisał nr karty kredytowej (blokady ostatecznie chyba nawet nie było albo usunięcie blokady było tak szybkie, że w ogóle nie zauważyliśmy tego faktu) i samochód był nasz. Dostaliśmy chevrolet spark, bardzo fajnie się spisał :)

Z Ilha Verde mieliśmy w sumie 4 samochody, było ok, ale w kwestii blokad nie jest łatwo. Ściągnięcie blokady z konta następuje dopiero po ok. tygodniu. Przy zwróceniu uwagi na ten fakt pracownikom firmy odgradzają się zawsze, że to na pewno wina banku klienta, oni przecież dawno usunęli blokadę... cóż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Cze 2015 23:02 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 3
wróciliśmy z Azorów i chcę 3 słowa o aucie napisać - nie wyobrażam sobie nie brać tam auta to na początek.

pisałem z 3 firmami:
- autocunha (3 dni przed odpisali że na dzień przyjazdu auta już nie mają ale mogą dowieźć następnego dnia...),
- 7lombas (najlepsza cena ale odpisują po 3-4 dniach i ... nie przyjechali na lotnisko mimo że obiecali... ale za chwilę)
- autoramalhense (ich auto mieliśmy)

kilka spostrzeżeń:
- żeby jakieś zorganizować to polecam zabrać się za to jak najszybciej, ja zacząłem 2 tygodnie przed wyjazdem i można powiedzieć że mi się udało
- w sprawie cen trzeba się kontaktować mailem bo strony są najczęściej sprzed paru lat
- po powrocie stwierdzam, że nie warto brać ubezpieczenia. kosztuje kosmicznie dużo (za pełne daliśmy 19€/dzień) bo na wyspie ruch jest mały i raczej spokojny. zawsze można się naciąć ale przy zachowaniu uwagi można te euro wydać na co innego sensowniej. zresztą pan był zdziwiony że chcemy ;)
- jest dużo gór, górek i zawijasów, można poćwiczyć umiejętności i sprawdzić auto - czasem na jedynce ledwo dawało radę
- drogi są dobre i szerokie, jeździ się raczej bezpiecznie

na koniec jeszcze przygoda z lotniska - miałem dwa dni przed wylotem dwie opcje - autoramalhense i 7lombas (bo znaleźli maila z pytaniem i odpisali "we will be on airport" chociaż wcześniej pisali że wymagali połowy kasy z góry przelewem. odmówiłem więc mailowo autoramalhense bo mieli drożej. W lizbonie okazało się że nasz Ryan jest spóźniony o 2h i zamiast o 21 wyleciał o 23 co ze zmianą czasu dało przylot około 2 w nocy. Jakież było nasze zdziwienie że czekał na nas gość z autoramalhense a z 7lombas nie (następnego dnia napisali "och sorry") :)

ps. preferowali płatność gotówką przy odbiorze (sic!)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Cze 2015 12:14 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
ja wynająłem auto przez stronę
http://www.economycarrentals.com/
wynajem w Ponta Delgada z wypożyczalni http://www.ilhaverde.com poniżej 30 euro za dobę wyszło
zwrot depozytu przyszedł po 5 dniach, miła obsługa,zero problemów polecam wszystkim
i potwierdzam że pobyt bez auta nie ma sensu za paliwo pb95 płaciłem 1.38 e

w Ponta Delgada parkingi są płatne warto o tym pamiętać przy wyborze hotelu żeby miał swój parking
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 17 Lip 2015 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
No to od wczoraj jestem na Sao Miguel :D

Samochód wypożyczony z 7Lombas bez żadnych problemów, przy odbiorze nie żądano ode mnie żadnego depozytu, pracownik wypożyczalni wziął jedynie należność za wypożyczenie. I teraz najlepsze: zapłaciłem za grupę A, napisali mi, że samochód będzie z grupy B, a faktycznie czekała na mnie Skoda Fabia, czyli grupa D (!!!).

Oczywiście mogę się przyczepić do tego, że zawieszenie z przodu skrzypi i klima nie działa tak wydajnie, jak powinna, ale jeśli w cenie miejskiego kurdupla dostaję samochód, w którym 4-osobowa rodzina może jechać wygodnie i bez ścisku, nie upychając walizek w bagażniku, to dla mnie jest po prostu bomba ;)

Jak na razie zdecydowanie polecam wszystkim 7Lombas.
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group