Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Sty 2023 14:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Cytuj:
Ja żeby się dostać np : Sidemen do Munduk płaciłem dużo kasy, to samo z Munduk do Amed czy z Amed do na lotnisko.

Łączę się z Tobą w bólu.
A innym polecam ogarnięcie pobytu i zwiedzania w inny sposób - tak, żeby korzystać z taniego transportu na Bali.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 26 Sty 2023 15:10 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
I znowu "0" ,powtarzam "0" konkretów. :lol:
Twoja pomoc na tym forum sprowadza się do trollowania. Dalej nie napisałeś na czym polega tani transport na Bali w porównaniu do Wietnamu czy Tajlandii .
O mnie się nie martw ja sobie połączyłem transport z całodziennym zwiedzaniem.
Ja za to martwię się o twój stan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 26 Sty 2023 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1561
HON fly4free
@jar188

a napisz konkrety z Twojej strony, rzuć tutaj kwotami
Drogo w DPS to tyle... W Wietnamie to tyle...

Płaciłem tyle... A w Wietnamie tyle... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 26 Sty 2023 19:44 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@MTalma
Jako jedyny w tej dyskusji podałem konkretne kwoty. Poczytaj wcześniej. Od innych tego się nie doczekałem.
Próbujesz na nowo rozkręcić dyskusję ?
Mogłeś zacząć od podania swoich kwot i porównania.
Cytuj:
Płaciłem tyle... A w Wietnamie tyle... ;)

:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 26 Sty 2023 20:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Nie jako jedyny - ja też podałem. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 26 Sty 2023 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1561
HON fly4free
@jar188 faktycznie coś nerwowy jesteś. Zwracam honor, bo podałeś. Tylko co chwilę nie edytuj postów, bo potem idzie się pogubić kiedy jakaś informacja jest dodana.

Nie mniej, kwoty w Wietnamie i na Bali są podobne. Uważam, że cena do 50 USD za cały dzień z kierowcą, kiedy wliczony jest koszt parkingów i paliwa... To bardzo mało.
Nie próbuję, wcześniej nie miałem czasu, ale śledzę, bo może wpadnie coś fajnego co w przyszłości wykorzystam oprócz szeroko pojętego spamu.
Nie siedzę po nocach i nie kłócę się z kolegami i koleżankami z forum, żeby sobie przyznać rację, że jechałem taniej o 20 zł w Ho Chi Minh niż w Denpasarze.
3XNIE, dziękuję. ;)
Wrzucę tylko klasyk, bo ja już swoją robotę zrobiłem w tym temacie:

Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 26 Sty 2023 21:32 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@MTalma
Odpisalem ci normalnie, naditerpretujesz.
Na Bali nie ma transportu jako takiego i zwiedzanie ograniczania się do wynajęcia auta z kierowca, ceny są różne. Natomiast za same przemieszczenie się z jednego zakątka wyspy do drugiego trzeba już słono płacić.
Dojazd z lotniska w dowolne miejsce na wyspie to też na dzień dobry spory koszt.
W Wietnamie jest dobrze zorganizowany i tani transport. Za małe pieniądze możesz przemieszczać się z A do B a lokalnie albo skuter albo tanie taxi.
Wg mnie Bali jest droższe jeżeli chodzi o transport.
Nie porównywałem kosztów wynajęcia prywatnego kierowcy na cały dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Sty 2023 21:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Już Ci pisałem, że można korzystać z kura-kura. Przed pandemią funkcjonowało bodajże 7 różnych linii, oferując bilety jednoprzejazdowe, ale również jedno, dwu i trzydniowe. Teraz ruszyła już pierwsza linia z Kuta >> Ubud >> Kuta. Przyjdzie sezon i ruszą kolejne.
Cytuj:
W Wietnamie jest dobrze zorganizowany i tani transport. Za małe pieniądze możesz przemieszczać się z A do B

Chyba nie sugerujesz, że z dowolnego A do dowolnego B?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 26 Sty 2023 23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
@jar188

