Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2022 00:36 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 4
Skąd
  • GDN

Dokąd
  • PNH/HAN/SGN albo i okolice :)

Data wylotu
  • 21.05.2022

Data powrotu
  • 11.06.2022

Długość pobytu
  • 17-20

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Oferty na poziomie 3900+,

Dodatkowe informacje
  • Jestem otwarty na modyfikacje dat wyjazdu - 1/+3, wylotu - 3/+1. Zależy mi na lotach w przeciwstawnych miejscach, więc jak przylot do PNH to wylot z HAN, etc.

    Myślę że da się sporo urwać, bo wydaje mi się że powinienem znaleźć coś do 3k, chyba że ceny w okolicach 4k, to nowa rzeczywistość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2022 08:48 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Za 1800-2000 masz loty GDN-BKK. Pozniej 200zl BKK-SGN z SGN do PNH busem i za 200-230 PNH -BKK.. Calosc ogarniesz w 2500zl

Jeden warunek-begaz podreczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2022 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4096
HON fly4free
@Pan.Thomass & @Kian + koszty Test@Go (hotel 1 noc / test) bo do 1 czerwca nie da sie tego pominac, a tranzytu na razie w BKK nie ma. Caly czas wyciety od grudnia 2021 (pojawienia sie omikrona).
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Kwi 2022 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Teoretycznie od maja w ramach Test&Go ma być test antygenowy na lotnisku zamiast PCR, co kasuje też konieczność bookowania hotelu SHA+ na pierwszą noc.
Ale to nie jest jeszcze oficjalna informacja, pewnie będzie więcej wiadomo pod koniec maja.
Od czerwca w planach zniesienie testu antygenowego.
Jeśli tak się wydarzy, to przy Twoich datach czeka Cię tylko test antygenowy na przylocie i nic na powrocie, jeśli polecisz przez BKK. Plus oczywiście ubezpieczenie Covid i szczepienie.

Polecam śledzić tę stronę, informuje na bieżąco: https://www.facebook.com/richardbarrowthailand
Wrzuca też publikacje z Royal Gazette.

Ja sama planuję PNH w maju, liczyłam na tranzyt w BKK (niesłusznie, nie da się ;) ), ale pewnie kupię bilet do BKK i doloty jak sytuacja z testem się wyklaruje.

Jeśli chcesz kupić całość na jednym bilecie, to lepiej na stronie linii niż u pośrednika - jeśli przy boardingu w PL nie będzie widać ostatniego odcinka, a nie zabookujesz Test & Go, to nie wpuszczą Cię na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Kwi 2022 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4096
HON fly4free
Opcja bezieczna przez SIN, zaszczepieni nie musza juz nawet testu PCR:
GDN-HEL-SIN ok. 2250PLN RT
https://www.google.pl/travel/flights/se ... L&curr=PLN
SIN-SGN ok. 400PLN RT
https://www.google.pl/travel/flights/se ... S&curr=PLN
Calosc cicra 2650 + Singapur w gratisie :-)
Daty mozna dostosowac +/- kilka dni.

Załączniki:
GDN-HEL-SIN-SGN.png
GDN-HEL-SIN-SGN.png [ 147.16 KiB | Obejrzany 1530 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Kwi 2022 01:07 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 4
-- 02 Kwi 2022 00:02 --

Dzięki Wam wszystkim, jesteście zajebiści! :)

-- 02 Kwi 2022 00:07 --

Pytanie tylko, czy mam prawidłowe informacje, że żeby zrobić transfer w SIN całą podróż musi być na jednym bilecie? Podobno Bangkok działa dokładnie tak samo i nie ma szans na to żeby dwa osobne bilety przeszły. Ktoś ma jakieś sprawdzone info?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Kwi 2022 14:56 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 295
poczekac z 2-3 tygodnie z zakupem biletow, prawie wszystkie panstwa z tego regionu sa otwarte od kwietnia ale zadna linia nie dodala nowych lotow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group