Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Cze 2017 11:40 

Rejestracja: 16 Cze 2017
Posty: 2
Witam :)
szukam kolezanki na wspólną wyprawę do Azji (do ustalenia czy będzie to Thai, Filipiny, Kambodża, i jakieś większe miasto w Chinach na 2-3 dni).
W styczniu byłam pierwszy raz w Tajlandii i już chce tam wrócić :)
Zależy mi na dobrze zorganizowanej towarzyszce, trochę szalonej i spontanicznej ale wiadomo, wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Niestety moja ekipa wyjazdowa już się pożenila i nie jest chetna do wyjazdow ;)
Decyzje o zakupie biletu jestem w stanie podjąć w ułamku sekundy, w sytuacji kiedy np. pojawia się bilety za 700 pln - co dzień sledze wakacyjnych piratow ;))
Wszelkie szczegoly do uzgodnienia; termin i okres pobytu jest elastyczny.

pozdrawiam,
Marlena
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 19 Cze 2017 14:49 

Rejestracja: 19 Cze 2017
Posty: 2
Cześć! Mam niestety za mało postów żeby odpowiedzieć w PW
Jeżeli nadal poszukujesz kompanki to czy mogłabyś się ze mną skontaktować? :)

Pozdrawiam,
Linda
Góra
 Profil Relacje PM off
justyna89 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lip 2017 11:03 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 1
-- 03 Lip 2017 11:03 --

Ja też jestem zainteresowana :) Konkretnie myślę o Kambodży i Tajlandii, zwiedzanie plus odpoczynek. Termin obojętny, max 2 tygodnie. Mam 28 lat, jestem z Wawy

Agata

-- 03 Lip 2017 11:03 --

Ja też jestem zainteresowana :) Konkretnie myślę o Kambodży i Tajlandii, zwiedzanie plus odpoczynek. Termin obojętny, max 2 tygodnie. Mam 29 lat, jestem z Wawy

Agata
Góra
 Profil Relacje PM off
justyna89 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2017 21:34 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 5
Ahoj!

Ja szukam towarzyszki na podróż po Azji ale na przyszły rok ok. marca/ kwietnia. Czas wyprawy zależy od planu wyjazdu - 1/2/3 mc .

Gdyby któraś była chętna to zapraszam do kontaktu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lip 2017 20:03 

Rejestracja: 18 Lip 2017
Posty: 3
Hej, ja byłabym chętna na styczen 2018 . Bardziej pasowałby mi luty z racji szkoly ale mysle ze da sie pogodzic ;)

mam 28 lat , w Tajlandii nie byłam. Mialam jechac ze znajoma parą ale sie wysypali z racji braku pracy :( jesli jestes zainteresowana pisz:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Sie 2017 14:22 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 5
-- 18 Sie 2017 14:22 --

Hej!

Udało wam się ustalić jakieś szczegóły wyjazdu? :) Kiedy dokładnie planujecie wyjazd ?

-- 18 Sie 2017 14:22 --

Hej!

Udało wam się ustalić jakieś szczegóły wyjazdu? :) Kiedy dokładnie planujecie wyjazd ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Wrz 2017 14:59 

Rejestracja: 18 Lip 2017
Posty: 3
nie, na innym portalu zaczełam rozmawiac z dwoma dziewczynami. Zośka , teraz sa dobre ceny na luty , dzis widziałam;)

na olneo jestes zarejestrowana? tu nie mam punktów zeby do ciebie napisac prv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Wrz 2017 10:43 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 28
Cześć !
Ja chciałabym pojechać do Tajlandii marzec/kwiecień 2018 ale niestety podobnie brak chętnych na taki wyjazd :)
W moim przypadku to ok 3 tygodni max. na więcej nie pozwolą mi zobowiązania zawodowe.