Postanowiłem ze nie będę sie włączał dalej w tą dyskusje, ale jak czytam juz drugi dzien co Ty tu wypisujesz i nikt tego nie usuwa to nie chce sie wchodzic na forum.
Napisales chyba w 10 postach o merytorycznosci wypowiedzi. Czytam juz Twojego 9 posta gdzie jest napisane bardzo merytorycznie "Drogo" "slono zaplacilem" "trzeba duzo zaplacic", "Duzo kasy". To jest merytoryczne czy subiektywne? Wczoraj przez 1h po 22:00 przewalales z lewa do prawa obrazajac ludzi, ale o 22:00 napisales ze odniesiesz sie do moich 3 pytan "jutro bo dzisiaj juz późno". Nazwales mnie przy tym jeszcze klamca. Poziom Twojej merytorycznosci oceniam na 0.
W Azji Pld-Wsch bylem w Indonezji, Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Malezji i w Singapurze. W wiekszosci z tych krajow glownie korzystalem z Graba do przemieszczania sie. Bali umiejscowilbym w top 3 najtanszych jesli chodzi o ceny transportu, ale jak dla Europejczyka to dalej smiesznie tanio ( srednio za 10km ok 10k R -2,9zl). Koszt dojazdu do poludnia Kuta z lotniska 60k R (17zl - ok 20-25km z oplata za wjazd na DPS). Kolejny rodzaj transportu, skuter 75k R za dzien (ok 20-25zl). Bralismy ta opcje na 2 dni, zeby pojezdzic troche dalej niz do Ubud. Ostatni srodek transportu i zarazem.napopularniejszy to kierowca na caly dzien z samochodem. Koszt 450k za 9h jeżdżenia (oczywiscie ze stopami, ale na moje ok zrobilismy ok 250km). Ten sam kierowca byl przez nas wynajmowany zeby dojechac do Uluwatu. Zawiozl.nas wieczorem.i czekal na nas ok 2h. W sumie w 2 strony 45km. Zaplacilismy 150k R (cene juz wczesniej dogadalismy ca. 45-50zl). Odniose sie do ostatniego stwierdzenia, ze jedzenie jest drogie, drozsze niz w Tajlandi. Drogie? Jak w Tajlandi zaplace za obiad 20zl, a na Bali 30zl to to jest drogo? Mysle, ze jak dla kogos 10zl to duzo, to tak Bali bedzie dla niego drogie, ale jesli stac kogos na wyjazd do pensjonatu w Karpaczu to Bali bedzie dla niego tanioszką. Tylko tyle i az tyle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 26 Sty 2023 23:58 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2158
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@Flyguy
Nie ja zacząłem, to jest twój pierwszy post z podanymi cenami od początku. Jak obraziłem to niepotrzebnie i przepraszam, ale prowadzenie dyskusji na zasadzie :nie bo jest inaczej jest wnerwiająca. Trochę jak w przedszkolu.
Moje doświadczenia są jednak inne.
Za dojazd z DPS do Sidemen zapłaciłem około 450tys, z Siedemen do Munduk chcieli około 600tysz, z Munduk do Amed podobnie i z Amed na lotnisko kolejne 500tys. Połączyłem to sobie ze zwiedzaniem więc wtedy to nie wychodzi tak źle, ale ceny za sam transport są wysokie wg mnie a transportu publicznego nie ma póki co.
Dla porównania podróż Hanoi-HaLong Bay można zrobić za 20zł, Hanoi do Sapa to koszt około 40-60zł (nie znam dokładnie teraz cen) odległości jednak dużo większe. Rejs po zatoce Ha long 20usd, rejs po Komodo x3-5 zależnie od opcji.
Jedzenie jest droższe ( ale nie jakoś przesadnie jak to zauważyłeś) w każdym miejscu w zasadzie płaciliśmy więcej niż w innych krajach Azji (owszem można znaleźć coś taniego jak ktoś jest mało wybredny i zje wszytko), nie chodzę pod drogich knajpach ale też nie po najtańszych garkuchniach, do tego jeszcze bym dodał jakość do ceny, niestety Indonezja tutaj też nie wypada lepiej.
Edyta: o haraczu za wstęp gdziekolwiek nie napisałem bo to już inna rzecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: igiko oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group