Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 17 Paź 2017 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Tak jakieś 900E zablokowali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#102 PostWysłany: 24 Paź 2017 22:21 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey. Pytanie do wszystkich wypożyczających. Ponieważ na Azorach leje i jest pochmurno od dwóch dni moje auto nie wygląda zbyt pięknie. Auto odebrałem od Ilha Verde czyste po myjni. Czy do oddania powinno być umyte? Takiej pogody jeszcze w życiu nie miałem na wyjeździe i do tej pory nawet się nad tym nie zastanawiałem. Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 24 Paź 2017 22:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Nie oddawałem czystego auta, oj nie (jeździłem sporo po gruntowych drogach) i nie mieli z tym problemu w Ilha Verde
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
santech lubi ten post.
santech uważa post za pomocny.
 
      
#104 PostWysłany: 25 Paź 2017 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
Chciałem się zapytać o to, czy wynajęcie auta VW UP za 135 euro z pełnym ubezpieczeniem (nasze AC) lub opcjonalnie 95 euro z podstawowym ubezpieczeniem (bez AC) na 4 dni to dobra cena?
Czy ewentualnie istnieje gdzieś opcja tańszego wynajmu? Dodam, że chodzi o Ponta Delgada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 25 Paź 2017 14:02 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
"Just a datapoint" - na Sao Miguel wynajmowałem Pandę w Europcarze, we wrześniu za 820PLN/tydzień. Zero problemów, szybki zwrot samochodu, szybki zwrot blokady.

Jednakże, słowo uwagi:
Jak ktoś jest turystą na Sao Miguel, to pewnie pojedzie do Furnas. Jak ktoś pojedzie do Furnas, to pewnie będzie się moczył w brązowej wodzie. Jak ktoś tego nie wie, to pewnie po tym moczeniu opłucze się jedynie z grubsza, a nie bardzo dokładnie. Szczególnie osoby z długimi włosami jakoś super dokładnie włosów płukać nie będą.

Otóż brązowa woda z Furnas bardzo brudzi jasne materiały. Mając samochód z jasną tapicerką jest spora szansa, że jest już ona upierniczona. Postarajcie się to zauważyć przy braniu samochodu i umieścić to w opisie uszkodzeń. Podczas kąpieli uważajcie, by tej tapicerki jeszcze bardziej nie dobić.

Nam Europcar w ogóle nie zwrócił na to uwagi, ale jasnoszare pokrycia siedzeń naszej Pandy zdecydowanie miały brązowe zabarwienie w niektórych miejscach, i raczej nie było to nasze dzieło. A zatem jakby ktoś bardzo chciał się do tego przyczepić, to by się przyczepił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 25 Paź 2017 14:26 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@benx sprawdź jeszcze

http://www.rentalcars.com/ albo http://www.economycarrentals.com

Twoje ceny są ok. Poza tym w tym temacie rok temu, parę osób pisało o tańszych wypo. bez AC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 25 Paź 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
@wersus79

Dzięki za info.

No właśnie zastanawiam się czy brać z pełnym ubezpieczeniem czy bez? Bralibyście z pełnym czy z podstawowym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 25 Paź 2017 16:07 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 304
niebieski
benx napisał(a):
@wersus79

Dzięki za info.

No właśnie zastanawiam się czy brać z pełnym ubezpieczeniem czy bez? Bralibyście z pełnym czy z podstawowym?
Zerknij tutaj viewtopic.php?p=851314#p851314

Moje wypożyczenie samochodu

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 02 Lis 2017 14:37 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Tak jakieś 900E zablokowali.

Hey, po jakim czasie od oddania auta blokada zniknęła? Wydaje mi się że gdzieś o tym czytałem do 10 dni ale nie mogę znaleźć. Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 02 Lis 2017 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
u mnie trwało to z 2-3 dni
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 02 Lis 2017 15:33 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Dziwne u mnie już tydzień. Dzięki za info.
edit: z ciekawości zadzwoniłem do Aliora (karta walutowa w Euro). Pani powiedziała że moja transakcja wisi do 8.11 czyli dwa tygodnie. Może w różnych bankach różnie to działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 29 Gru 2017 14:24 

Rejestracja: 17 Mar 2017
Posty: 23
Wypożyczał ktoś auto w 7 Lombas [http://www.7lombas.com/indexingles.html] ? Za Peugeot'a 107 na dwa dni w lutym z SCDW chcą 55 E, depozytu nie wymagają. To chyba dobra cena ? Miał ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 29 Gru 2017 14:49 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 304
niebieski
no1zzya napisał(a):
Wypożyczał ktoś auto w 7 Lombas [http://www.7lombas.com/indexingles.html] ? Za Peugeot'a 107 na dwa dni w lutym z SCDW chcą 55 E, depozytu nie wymagają. To chyba dobra cena ? Miał ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą ?
Zobacz moje wcześniejsze posty 2 dni 48 euro bez depozytu sprawdzona wypożyczalnia, kiedy jedziesz?

