Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lis 2014 00:44 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 2
Hej :)

Lecę sam na ponad 2 miesiące do Azji Południowo-Wschodniej. Plan jest częściowo ustalony przez loty, reszta elastyczna. W związku z tym poszukuję kompana/kompanki do wspólnego podróżowania mniejszymi czy większymi fragmentami. Chętnie też umówię się w któryś z tych miejsc np. na lunch :)

Mile widziane osoby pozytywne, otwarte i ciekawe świata :)

Podróż bez spiny - jeżeli masz ochotę zmienić plany, wyskoczyć gdzieś, zabalować czy znaleźć trochę spokoju - jeżeli o mnie chodzi nie ma żadnego problemu :)

Mój grafik wygląda następująco:
27.11 - 02.12 - Bangkok
02.12 - ? (koło tygodnia) - Chiang Mai
? - 17.12 - Laos, docelowo do Luang Prabang
17.12 - 21.12 - Hanoi i okolice (Sapa, Ha Long ? )
21.12 - 23.12 - Sajgon
24.12 - 1-3 dni na Angkor
? - 11.01 - Sylwester :mrgreen: w Tajlandii, Tajlandia południowa, Malezja
13.01 - 30.01 - Bali, Lombok, Jawa (Indonezja)

Zainteresowany? Zainteresowana? ;) Zapraszam do kontaktu mailowego: contact@mkrajewski.net :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
#2 PostWysłany: 17 Lis 2014 15:41 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 14
hej!
wyslalam Ci wiadomosc na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lis 2014 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Trochę się wtrącę, ale to na prawdę ze szczerego serca :)
Myślę, że nieco za dużo czasu na Chiang Mai i Bangkok w pierszą stronę (pewnie i tak w nim wylądujesz ponownie po drodze z Kambodży, no chyba, że lot Air Asia ze Siem Reap do KL), a za mało na Laos, a już zwłaszcza na północny Wietnam. Jeżeli zakładasz trasę z Laosu do Sapa (warto! i "po drodze") to podróż przez Dien Bien Phu też zajmuje sporo czasu. Przez Laos nie jeździ się zbyt szybko. Potem z Muang Khua do Dien Bien Phu to dobre pół dnia, potem do Sapa podobnie i może nie udać się w jeden dzień. Można też jechać z Luang Prabang przez przejście Nam Can, jest chyba jeszcze jedno w Na Maew, bliżej Hanoi (tych dwóch nie znam z doświadczenia).
Sapa to też raczej nie do końca okolice Hanoi bo to cała noc jazdy. Na Ha Long licz ze 2 dni minimum. Do Saigonu z Ha Noi to też kawał drogi, chyba że samolotem.

Generalnie bardzo podoba mi się Twój plan, ale wbrew pozorom 2 miesiące to nie tak dużo :)
Życzę udanej wyprawy i powodzenia!
Hej przygodo! :)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group