Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:05 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@Flyguy
Bzdury straszne, odniosę się do tego jutro, dzis już późno. Kółko wzajemnej adoracji. Przeginacie.
Ja wiem, że razem pijece wódkę na wspólnych zlotach. Ale wasz punkt widzenia jest daleki od punktu widzenia innych ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Nie musisz sie dla mnie do niczego odnosic skoro musisz do tego sie przygotowac i zapowiadasz ''jutro''. Na Bali bylem prawie 2 tygodnie i z zadnym z Twoich stwierdzen sie nie zgadzam, a z pewnoscia nigdy bym nie odradzil tego miejsca komus kto nie ma kat.A! Bede ''lajkowal'' posty jakie mi sie podoba i to czy przesadzam czy nie okresla regulamin tego forum, a nie Ty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:18 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Super, znowu nic konkretnego w temacie. Jak przedmówca.
Nie ma to jak merytoryczna wypowiedź w temacie . Sam coś wnosles poza obok ?
Czytanie ze zrozumieniem polecam.
Jak ktoś nie jeździł skuterem i ma to być to jego pierwszym transport to Bzdury piszesz. Ceny aut na Bali to spory wydatek, okolo 500-1000 tys , zalezy od trasy.


Ostatnio edytowany przez jar188, 25 Sty 2023 23:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@jar188

Ile razy bedziesz jeszcze te posty edytowal i uzupelnial o kolejne 1 zdanie? Brak merytorycznosci? Spojrz na temat posta i tak bedzie kosz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:40 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@jar188
Cytuj:
Ceny aut na Bali to spory wydatek, okolo 500-1000 tys

Ale to cena za 8-10 godzin wożenia pasażerów. I wszystkie koszty są w to wliczone. Uważasz, że to drogo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:49 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
-- 25 Sty 2023 23:46 --

Porównujesz do reszty Azji czy znowu się czepiasz bo tak lubisz?

-- 25 Sty 2023 23:49 --

Flyguy napisał(a):
@jar188

Ile razy bedziesz jeszcze te posty edytowal i uzupelnial o kolejne 1 zdanie? Brak merytorycznosci? Spojrz na temat posta i tak bedzie kosz...

Przestań kłamać bo ani razu nie odniosłeś się merytorycznie do posta. Coś tam cos polubiłeś i na tym koniec.


Ostatnio edytowany przez jar188, 25 Sty 2023 23:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Jak bardzo chcesz, to porównuję choćby do Tajlandii, Wietnamu, Malezji, Chin.
A bez porównań - to drogo?
Komfortowe auto, klimatyzacja i kierowca, który czeka na Ciebie gdzie i jak długo chcesz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
jar188 napisał(a):
Przestań kłamać bo ani razu nie odniosłeś się merytorycznie do posta. Coś tam cos polubiłeś i na tym koniec.


Cos Ci sie mocno pomylilo mowiac o tym ze klamie, posta wyedytowales 4 razy, za kazdym razem dodajac do niego nowe zdanie. Moze da sie to sprawdzic w moderacji i wtedy napiszesz, przepraszam to ja jestem klamca?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Sty 2023 23:57 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
:D @boots człowiek który lubi się kłócić o wszystko.
Napisz raz w życiu coś konkretnie. Podaj ceny transportu z Wietnamu czy Tajlandii. Ja z tego co pamiętam np w Wietnamie płaciłem kilka razy mniej niż na Bali. Nie jeździłem autami z klimatyzacją tylko pociągami i autobusami ,wygodnymi i dużo tańszymi.

@Flyguy napisz konkretnie, podaj ceny. Z moich
doświadczeń wynika to co napisałem. Z twoich coś innego. Podaj ceny.
Lakoniczne stwierdzenia że jest inaczej coś wnoszą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Sty 2023 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@jar188 Cos Ty taki nerwowy i zacietrzewiony? Wiadomo, pora roku w PL jest trudna i brak slonca, i nize wplywaja na samopoczucie, a moze brak podrozy powoduje dola, ale tak od razu z rekami do wszytskich....? Wyrazilem swoje zdziwienie Twoimi twierdzeniami i zaczalem od "z calym szacunkiem" , jednak jesli tak po bandzie jedziesz, to... Nie, nie bede sie odnosil merytorycznie do Twojego wpisu, bo... w nim rowniez brakuje merytoryki, czyli ot to samo, co zarzucasz innym. Oprocz Twych stwierdzen, drogie, drogie, drozsze, nie ma ZADNYCH konkretow. Kazdy moze dokladnie tak samo napisac. Tylko odwrotnie, ze Bali jest tanie, tanie i jeszcze TANSZE....and what? Bedzie tak samo "merytorycznie", jak Twoja wypowiesz. Wprost piszesz o glupkowatosci komentarza, proponuje jeszcze raz przetrawic swoje wypowiedzi...Skad Ty wiesz z kim i gdzie pije wodke? Na podstawie czego imputujesz @Flyguy, ze byl ze mna na zlocie? Gdybys minimalnie zaglebil sie w moje przekomarzania z @boots, to moglbys zauwazyc, ze rownie czesto staje mu okoniem (za stytl) i vice versa, co nie umniejsza mu w niczym logicznosci i konkretnosci wypowiedzi. Ale wkladanie nas do tego samego worka, to duza nadinterpretacja i to powiedziane bardzo delikatnie.
Tak wiec prosze odpusc te wszystkie wycieczki ad personam i zapodaj konkrety dot. Twoich twierdzen, wtedy bardzo chetnie wlacze sie w dyskurs lub po prostu wymiane informacji.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tanhayi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:04 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Nie ja zacząłem te wywody i nic nie wnoszące do dyskusji wasze komentarze.
Ja na podstawie swoich doświadczeń napisałem, to co napisałem, od Was żadnych kontrargumentów nie dostałem. Bali w transporcie jest droższe od wielu krajów w Azji i to jest fakt potwierdzony przez wielu ludzi.
Jeżeli masz inne zdanie to opisz to a nie heheszkujesz a a inni za tobą klakierują albo jak boots piszą kolejne nic nie wnoszące posty, byle się do czegoś przyczepić.
Fakt może trochę mnie poniosło i wywody ad personam nie potrzebne były, fakt słońca tej zimy po powrocie z Bali jesienią mi brakuje ale nawet i bez słońca nie lubię takich dyskusji.
Nie mam 100% patentu na rację i sam czerpię wiedzę z forum ale pisanie ogólnikami i heheszkowniae mnie wnerwia i tyle.

