Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1833 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Następna
Autor Wiadomość
#1801 PostWysłany: 02 Sie 2019 14:53 
Awatar użytkownika

Loty: 421
Kilometry: 677 093
złoty
Raczej chodzi o panstwo rezydencji (kwestie podatkowe?).
U mnie dostepnosc odpowiednio dla IE & UK.
Załącznik:
Capture1.PNG

Załącznik:
Capture2.PNG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Resort (pol) = ministerstwo
Resort (eng) = kurort
 Relacje PM off  

#1802 PostWysłany: 07 Sie 2019 12:04 

srebrny
Tulio napisał(a):
200 darmowych avios do Iberii za https://ibplustore.iberia.com/en/clothe ... wroomprive
Może się to komuś przydać do przedłużenia ważności aviosów.
Na https://insideflyer.co.uk/2019/05/use-v ... ree-avios/ piszą, że bezpieczniej użyć VPNa, by wejście na stronę było z IP hiszpańskiego. Ja się rejestrowałem 22.05, dziś przyszło info, że aviosy będą naliczone do 35 dni.

Dostał ktoś? U mnie się do dziś nie pojawiły.
 Relacje PM off  

#1803 PostWysłany: 07 Sie 2019 12:09 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 127 040
srebrny
U mnie brak, już się pogodziłem z myślą, że nic z tego nie będzie

#1804 PostWysłany: 07 Sie 2019 12:48 
Awatar użytkownika

Loty: 280
Kilometry: 296 310
niebieski
A jesteście pewni, że do tego showroomprive rejestrowaliście się po raz pierwszy? Jakieś 3 lata temu w tym temacie ktoś wrzucał ten sam sposób, tylko wtedy za rejestrację na tej stronie mozna było dostać 500 avios.

#1805 PostWysłany: 07 Sie 2019 13:28 
Awatar użytkownika

srebrny
Trzy lata temu nie miałem konta

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

#1806 PostWysłany: 14 Sie 2019 16:25 
Awatar użytkownika

srebrny
Szyn3k napisał(a):
250 darmowych aviosów (Iberia) za rejestrację w RED by Dufry w dniach między 24 czerwca a 7 lipca.

Więcej info tu: https://insideflyer.co.uk/2019/06/250-free-avios/

Nie wiem czy ktoś korzystał, ale u mnie punkty się pojawiły na koncie.

#1807 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:25 

Hej, dwa szybkie pytania

1) Gdzie bardziej sie oplaca trzymac mile? BA czy Iberia? Czy nie ma wiekszej roznicy? Latam podobnie obiema przewoznikami jesli to cos zmienia
2) Mam 250 pkt statusowych w BA, uda mi sie do listopada zrobic Silver chyba. Jesli przeniose moje Aviosy do Iberii (18k) to czy strace statusowe w BA? Czy to nie ma znaczenia, moge przenosic jak chce, a status w BA i tak zrobie jesli wpadna tam odpowiednie loty?

Dzieki!
 Relacje PM off  

#1808 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:40 
Awatar użytkownika

srebrny
1. Iberia opłaca się w zasadzie tylko na loty Iberii - dopłaty są tam dużo niższe niż na stronie BA, cała reszta przypadków na korzyść BA, w tym loty OW u partnerów. Co do drugiego to pewny nie jestem, ale nie sądze aby przepadały, ale nie dam pewności,

#1809 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:56 
Awatar użytkownika

niebieski
@olekskw
'Tier Points' przy transferze Ci nie przepadną - na bank.

Do Silver potrzebujesz 600 pkt, Bronze masz za 300 (to a’propos Twoich 250).

Ja przelewam punkty w ramach potrzeb. Akurat w moim przypadku 70% zakupów na tą chwilę leci przez Iberię ale zależy jak kto lata.
 Relacje PM off  

#1810 PostWysłany: 16 Sie 2019 08:37 

Loty: 131
Kilometry: 409 523
niebieski
Czy jest jeszcze jakaś inna opcja poza MAD-SCL na loty z Europy do Am. Południowej z niskimi dopłatami?
 Relacje PM off  

#1811 PostWysłany: 16 Sie 2019 09:00 

Loty: 200
Kilometry: 296 621
platynowy
@lukasz666 - wszystkie bezpośrednie trasy Iberii do Ameryki Południowej mają takie same podatki (coś koło 75€), jeśli dobrze pamiętam.

