Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Sty 2023 19:09 

Rejestracja: 20 Sty 2023
Posty: 4
Skąd
  • Polska

Dokąd
  • Belize

Data wylotu
  • 01.10.2023

Data powrotu
  • 31.10.2023

Długość pobytu
  • do 1 miesiąca

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • Wrocław-Belize koszt za 3 osoby 11600 PLN. Może są jakieś możliwości znalezienia tańszego lotu oraz krótszego niż 40 do 50 godzin z 3 przesiadkami.

Dodatkowe informacje
  • Witajcie serdecznie. Planujemy miesięczny pobyt w Belize, może to być październik lub listopad, może być z 10-go na 11-ty. Ogólnie lecimy pierwszy raz i każda pomoc się przyda. Z tego co szukałem, to wszystko wygląda strasznie - ponad 40 godzin i 3 przesiadki. Liczymy się z tym, że to nie wycieczka do Grecji, tylko sporo dalej ;) Ale może znajdzie się ktoś życzliwy z doświadczeniem i pomoże nam coś znaleźć. Z góry wielkie dzięki ! Zdrówka dla Wszystkich ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 20 Sty 2023 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Może lećcie z Berlina do Cancun za 2k, a potem do Belize skoro na miesiąc lecicie i chcecie tanio?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sty 2023 19:49 

Rejestracja: 20 Sty 2023
Posty: 4
Dzięki za info. Też jest jakaś alternatywa. Tylko teraz pytanie co z powrotem, też chyba z Cancun do Berlina ? Raczej lepiej byłoby z Polski lecieć, trochę drożej ale mniej pierdologii z dojazdami i powrotami. Może jest jakaś alternatywa ;)


Ostatnio edytowany przez Washington, 20 Sty 2023 21:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sty 2023 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Skoro szukałeś lotów z Wrocławia to założyłem, że do Berlina nie problem, niczym to się nie różni niż dojazd do innych miast.
Co do dalszych dywagacji to zwykle albo tanio albo wygodnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2023 15:15 

Rejestracja: 20 Sty 2023
Posty: 4
Wiesz, szukam opcji jak najlepszej, chyba jak każdy ;) Ale Twoje założenie jest trochę rozbieżne - do Wrocławia mam 30 km a do Berlina 350 km. Jadąc z Rodziną robi to różnice. Wiem, że czasem zdarzają się loty, które łączą ze sobą wygodę i niezbyt wygórowane ceny. Dlatego też zarejestrowałem się na tym forum, żeby dowiedzieć się jak to zrobić, co kilkadziesiąt mądrych głów to nie jedna...
Zdrówka !


Ostatnio edytowany przez macio106, 22 Sty 2023 15:09, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sty 2023 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Z regionu zwykle będzie drożej. A co do Berlina to chodziło mi, że skoro jesteś z okolic Wrocławia to BER nie różni się za bardzo od WAW z Twojej perspektywy. Mądre głowy nie przeskoczą tego, że chcesz konkretny termin, Wrocław i konkretne miejsce do którego regularnie nie ma za bardzo tanich lotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Sty 2023 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
@Paweł79 z Wrocławia na równo wychodzi dojazd do KRK, WAW, BER ciut drożej PRG.

To mniej papierologii kosztuje dużo więcej. Średnio na dojazd do Berlina wychodziło mi ok 200 zł/os przy 4 os z parkingiem w dwie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Sty 2023 23:22 

Rejestracja: 20 Sty 2023
Posty: 4
MTalma napisał(a):
@Paweł79 z Wrocławia na równo wychodzi dojazd do KRK, WAW, BER ciut drożej PRG.

To mniej papierologii kosztuje dużo więcej. Średnio na dojazd do Berlina wychodziło mi ok 200 zł/os przy 4 os z parkingiem w dwie strony.


Cześć. Czyli rozumiem, że opłaca się dojechać do Niemiec ? Będę polował na jakąś okazję. Ale widzę, że nie da się taniej lecieć do Belize w żaden sposób. Do Cancun jest najkorzystniej chyba, w sumie to połowa biletu.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sty 2023 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
Powiem tak, ja rozpatrywalem często dla Kanarów. Z Berlina w okazji Lanzarote za 250 zł RT z Wrocławia 550 zł, gdy latał Wizz na tej trasie.

Niby dojazd 200 zł, ale jeszcze po drodze dojdzie stop na jedzenie. Krótkie trasy więc nie robią różnicy, ale gdy lecisz do Cancun i masz płacić 2k za bilet + 200 za dojazd, a z Wrocławia 3500 zł to przy 4 osobach różnica pokrywa koszt noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Paweł79 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group