Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Azjatycka Sex Afera
#1 PostWysłany: 15 Sie 2019 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
.......................


Ostatnio edytowany przez lovenz, 24 Wrz 2019 19:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:01 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Bardzo ciekawy temat. Chyba takiego na tym forum nie było. Sex turystyka. Tylko nie wiem czy to się długo tutaj utrzyma. :D
Zrozumiałem z Twojego posta, że rozstałeś się z dotychczasową partnerką i w ramach " zemsty" czy jak tam zwał, postanowiłeś zaszaleć w Tajlandii czy gdzieś tam w Azji.
Moje doświadczenia są takie. Jakieś 10 lat temu wraz z żoną poleciałem pierwszy raz do Tajlandii. Znajomy zachwalał Pattaję :twisted: to niech będzie. To co tam zobaczyłem było obrzydliwe, niesmaczne, nieestetyczne itd. Dziadki 80 + [ często poruszający się o kulach czy lasce] prowadzający się za rączkę z młodziutkimi Tajkami [ bo sobie je wynajęli] te uściski, pocałunki w publicznych miejscach. Poza tym spora liczba różnych dewiantów. Starzy Niemcy transseksualiści poprzerabiani na kobiety itp. I normalny człowiek ma na to patrzeć ? Dziękuję. Spieprzony wyjazd.

To pokrótce tyle. A Tobie życzę udanych "łowów", tylko uważaj na różne choróbska , żebyś nie miał pamiątki, przywleczonej z Azji. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
bądź ostrożny!!!
Image
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:03 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Byle nie baby z meskimi organami!!!

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
W razie potrzeby służę sprawdzonymi namiarami :D

Starzy wyjadacze, by uniknąć niespodzianek stosują m.in te metody:
-"ostro" zakończone kości dłoni to niemal gwarancja że będzie przygoda
-"odstajace kości policzkowe
-choć odrobinę widoczne "jabłko adama"
-kolega z rzeszy powiedział mi kiedyś że on sprawdza organoleptycznie bez zbędnej zwłoki, podczas przedstawiania się ;)
No i nie pytaj o wiek, bo wszystkie mają 18 lat oczywiście, zarówno te 45-letnie jak i 14-latki 8-)

Nie znam się, tak tylko słyszałem gdzieś przy barze, ale może uratuję czyjś urlop :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2019 11:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
lovenz napisał(a):
ponieważ wyprawa uległa totalnym zmianom jeśli chodzi o cele i priorytety ponieważ była zaplanowana na 2 osoby czyli ja i moja partnerka (ale życie napisało dla nas dwojga inny scenariusz). Będę się starał robić relacje każdego dnia .......zapraszam już teraz do dzielenia się sugestiami i opiniami. Mam nadzieję że będzie to ciekawa odskocznia od tematów typowo widokowo - hotelo - lotniczego choc mam nadzieje ze uda mi sie tutaj przyciagnac singlowska brac rowniez pieknem w troche innej postaci.

W tytule i zapowiedzi nawet laik "domyśli się cichej zemsty" na nieobecnej (niech zobaczy co straciła ;)) A może ochłoń i zrealizuj pierwotny plan tyle,że solo.Przecież też może być fajnie.Tak czy siak, powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Sie 2019 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A ja mam cichą nadzieję (a przynajmniej wrażenie), że tytuł to tylko taka prowokacja, co by czytelnika przyciągnąć ;)
Oczywiście będę śledził, mimo że singlem nie jestem :D

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Sie 2019 12:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
tropikey napisał(a):
tytuł to tylko taka prowokacja, co by czytelnika przyciągnąć ;)


Zgoda,choć obawiam się,że chodzi głównie o konkretną czytelniczkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Sie 2019 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Baw się dobrze, tam naprawdę można :) A widok staruszków z młodziutkimi Tajkami napawa optymizmem. Jak koledzy ok. roku 2050 będą czekać w przychodni w kolejce do urologa to ja będę właśnie takim staruszkiem z Tajką :)

Polecam też, od 40 do 100zł masaże z happy endem.

Załączniki:
Tajlandia.png
Tajlandia.png [ 405.78 KiB | Obejrzany 9173 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Sie 2019 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Pamiętaj!!!

Załączniki:
rebus jebus.jpg
rebus jebus.jpg [ 154.36 KiB | Obejrzany 9129 razy ]
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez eskie, 15 Sie 2019 12:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Sie 2019 12:42 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Reguła nr 1: Jak ma jabłko, to ma też banana ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 15 Sie 2019 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Baw sie :) !

//Swoja droga jeszcze nie napisal posta z podrózy a juz nagroda miesiaca prawie w rekach :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:08 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Jedni się boją, a inni właśnie po to tam jadą :D A kolega niech znajdzie to, czego szuka i niech wraca spełniony :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
To ja tylko napiszę od razu by nie trzeba bylo nic kasować (nauczony doświadczeniami poprzednich relacji) - zdjęcia za zgodą osoby na nim zamieszczonej, bez nagości, nie wulgarne. Komentarze bez seksizmu, rasizmu i wyśmiewania się z cudzej urody. W skrócie - pisz i zamieszczaj takie zdjęcia że gdyby dotyczyły Ciebie lub kogoś Ci bliskiego nie miałbyś nic przeciwko.

Wysłane z mojego Armor_2 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:24 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
I po zabawie ;)*




*zart

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Jeszcze sie nie spakowałem a co niektórzy już mnie w worku upchnąć chcą.
To nie zemsta bo moja ex nawet nie zna tego forum, to przygoda panowie. Tajlandii nie ma na mojej liście ale za to jest zaproszenie np. do kina w Wietnamie.
Oczywiście nie będę publikował żadnych kontrowersyjnych fotek bo takie każdy w Google znajdzie. Ale już mnie cieszy że będzie ożywiona dyskusja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@Washington
Cytuj:
zdjęcia za zgodą osoby na nim zamieszczonej

Jak zamierzasz to weryfikować?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Znaczy jak zapytałem zajatycką kelnerkę czy mogę wrzucić jej zdjęcie, żeby koledzy w Polsce zobaczyli jaka jest piękna a ona z radością się zgodziła i w dodatku jest na nim ubrana, to mogę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Ja to myślę że relacje zrobię w nowym temacie a ten zmienię na "seksmisja" i będzie służył jako wymiana poglądów na temat sex turystyki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Sie 2019 13:42 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
BusinessClass napisał(a):
Baw się dobrze, tam naprawdę można :) A widok staruszków z młodziutkimi Tajkami napawa optymizmem. Jak koledzy ok. roku 2050 będą czekać w przychodni w kolejce do urologa to ja będę właśnie takim staruszkiem z Tajką :)

Polecam też, od 40 do 100zł masaże z happy endem.


Wg mnie to żałosne i uwłaczające facetowi, żeby za to płacić.
Nawet jako staruszek mam zamiar dalej zdobywać kobiety w tradycyjny sposób. Jak ktoś ma z tym problem, to faktycznie pozostaje tylko wynajem kobiet na godziny czy dni. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group