#1812 PostWysłany: 16 Sie 2019 09:08 

niebieski
ja widzę dopłaty do Iberii na poziomie 200 euro OW; a np Latam MAD-SCL ma 20 euro i badam czy jest jakaś inna opcja z takimi właśnie dopłatami;
 Relacje PM off  

#1813 PostWysłany: 16 Sie 2019 09:39 
Awatar użytkownika

niebieski
W jedną stronę? Każda trasa Latam ma niskie podatki z MAD i BCN.

Pisałam już o tym, ale ponieważ BA (jedyna opcja na bilet w jedną stronę) nie ma w sieci dostępności spółek córek Latam (Latam Ecuador, Latam Peru, etc.) to musisz to zarezerwować przez infolinię.

Żeby znaleźć sobie dostępność skorzystaj z wyszukiwarki Iberii (tylko tam musisz szukać biletu w dwie strony bo w jedną nie znajdziesz wyników: wyszukujesz datę, która Cię interesuje i powrót jakikolwiek, jakąkolwiek linią) i z interesującym Cię segmentem lotu dzwonisz na infolinię BA.

Załącznik:
pic001.png

Tu masz dostępność z Iberii której nie znajdziesz przez stronę www BA. Z tym dzwonisz na infolinię BA.
Załącznik:
pic002.png

Dopłaty w dwie strony USD 60.

Edit: zapomniałam - w przeciwieństwie do BA czy IB, Latam ma takie same dopłaty w Y i C więc za lot w C nie masz większych dopłat.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#1814 PostWysłany: 29 Sie 2019 06:34 
Awatar użytkownika

HON fly4free
1 mln aviosów do wygrania (niestety, tylko dla "zbazowanych" w UK nowych i starych użytkowników Monese):

https://www.headforpoints.com/2019/08/2 ... th-monese/

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.

#1815 PostWysłany: 27 Wrz 2019 09:13 

srebrny
-- 18 Wrz 2019 17:21 --

https://www.britishairways.com/en-gb/ex ... uble-avios
1.1 This promotion is only open to Eligible Participants. An Eligible Participant is a British Airways (“BA”) Executive Club Member based in the UK. Eligible Participants may join the Executive Club, using code Q419DA which will automatically register them to this promotion. British Airways reserves the right to verify the eligibility of Eligible Participants. By taking part in either promotion, Eligible Participants confirm that they accept the Terms and Conditions set out below.
2.1. Eligible Participants must register between 18 September and 13 December 2019 (Promotional Period), at the offer page before booking and follow the "Register now" link provided. A "thank you" message will be displayed to confirm that your registration has been successful.
2.2. Registration must take place before booking in order to qualify.
2.3. Eligible Participants must book all Qualifying Flights and Qualifying Holidays (see below for definitions) by 23:59 GMT 13 December 2019 and all travel to be completed by 23:59 BST 30 June 2020 (Travel Period).
2.4. To qualify for either of the bonus Avios offers, Eligible Participants must quote their Executive Club membership number at the time of booking.
2.5. These promotions cannot be used retrospectively. These promotions only apply to those who register, book and travel during the Promotion Period and Travel Period.
3.1. Double Avios is available on up to ten Qualifying Flights, including any flights taken as part of a Qualifying Holiday in Promotion 2.
3.2. Double Avios is calculated from the base Avios, this is before any Tier or cabin bonuses are applied.
3.3. Double Avios is awarded on the first ten Qualifying Flights that are flown post registering and booking. The order of booking does not determine the order in which Qualifying Flights are awarded.
4.1. A Qualifying Flight is a single leg of a journey that departs from one location and lands in another, e.g. Edinburgh to London.
4.2. Must be booked between 18 September 2019 and 13 December 2019 (Promotional Period).
4.3. Must be travelled between: 18 September 2019 and 30 June 2020 (Travel Period).
4.4. A Qualifying Flight is a flight with a British Airways prefix on any selling class or cabin on any British Airways operated service (excluding Reward flights or upgrades using Avios) or any flight included as part of a Qualifying Holiday and any flight with a British Airways prefix on a transatlantic flight operated by British Airways (BA), American Airlines (AA), Iberia (IB) or Finnair (AY) between Europe and North America. The promotion also applies to travel on domestic flights within the UK, and within southern Africa (operated by Comair), Sunnair and CityFlyer.
4.4.1. Any other flights operated by any other British Airways franchises, codeshare partners or oneworld® alliance members will not qualify.
4.5. Qualifying Flights can be booked as a one way, returns, multi trip bookings or as part of a Qualifying Holiday, where each individual leg counts towards the maximum of ten Qualifying Flights.
4.5.1. One-way example: London-New York with no return would be one Qualifying Flight.
4.5.2. Return example: London-New York-London would be two Qualifying Flights.
4.5.3. Multi Trip example: Edinburgh-London-New York-London-Edinburgh would be four Qualifying Flights.
4.5.4. Qualifying Holiday booking example: London-Majorca-London return with a hotel would be two Qualifying Flights.
4.6. Qualifying Flights are subject to availability and capacity control in the booking classes eligible for this promotion at the time of booking. British Airways does not accept any liability if Eligible Participants are unable to book a Qualifying Flight for their chosen period of travel.
5.1. Eligible Participants who complete any Qualifying Flights will be automatically awarded double Avios 24-48 hours after completion of each Qualifying Flights up to a maximum of ten.
5.2. This includes any Qualifying flights flown as part of Promotion 2.
5.3. Double Avios is awarded on the first ten Qualifying Flights that are flown post registering and booking. The order of booking does not determine the order in which Qualifying Flights are awarded.