Mi to ryba bo i tak weryfikuję informacje w wielu miejscach ale nie wprowadzajcie innych ludzi w błąd, jeżeli jest inaczej to wytłumacz, że się mylę a nie wstawiasz dziwne komentarze, heheszki, inny polubi a trzeci napisze coś od czapy, jak zawsze.


Ostatnio edytowany przez jar188, 26 Sty 2023 12:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:07 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Bali w transporcie jest droższe od wielu krajów w Azji

Ale konkretnie od jakich i jaki sposób transportu porównujesz? Cały czas tego nie piszesz....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:15 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Na Bali są taksy albo prywatny transport kosztujący tyle co taxi. W Wietnamie czy Tajlandii masz transport publiczny lub też prywatny zorganizowany w cenach dużo niższych. Trnasport na Bali a w Wetnamie to przepaść.
W Wietnamie za 80km i wiele więcej bo odległości są większe płacisz grosze (nie pamiętam ile dokładnie ~20-80zł, dawno temu to było a zapisek nie mam no i zależy od trasy i komfortu) a na Bali cena 500-900tys albo i więcej ich waluty czyli powiedzmy od 150zł , górnej granicy niema.
Ceny za kilometr przejazdu nawet chyba nie ma sensu porównywać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A np. o kura-kura słyszałeś?
Te 150 zł na Bali to zapłacisz za 8 godzin jazdy w dowolne miejsce z kierowcą - przewodnikiem, w klimatyzowanym aucie. Ile za to zapłacisz w Wietnamie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:50 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Ile kosztuje transport z punktu A do B na Bali odległego o 80km ?
Jak zawsze odpowiadasz pytaniem :lol: Zachowujesz się jak typowy troll internetowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 26 Sty 2023 12:59 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Panowie,,,dajcie se siana , ok :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Sty 2023 13:05 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@jar188
Kosztuje 3 zł.
Jakie pytanie, taka odpowiedź...
BTW - ile razy i jak długo byłeś na Bali? Pytam, bo czytam, że masz dużą wiedzę.


Ostatnio edytowany przez boots, 26 Sty 2023 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 26 Sty 2023 13:44 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Super, a gdzie dotrzesz dzięki tej aplikacji ?

Ty chcesz pomóc czy jak zawsze w każdym temacie tylko się pokłócić ?
Pomóż ludziom, którzy się o coś pytają jeżeli masz przydatne informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 26 Sty 2023 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 139
Loty: 45
Kilometry: 128 599
Zgadza się 150zł na Bali to kosztuje auto na cały dzień z wszystkimi kosztami wliczonymi.

Ale @jar188 Ty porównujesz prywatne auto na Bali do publicznego transportu w Wietnamie...po co?

Tym tropem mogę mówić że jedzenie w USA jest dużo tańsze niż w Tajlandi. Bo w USA za Hot Doga na ulicy zapłaciłem 1$ a w Tajlandii za Som Tum, Yom Tum i Pad Thai z piwem dałem 800THB...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 26 Sty 2023 14:07 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
@tanhayi
Pewnie zaległeś w Ubud i brałeś prywatne wycieczki, taki standard.
Ile kosztują przejazdy z innych miejsc ?
Ja żeby się dostać np : Sidemen do Munduk płaciłem dużo kasy, to samo z Munduk do Amed czy z Amed do na lotnisko.
Czy na Bali jest rozwinięty transport publiczny?
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Jeżeli jest inaczej podaj konkrety. Może ja się mylę ?

Jak ktoś po całej Azji rozbija się transportem prywatnym i do tego porównuje ceny, to sorry ale nie o tym mowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group