Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 117  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 14 Wrz 2017 06:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Po wymianie aviosy pojawiły mi się na BAEC w przeciągu niespełna doby.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#882 PostWysłany: 14 Wrz 2017 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
-- 14 Wrz 2017 07:19 --

No to wygląda na to, że będę musiał pisać. Zna tu ktoś francuski?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka

-- 14 Wrz 2017 10:37 --

Czarmander napisał(a):
Po wymianie aviosy pojawiły mi się na BAEC w przeciągu niespełna doby.


Jak myślicie, czy w sprawie brakujących aviosów z tych zakupów powinno się kontaktować z ventee-privee, czy raczej z avios, albo BAEC?
Po wymianie kodów na aviosy dostałem maila od avios (z adresu donotreply@aviosvouchers.com) o treści z grubsza takiej, że potwierdzają zakup oraz, że zaksięgowanie będzie w ciągu 5 dni oraz podali nr transakcji. Jest też nr telefonu, który należy do avios. W tej sytuacji, wydaje mi się, że powinienem uderzyć raczej do avios (o tyle lepiej, ze nie muszę wysilać się z tłumaczeniem na francuski), ale może ktoś ma jakieś inne doświadczenia/pomysły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#883 PostWysłany: 14 Wrz 2017 13:07 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Dlatego ja się wyleczyłem z akcji Groupon itp.

Owszem, wielu osobom się udaje, ale mi zajęło niemal rok walki i skończyło się na zwrocie kasy, bo aviosów nie byłi w stanie przelać na konto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#884 PostWysłany: 14 Wrz 2017 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Oj, to współczuję... Mam nadzieję, że w moim wypadku sprawa zakończy się pomyślnie. Na grouponie kilka razy kupiłem avios i zawsze wszystko było OK, a u Francuzów coś nie zagrało.
Skontaktowałem się już z avios.com, ale panienka na czacie powiedziała, że muszę to wyjaśnić z vente-privee. Napisałem zatem treść krótkiej reklamacji i wrzuciłem tu na forum, żeby osoby znające francuski sprawdziły jakość pracy tłumacza Google ;) (https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=18&p=978671#p978671)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#885 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:38 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
@tropikey u mnie punkty pojawiły się po 2 dniach. Moim zdaniem wina jest po stronie avios.
Dostałeś kod od vente-privee który zadziałał na stronie avios do realizacji kodów. Masz też zapewnie potwierdzenie na mailu od avios z numerem transakcji i informacją, że punkty będą przelane w ciągu 5 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#886 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Było dokładnie tak, jak napisałeś. Tylko, że avios się na razie na mnie wypiął (a w każdym razie konsultantka, z którą czatowałem). Teraz poszedł mail do vente-privee. Zobaczymy, co odpiszą...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#887 PostWysłany: 18 Wrz 2017 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Wczoraj wreszcie wpadło 1000 aviosów od Marriotta, za zapisanie się do programu. Lepiej późno, niż wcale :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#888 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Mam problem z avios.com - chciałem zrobić jak zawsze transfer z Iberii do BAEC. Na tym koncie od kwietnia wszystko szło idealnie, a teraz z IB do Avios ok, ale z Avios do BAEC błąd, a nic nie zmieniałem.
Macie pomysł o co może chodzić ? Dane są identyczne z uwagi na wcześniejsze transfery, które były udane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#889 PostWysłany: 26 Wrz 2017 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Info za horecanet.pl

Współpraca Best Western i Avios

Sieć Best Western oraz Avios ogłosiły partnerstwo, które umożliwi członkom Best Western Rewards uzyskanie 500 punktów Avios za pobyt w każdym z hoteli pod markami BW na całym świecie.
Punkty Avios zebrane podczas pobytu w hotelach Best Western mogą być wykorzystane na bilety lotnicze, podniesienie klasy lotu, pobyty w hotelach, jednodniowe wyjazdy i wiele więcej. Oferta jest dostępna dla członków Best Western Rewards, którzy jednocześnie należą do programów lojalnościowych: Aer Club from Aer Lingus, the British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club czy Avios Travel Rewards Programme.

Klienci Avios, którzy są już członkami Best Western Rewards, mają także możliwość wymienienia uzyskanych dotychczas punktów BWR na Avios, otrzymując 1 tys. Avios za każde 5 tys. punktów BWR.