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
no1zzya uważa post za pomocny.
 
      
#114 PostWysłany: 29 Gru 2017 14:52 

Rejestracja: 17 Mar 2017
Posty: 23
@photolucas84 Dzięki ! 21-23.02
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:02 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 108
Hej

Też chyba się na nich skuszę :) Za 4 dni w sezonie (20-24.06) z SCDW i drugim kierowcą chcą 140 euro ( opel corsa/renault clio ). W porównaniu do innych to chyba dobra cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:09 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 304
niebieski
no1zzya napisał(a):
@photolucas84 Dzięki ! 21-23.02
Ja jade 5 stycznia i biore drugi raz z tej wypożyczalni, polecili mi ja w hostelu (Thomas Hostel) i za pierwszym bylo super :) wiec biorę 2 raz tez :)

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
no1zzya lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 01 Sty 2018 23:23 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 93
Loty: 7
Kilometry: 18 893
Jaka jest różnica między SCDW a CDW?
Mam zaklepany wóz w Flor do Norte a oni oferują CDW , czy jest jakaś znacząca różnica między tymi ubezpieczeniami, bo większość tu na forum wspomina o SCDW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 01 Sty 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
CDW to zazwyczaj podstawa i mając jedynie CDW jesteś odpowiedzialny za szkody do jakiejś, dość wysokiej kwoty, np 1000 euro. Rozszerzając zakres ubezpieczenia o SCDW możesz zminimalizować wkład własny nawet do zera.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 31 Sty 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
jeśli ktoś planuje pobyt latem, niech się lepiej zabierze za rezerwację już teraz, choć o ile to możliwe, z opcją bezpłatnego anulowania.
Ceny są zabójcze (przynajmniej na sierpień) i trzeba się nieźle naszukać, by znaleźć coś w miarę rozsądnego. Przeszukałem naprawdę sporo stron - zarówno multiwyszukiwarek, jak i wypożyczalni azorskich. Wdałem się z kilkoma wypożyczalniami w korespondencję, licząc na jakieś zniżki, ale to co oferowali też nie było satysfakcjonujące.
Na szczęście, zacząłem grzebać w popularnych wyszukiwarkach, tylko że z końcówką "pt". Okazało się, że kayak, momondo, czy autoeurope dają ceny lepsze właśnie z tą końcówką. Czasem różnica jest kilkueurowa, a czasem sporo większa.
Będę jednak nadal sprawdzał co jakiś czas i jeśli się okaże, że ceny spadną, to to co mam zamienię na coś innego... A mam:

1) Sao Miguel - tu momondo.pt przekierowało mnie na Hertza, w którym za auto klasy mini (Opel Adam, itp.) za 3 dni wyszło 86,50 EUR z ubezpieczeniem z udziałem własnym. Najtańszy samochód gdziekolwiek indziej (na carflexi.com) wychodził w tym samym czasie z takim samym ubezpieczeniem za 116 EUR. Na stronie Hertza tajemnica tkwi w tym, że w polu Rate Code (RQ) trzeba wpisać NPP. Bez tego kodu, cena skacze drastycznie w górę;

2) Flores - tu pomocny okazał się podpowiedziany przez @Benias autoeurope, też z końcówką pt, choć tu różnica w porównaniu z pl wyniosła tylko 6 EUR. Tylko ta cena... Za 4 dni 184 EUR za samochód klasy Renault Twingo z ubezpieczeniem z udziałem własnym :( Na szczęście można anulować, więc kto wie, może za jakiś czas coś się zmieni, choć nie liczę na to zbytnio, bo nie sądzę, by na Flores był jakiś wielki park aut do wypożyczenia i walcząca ze sobą konkurencja;

3) Faial - sytuacja taka sama, jak na Sao Miguel i oferta z momondo.pt identyczna, czyli auto mini z Hertza za 86,50 EUR za 3 dni;

4) Terceira - tu auto tylko na 1 dobę. Najkorzystniejszą ofertę pokazał autoeurope.pt, choć cieszę się, że to tylko jedna doba, bo życzą sobie 45 EUR za auto klasy Twingo. Chyba nawet na Martynice płaciłem mniej!
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow lubi ten post.
MeHow uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 31 Sty 2018 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Generalnie na Azorach w ciągu ostatnich 3 lat nauczyli się liczyć pieniądze. W 2015 było jeszcze bardzo przyzwoicie.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group