Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lis 2022 11:29 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Skąd
  • Zachodnie Wybrzeże USA

Dokąd
  • Australia/Nowa Zelandia, ew. Azja Pd-Wsch.

Data wylotu
  • 22.09.2023

Data powrotu
  • 08.10.2023

Długość pobytu
  • 7-14dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • LAX-HNL 750zł; HNL-SYD 1000zł

Dodatkowe informacje
  • Chciałbym złożyć miesięczne RTW od połowy września do połowy października, daty nie są całkowicie sztywne. By zacząć je kompletować potrzebuję korzystnego/ciekawego połączenia przez Pacyfik. Sam obserwuję klasyczne rozwiązanie, pobyt na Hawajach i przelot do Sydney.
    Jednak wiem, że dla wielu osób tu na forum to jest szeroki temat poszukiwań i rozwiązań przez Fiji, Tahiti czy Rorotunga może być dużo ;) I super bo jakiegoś takiego dealu w egzotyczne miejsce, gdzie już nigdy mogę nie mieć szansy postawić stopy szukam!
    Resztę kresek RTW sobie jakoś ukulam ale za ten Pacyfik nie wiem jak się zabrać ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 05 Lis 2022 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
kilka stron inspiracji: loty-ow-przez-pacyfik,1551,110311?start=320
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Lis 2022 12:05 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Tak wiem, obserwuję na bieżąco ;)
Jednak temat dość rzadko odświeżany, a zawarte tam schematy "deali" często nie działają w tych datach.
Pomyślałem, że jeśli ktoś może pomóc doświadczeniem to odpowie mi w temacie "szukam lotu' ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lis 2022 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Czy masz jakieś mile na spalenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lis 2022 11:32 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Niestety, mil brak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lis 2022 20:40 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
Z takich "bardziej ciekawych" to można też spróbować French Bee z Tahiti do San Francisco.Obecnie cały październik '23 po 218€. (lub 488€ bezpośrednio do Paryża z przerwą na kontrolę paszportową w San Francisco)
Z Tahiti można zawsze wyskoczyć promem na Mooreę za jakieś 100zł RT. Niestety loty na pozostałe wyspy Polinezji Francuskiej będą dość drogie.

Wśród zalet możemy wyróżnić brak bagażu w cenie, brak posiłku, napojów, lot w środku dnia i 10 siedzeń w rzędzie w Airbusie a350. :roll:
Nie mniej jednak, leciałem, przeżyłem, jakieś francuskie filmy obejrzałem, polecam.

Trzeba się jeszcze dostać na Polinezję, najłatwiej chyba z Auckland, na ten moment w październiku '23 loty są po ok. 1400zł. Powinno jeszcze trochę spaść, ale raczej marne szanse na trzy cyfrową kwotę. Łącznie wyjdzie na pewno drożej niż przez Hawaje, ale może trochę bardziej egzotycznie.

Załączniki:
ppt.png
ppt.png [ 54.74 KiB | Obejrzany 1836 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Lis 2022 09:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
@adam1987 lot jest w drugą stronę (co nie neguje propozycji).

Kup mile i kupuj:

LAX-NAN-AKL ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 08 Lis 2022 11:02 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Pobyt na Fiji bądź Polinezji bardzo kuszący, nie wiem jednak czy chcę zahaczać o NZ bo jedynie kilka dni tam spędzonych to za mało. Pozostanie niepotrzebny niedosyt, plus trudniej złapać stamtąd jakieś połączenie w kierunku EU. Bardziej patrzę na loty kończące się w Australii, tam może kilkudniowy roadtrip i dalej scoot np na Sri Lankę bądź od razu do EU.
W sumie na teraz najbardziej korzystnie wyjdzie upolować Jetstar HNL-SYD/MEL. Wiadomo do wyjazdu jeszcze sporo czasu, może się trafi jakiś deal na połączenie przez Pacyfik
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group