Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 117  Następna
Autor Wiadomość
#801 PostWysłany: 16 Lip 2017 19:30 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Od jakiegoś czasu praktycznie non-stop jest na Grouponie ta oferta. Przy odnawianiu do kolejnej edycji dorzucają pulę 2000 avios za 19€ ale szybko się zawsze wyprzedaje.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#802 PostWysłany: 26 Lip 2017 11:38 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Siema, chcę zarezerwować za Aviosy loty JL, jednak strona BA nie puszcza płatności. Pytanie, loty JL można kupić przez stronę czy tylko przez infolinię?
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#803 PostWysłany: 26 Lip 2017 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@JIK
Ja nie miałem większych problemów, aczkolwiek przy lotach z dopłatą "0" trzeba było dorzucić jakąś symboliczną kwotę (np. datek na ochronę srodowiska albo cele charytatywne) żeby płatność przeszła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#804 PostWysłany: 26 Lip 2017 12:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Dopłata normalna 80 PLN i płatność nie chce przejść, pisze o trasie PVG-KIX
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#805 PostWysłany: 26 Lip 2017 12:14 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
BA ma często-gęsto problemy przy rezerwacji JALa, LANu i innych z oneworld. Zabukuj na infolinii, powiedz że wyskakuje błąd to wystawią Ci bez haraczu za rezerwację telefoniczną.

Jest też opcja że nie ma dostępności na ten konkretny lot i strona BA pokazuje nieaktualne informacje, dlatego rezerwacja nie może zostać założona.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#806 PostWysłany: 26 Lip 2017 12:32 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
@JIK: robiłem parę miesięcy temu rezerwację na JL i bez problemu dało się na stronie ją klepnąć. Albo czasowy błąd techniczny albo niestety, jak pisał mucha, ghost availability
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#807 PostWysłany: 26 Lip 2017 13:33 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Dzięki @mucha i @marek2011 Bilety kupione bez problemu przez infolinię. Kobieta tylko poinformowała, że mają jakieś problemy i dlatego nie da się wszystkiego booknąć przez ich stronę.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#808 PostWysłany: 28 Lip 2017 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
travelerka napisał(a):
Do zgarnięcia do 10k aviosów za 5 pobytów w Hiltonach
Załącznik:
Hilton.jpg
Czy ktoś z Was dostał już może aviosy za pobyt w Hiltonie? Jeśli tak, to po jakim czasie się pojawiły?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#809 PostWysłany: 28 Lip 2017 19:32 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Tak, mi naliczało do tygodnia od wymeldowania (jakoś 5-6 dni). 4 pobyty tak były naliczane, więc w moim przypadku do tygodnia to reguła.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#810 PostWysłany: 28 Lip 2017 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
zatem na razie czekam spokojnie jeszcze kilka dni :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#811 PostWysłany: 28 Lip 2017 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@Tulio a rezerwowałeś za punkty czy za gotówkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#812 PostWysłany: 29 Lip 2017 07:37 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Za gotówkę za każdym razem.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
#813 PostWysłany: 01 Sie 2017 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Wiecie może skąd bierze się sytuacja gdy jednego dnia dopłata na lot TXL - WAW wynosi 90 zł, a np. dziś 123 zł ? Rezerwacja na ba.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#814 PostWysłany: 01 Sie 2017 09:40 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Cos grzebia przy taxach. Wczoraj na hfp bylo o tym wspominane


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#815 PostWysłany: 01 Sie 2017 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
tropikey napisał(a):
travelerka napisał(a):
Do zgarnięcia do 10k aviosów za 5 pobytów w Hiltonach
Załącznik:
Hilton.jpg
Czy ktoś z Was dostał już może aviosy za pobyt w Hiltonie? Jeśli tak, to po jakim czasie się pojawiły?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Ponieważ aviosy ciągle się nie pojawiały, skontaktowałem się na chacie z HH i twierdzą, że w ustawieniach mojego konta nie mam zaznaczonego w opcjach MyWay earning punktu "Points & miles", a co za tym idzie, że aviosów za pobyt nie dostanę. Przyznaję, zaznaczonego tego nie miałem, tylko, że nawet nie wiedziałem do tej pory o istnieniu tego ustawienia, bo jest tak ukryte (trzeba kliknąć na dodatkowy link). Co więcej, wszedłem tam i widzę, że nie miałem zaznaczonej żadnej z dwóch widniejących tam opcji: ani "Points & Points", ani "Points & miles". W warunkach promocji +2000 avios za pobyt też nie widzę wymogu, by było takie ustawienie. Trzeba było jedynie podać nr karty BAEC, a to uczyniłem. Jak sądzicie, jest szansa na to, żeby jednak dopisali te aviosy?