Jeśli ktoś chętny czekam na kontakt :)

Pozdrawiam
Monika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Wrz 2017 10:29 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 2
hejka ?
Wyjazd dalej aktualny?
Bardxo chętnie pojechalabym do Azji . Udało mi się już odwiedzić Tajlandię i Malezję . Teraz chciałabym Wietnam i Kambodżę ? Jeśli któraś jest zainteresowana proszę o kontakt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Wrz 2017 18:52 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 1
Cześć:)
Czytam często fly4free, ale konta nie mialam. Byłam na początku roku na Filipinach i w 2018 chciałabym znów pojechać do Azji. Może to być Tajlandia czy Wietnam :) oczywiście wyjazd na jakieś 2tyg i niskobudzetowy, z altywnym zwiedzaniem ;) jestem zainteresowana powyższymi ofertami, ale nie mogę napisać prywatnej wiadomości. Zostawiam adres e-mail azja2018@o2.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Paź 2017 20:26 

Rejestracja: 30 Wrz 2017
Posty: 1
-- 01 Paź 2017 20:14 --

Dziewczyny, zapraszam na Olneo (Julia). Jestem chętna na wyjazd 2-3 tyg zwiedzanie + odpoczywanie (najchętniej Tajlandia), termin elastyczny :)
Pozdrawiam

-- 01 Paź 2017 20:26 --

Dziewczyny, zapraszam na Olneo (Julia). Jestem chętna na wyjazd 2-3 tyg zwiedzanie + odpoczywanie (najchętniej Tajlandia), termin elastyczny :)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
justyna89 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Paź 2017 19:53 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 1
Cześć Dziewczyny, Jeśli wyjazd nadal aktualny ja jestem chętna na wspólne podróżowanie. Mam kupiony bilet na Filipiny na Listopad - może ktoś chciałby się dołączyć? :)
pozdrawiam
Ewa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Paź 2017 11:47 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 2
Hejka Bardzo chętnie na Filipiny tylko proszę o więcej szczegółów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Paź 2017 14:34 

Rejestracja: 22 Paź 2017
Posty: 2
Ewa chętnie bym dołączył jeśli płeć nie przeszkadza.
Pozdrawiam serdecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Paź 2017 22:32 

Rejestracja: 28 Paź 2017
Posty: 2
ja równiez jestem chetna! 30 lat, otwarta, spontaniczna, zorganizowana i marząca o Azji! chętnie z kimś pojadę ponieważ moje towarzystwo już sparowane, pożenione - 30 lat jak coś :)
Góra
 Profil Relacje PM off
justyna89 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 22 Lis 2017 10:54 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Hej,
Strasznie dużo chętnych, a konkretów całe okrągłe zero.
W styczniu będę w Kambodży. Przelot do Bangkoku a dalej pociągiem do Kambodży (wiem, że są dużo bardziej komfortowe srodki transport ale tak to sobie wymyslilem). Dalej przejazd na południe na jedną z wysp a później na wyspę Koh Chang w Tajlandii. Jeżeli ktos jest zainteresowany wspólnym zwiedzaniem Angkor Wat to dajcie znać :)

Pozdrawiam
Przemek
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Lis 2017 13:24, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Lis 2017 07:37 

Rejestracja: 18 Lip 2017
Posty: 3
Hej, ja tak jak pisałam nadal poszukuje kogoś na styczen/luty ewentualnie poczatek marca... najlepiej byłoby rozmawiac przez globtroter ( nick: justyna89) bo tam nie ma limitu wiadomości. :D

Moniko?
Julio - napisałam do ciebie ? na olneo


pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Meggi30 lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 01 Gru 2017 23:37 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 79
Loty: 137
Kilometry: 236 091
Choć różni nas płeć :D plany mamy podobne.
Ja będę 31.01-24.02 na Filipinach. Najpierw Palawan potem Bohol. Jak ktoś chętny to niech da znać, zawsze we dwie osoby weselej. Jestem z tych niskobudzetowych :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Gru 2017 22:00 

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 68
Hej, planuję wyjazd do Tajlandii, max dwutygodniowy, najchętniej w lutym (ew. I połowa marca). W planie zwiedzanie i wypoczynek. Loty w obie strony (jak się uda) w cenie ok. 1700 zł. Spanie w niedrogich hotelach/ hostelach. Czy jest ktoś chętny? Jeśli nie Tajlandia to inny, "gorący" kierunek (Filipiny, Wietnam, Barbados, Dominikana, Malezja, Malediwy itp.) - jeśli będą ciekawe, tj. niedrogie oferty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Gru 2017 10:46 

Rejestracja: 22 Gru 2017
Posty: 3
Ja będę w Tajlandii od lutego do kwietnia, z Bangkoku jadę na północ, potem wschód, chce zachaczyc o Kambodżę, na koniec wyspy w tym Malezja i Filipiny, Wiec jednym słówem możemy się zgadac :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Meggi30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group