Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Maj 2017 12:22 

Rejestracja: 18 Kwi 2016
Posty: 20
Skąd
  • Polska / Niemcy / Czechy

Dokąd
  • Azja

Data wylotu
  • 01.10.2017

Data powrotu
  • 31.01.2018

Długość pobytu
  • 14 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 1800 zł

Dodatkowe informacje
  • Witam, pragnę spełnić swoje marzenie i wybrać się w końcu do Azji. Termin wylotu jest bardzo elastyczny od początku października do końca stycznia. Chcę wylecieć na 14 dni. Podczas tej podróży chcę również oświadczyć się swojej dziewczynie dlatego dodatkowo zależy mi, żeby to był bajeczny wyjazd :) Zaznaczę, że będzie to mój pierwszy wyjazd do Azji dlatego na cel wybrałem Tajlandię (z tego co wyczytałem to najlepsza na pierwszą podróż do Azji) lub Filipiny (tutaj ciągnie mnie najbardziej!). Chyba, że ktoś podrzuci jakieś inne piękne miejsce na świecie??

    Zależy mi na - pięknych rajskich plażach, możliwości w miarę łatwego przemieszczania się po różnych zakątkach (nie lubię spędzać całego wyjazdu w jednym miejscu) dużej ilości pięknej i soczystej zieleni (nie chodzi o trawkę! :))

    Budżet - 7 tyś zł

    Pytania :
    1. Ktoś ma pomysł na inne ciekawe miejsce poza Tajlandią i Filipinami? (Jeśli tak to jakie i dlaczego?)
    2. Kiedy rezerwować przelot? Zrobić to już teraz, czy czekać na jakieś specjalne oferty? Pewnie macie doświadczenie i wiecie kiedy jakie linie wrzucają zniżki i czego się po niż spodziewać?
    3. Lot który znalazłem do Tajlandii to 1800 zł od osoby - wylot Warszawa -> Londyn -> Oslo -> Bangkok i przyznam, że przydało by się o jedną przesiadkę, może ktoś coś znajdzie?
    4. Czy podróż do Bangkoku to dobre rozwiązanie? Przyznam, że zwiedzanie tego miast nie interesuje mnie specjalnie i chciałem prosić o opinię, czy podróż na południe Tajlandii będzie należeć do męczących czy może to fajna okazja do zobaczenia tego kraju?
    5. Może uda mi się znaleźć Filipiny w podobnej cenie do Tajlandii czy jednak polecacie Tajlandię z konkretnych powodów polecacie Tajlandię?

    Ogólnie chętnie przygarnę wszystkie praktyczne informacje:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 22 Maj 2017 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Filipiny na pierwszy wyjazd do Azji to moim zdaniem nie jest dobry pomysł. Filipiny są dość męczące w podróżowaniu i raczej na pewno będziecie musieli zahaczyć o Manilę, która jest jednym z najbardziej podłych miast w jakich w życiu byłem no i do tego dochodzi filipińska podła kuchnia.
Tajlandia jest ok, tanio, w miarę cywilizowany kraj, bardzo dobra kuchnia, ładna przyroda.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group