EDIT:

już chyba znalazłem korzystny dla siebie zapis w T&C programu HH. W dziale dotyczącym Double Dip jest taki zapis:

"2.Members who select to earn Hilton Honors Points and Hilton Honors Points are not eligible to earn miles via promotional mileage offers."
A contrario, skoro ja tego nie wybrałem, zapis ten nie ma do mnie zastosowania.

Idę walczyć dalej...

EDIT nr 2:
chyba jednak to moje gapiostwo. Spojrzałem jeszcze raz na stronę zgłoszenia https://www.hiltonhhonors.com/ProcessLanding/ProcessLanding/?lp=baq22017 i tam niestety jest wyraźnie napisane: "(2) Select British Airways as your Preferred Airline partner, add your British Airways Executive Club membership number within your Hilton Honors profile and ensure you select Points & Miles™ as your Double Dip® Earning Style within your Hilton Honors profile". No nic, 2000 aviosów w plecy. Dobrze, że mam jeszcze 2 pobyty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#816 PostWysłany: 03 Sie 2017 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Dla posiadających człowieka w Irlandii:
https://supervalu.ie/rewards/eshops/home

Image

oraz do końca sierpnia potrójne aviosy za transfer Real Rewards > AerClub.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#817 PostWysłany: 04 Sie 2017 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
I’ll get to the Avios part of this deal in a minute, but first some background information ……

You might not know the name Dufry, but it is the dominant global duty free retailer. As well as owning World Duty Free in the UK, it also owns:

Dufry (various locations)
World Duty Free (outside the UK, it is in Western Europe, Americas, Middle East, Asia)
Nuance (Europe, Asia, North America)
Hellenic Duty Free (Greece)
Colombian Emerald (Carribean, Central America, Norwegian Cruise Line vessels)
Duty Free Uruguay (Uruguay)
Hudson (US & Canada)
Duty Free Shop Argentina (Argentina)
RegStaer (Russia)
Basically, you can’t avoid them!

Dufry recently launched its own app-based loyalty programme called Red By Dufry. The key benefit of downloading this app is that you get a 5% discount on purchases at selected Dufry stores.

Red by DUFRY

The app – and therefore the 5% discount – currently works in:

Spain
Russia
Argentina
Brazil
Greece
Switzerland
The company intends to add another 20 countries in the next year, so hopefully it will come to the UK too.

If you visit airports in the above countries on a regular basis, you could make decent savings by downloading Red By Dufry for iOS or Android.

With $400 of spend you reach Gold level, where your discount rises to 7%. At $1000 of spend, over a two year period, you reach Platinum. As well as increasing your discount to 10%, you receive various other benefits.

Certain airports have their own additional deals. Spend €150 at Barcelona-El Prat, Adolfo Suarez Madrid-Barajas, Bilbao, Valencia or Seville airports and you will receive free lounge access, for example.

Image

How it works

Registration is tricky via the iOS app because the ‘date of birth’ function is messed up. Once you have selected your date of birth you need to touch somewhere outside the box to go back to the main page – except that the box takes up 99% of your screen space! If you find it too fiddly you can register online via this page.

You can add your Iberia Plus Avios number during the sign up process.

Dufry shop
And there is an Avios angle too ….

Iberia Plus is a partner with Red By Dufry.

If you link your Iberia Plus account with the Red By Dufry app, you will earn (Spanish airports only, in World Duty Free or Canariensis stores):

3 Avios per €1 as a Silver Red by DUFRY member
6 Avios per €1 as a Gold Red by DUFRY member
9 Avios per €1 as a Platinum Red by DUFRY member
You can either flash your Iberia Plus card or the Red By Dufry app. As long as the two are linked, you will get your Avios.

So, for example …..

Spend €40 at Dufry in Madrid Airport and you will receive a 5% discount, saving €2, and receive 114 Avios points (3 per €1).

Conclusion

Until it launches at World Duty Free in the UK, Red By Dufry is only going to be of minor interest to UK Avios collectors. However, if you are travelling through Spain, Russia, Argentina, Brazil, Greece or Switzerland you might as well download the app and pick up your 5% discount – plus Avios in Spain.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#818 PostWysłany: 09 Sie 2017 18:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Aviosy ponownie dostępne na Grouponie: https://www.groupon.es/deals/avios-iag-group
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#819 PostWysłany: 09 Sie 2017 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Tak kontrolnie zapytam, czy rzeczywiście, tak jak zapusano w warunkach, dla jednej karty Iberia tylko po jednym kuponie z każdej opcji? Pytam oczywiście głównie o tą opcję za 19€ :D

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#820 PostWysłany: 10 Sie 2017 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Z poprzednich edycji słyszałem, że są bardzo duże problemy z realizacją tych kuponów
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 117  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group