Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lip 2017 16:38 

Rejestracja: 09 Mar 2017
Posty: 8
Czesc,

Mamy kilka lotow z AZAL airlines.
Na ich stronie widzialam, ze odprawa online jest mozliwa 20 godzin przed wylotem.

Mam kilka pytan:
- czy mozna bezplatnie dokonac odprawy u pani w okienku i otrzymac bilet?
- czy przy odprawie online konieczne jest wydrukowanie biletu czy mozna go jakos pokazac na telefonie?

Z gory dziekuje za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#2 PostWysłany: 23 Lip 2017 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Też za nie długo z nimi polecę, ja dostałem bilet elektroniczny, który tylko pokaże Pani z obsługi, a ona wydrukuje mi kartę pokładową wraz z miejscem. Też powinniście dostać takie coś na maila, Myślę że jak pokażesz na telefonie to też problemu chyba nie będzie, o i nawet taż takie coś znalazłem: https://www.azal.az/en/information/electronic-tickets
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lip 2017 18:27 

Rejestracja: 09 Mar 2017
Posty: 8
Dostales bilet od posrednika? Gdzie rezerwowales?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
g.celinska napisał(a):
Dostales bilet od posrednika? Gdzie rezerwowales?

Rezerwowałem bezpośrednio od Azerbaijan Airlines, Niestety nie mam pojęcia jak to wygląda podczas rezerwacji od pośredników :/ Nigdy tak nie rezerwowałem, zazwyczaj zawsze jak gdzieś lecę to rezerwuje bezpośrednio od linii lotniczych.
Góra
 Profil Relacje PM off
g.celinska lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:32 

Rejestracja: 09 Mar 2017
Posty: 8
Dziekuje za odpowiedz. My rezerwowalismy w ramach promocji na mytrips..com, mam potwierdzenie rezerwacji itd, ale biletu elektronicznego jako tako nie. Strona Azerbaijan airlines pokazuje nam, ze odprawa jest mozliwa 20h przed podroza. Jako, ze bedziemy sie przemieszczac miedzy 4 lotniskami to znacznie wygodniej by nam bylo odprawiac sie u pani w okienku ;) Albo pokazujac bilet na telefonie. Napisalam meila di nich ale jeszcze nie odpisali i liczylam, ze moze ktos z Was byl w podobnej sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22483
Check-in for Azerbaijan Airlines flights begins 20 hours prior to departure at the Heydar Aliyev International Airport; at the other airports, generally, 2 hours before scheduled departure time. Check-in usually closes 40 minutes before departure.

Check-in at the below-specified airports begins 3 hours prior to departure and closes 60 minutes prior to departure: Milan Malpensa Airport, John F. Kennedy International Airport, Tbilisi International Airport, Tel Aviv Ben Gurion International Airport, Dubai International Airport, Tehran Imam Khomeini International Airport.

You can also use our optional online check-in service and get your electronic boarding pass. For more details, click here.

Please be available for boarding at the boarding gate 20 minutes before your flight to avoid missing your flight.

https://www.azal.az/en/information/general-information
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lip 2017 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
g.celinska napisał(a):
Czesc,
Mam kilka pytan:
- czy mozna bezplatnie dokonac odprawy u pani w okienku i otrzymac bilet?


Leciałem z Sabiha Gökçen w Stambule i odprawiałem się na lotnisku.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group