- Jesteśmy podekscytowani naszym nowym partnerstwem z Avios i wierzymy, że członkowie Best Western Rewards będą w pełni cieszyć się najnowszym bonusem – powiedziała Dorothy Dowling, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Best Western Hotels & Resorts. - Klienci Aviosa mogą teraz odwiedzać ponad 4,1 tys. hoteli Best Western, aby szybciej zdobywać bonusy. Zachęcamy członków BWR oraz Avios do skorzystania z tej dodatkowej premii.

Klienci, którzy chcą zbierać punkty Avios podczas pobytu w hotelach z portfolio Best Western, powinni dołączyć do Best Western Rewards na bestwestern.com/rewards, dodać do konta swój numer członkowski w AerClub, British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club lub Avios Travel Rewards Programme, a także wybrać Avios jako preferowane punkty do pozyskiwania.

Ogłoszone w ciągu ostatnich dni partnerstwo to jedno z kilku udogodnień, które Best Western Rewards wdrożyło w ciągu tego roku, aby oferować swoim członkom jeszcze większą zachętę do gromadzenia punktów niż kiedykolwiek wcześniej.

Best Western Rewards to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie tracą ważności, a członkowie mają dostęp do szeregu promocji oraz wyjątkowej elastyczności w zakresie tego, na co wydają swoje punkty. Członkowie mogą korzystać z szeregu opcji zniżkowych, w tym także całkowicie darmowych pobytów w obiektach sieci na całym świecie, bez dat wyłączonych z promocji. Dodatkowo, mają także dostęp do specjalnych cen – aż do 10 proc. taniej za każdą noc – oraz noclegu bez żadnych opłat po osiągnięciu najwyższych statusów. Od teraz możliwe jest wybranie Avios jako waluty premii zbieranej za pobyty w hotelach, a także pozyskanie ich w ramach wymiany zebranych do tej pory punktów BWR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#890 PostWysłany: 28 Wrz 2017 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
@hubson sprawdzałeś czy na obu kontach masz ten sam adres w UK ? zdaje się że teraz adresy muszą być identyczne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#891 PostWysłany: 28 Wrz 2017 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Identyczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#892 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:09 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
to widzę, że nie tylko ja mam taki problem. z Iberia do Avios wszystko poszło ok, a później już się nie da do BAEC. Wyskakuje komunikat, że dane się nie zgadzają, a co miesiąc robie transfery. może to jakiś problem techniczny. kontaktowałeś się z kimś w tej sprawie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#893 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Jeszcze nie. Póki co mam do zrobienia transfer tylko z jednego konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#894 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Jak wyskakuje info o niezgadzających się danych sprawdź czy adresy na BAEC i avios są tożsame - z tego wynika ten problem bo coś majstrowali ostatnio ( jak coś podeślę linka na PW z artykułem w tym temacie)
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
#895 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Na Headforpoints jest o tym artykul.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#896 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Właśnie o nim myślałem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#897 PostWysłany: 28 Wrz 2017 19:47 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Rezerwował może ktoś loty w LATAM Peru używając Aviosów na ba.com? Do niedawna było pełno lotów do wyboru, a teraz pokazują się jakieś pojedyncze, w przypadkowe dni. Co najciekawsze, dostępność na ba.com nie ma żadnego związku z dostępnymi taryfami na latam.com - nie pokazuje części lotów, gdzie są dostępne bardzo tanie bilety (oczywiście tylko dla rezydentów), a pokazuje niektóre nieposiadające promocyjnych cen.
Dzwoniłem na infolinię, ale oni chyba widzą to samo, co ja.

Jest jakiś problem z synchronizacją systemów między liniami czy po prostu tak drastycznie zmniejszyli dostępność?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#898 PostWysłany: 28 Wrz 2017 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
chester0 napisał(a):
Właśnie o nim myślałem ;)


1. Zmieniamy adres na dowolny UK na Avios.com
2. Na koncie BAEC administratora konta rodzinnego ustawiamy ten sam. Dane innych osób zmienią się same.
3. Transfer punktów zakończony sukcesem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
so-fly lubi ten post.
so-fly uważa post za pomocny.
 
      
#899 PostWysłany: 29 Wrz 2017 14:44 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
hubson dzięki za pomoc :) transfer done :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#900 PostWysłany: 29 Wrz 2017 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Cieszę się :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 117  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group