-- 25 Wrz 2019 16:13 --

Nowa porcja avios na grouponie ES
https://www.groupon.es/deals/avios-26

-- 27 Wrz 2019 09:13 --

Collect 50% bonus Avios on selected hotel partners
Book before 18 October 2019 and collect 50% bonus Avios on selected hotel partners. With the bonus available on leading hotel brands, Marriott Bonvoy™ and Accor as well as through top online sites Booking.com and Hotels.com, you will be sure to find your perfect hotel and enjoy extra Avios for future trips.
https://www.britishairways.com/en-gb/ex ... ios-hotels
 Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.

#1816 PostWysłany: 28 Wrz 2019 18:11 

Loty: 89
Kilometry: 149 139
Z tego co widzę pojawił się nowy groupon na aviosy Iberii:

https://www.groupon.es/deals/avios-26

Mam pytanie - te aviosy można bez problemu przetransferować na aviosy do BA tak jak za loty czy cokolwiek innego, czy jest jakis specjalny zapis który to uniemożliwia?
Nigdy nie kredytowałem żadnych aviosów za loty na konto Iberii i nie wiem czy te z groupona będą sie liczyły jako wymagana aktywność
 Relacje PM off  

#1817 PostWysłany: 30 Wrz 2019 09:14 

srebrny
@Wichura Post wcześniej podałem informację odnośnie nowej porcji avios na hiszpańskim grouponie.
A odnośnie pytania to tak, są to "normalne" aviosy, można je transferować na takiej samej zasadzie jak każde inne (przynajmniej tak było do tej pory).
 Relacje PM off  

#1818 PostWysłany: 01 Paź 2019 17:33 

niebieski
czy ktoś się może orientuje. jak długo jeszcze będzie można kupować loty LATAM za Aviosy?
 Relacje PM off  

#1819 PostWysłany: 01 Paź 2019 17:45 

złoty
Maja podobno rok wypowiedzenia.
 Relacje PM off
billabong lubi ten post.

#1820 PostWysłany: 02 Paź 2019 10:10 

srebrny
Promocyjne aviosy za korzystanie z partnerów Iberii w październiku, max 5k ekstra avios za 7-miu partnerów (z 12-tu).
https://www.iberia.com/es/ofertas/iberi ... gue-avios/
Esta promoción es exclusiva para titulares Iberia Plus residentes en España.
Z ważniejszych z T&C:
MECÁNICA Y TÉRMINOS Y CONDICIONES DE LA PROMOCIÓN
"EL RETO IBERIA PLUS" 2019
Cerrar
1. Términos Generales
Promoción válida para operaciones en obtención realizadas por el titular, mayor de edad, de la Tarjeta Iberia Plus, en el periodo comprendido entre el 1 de octubre de 2019 y el 31 de octubre de 2019 en los 12 Partners participantes en la promoción.
Los Avios adicionales se anotarán en la cuenta Iberia Plus del cliente a partir del 15 de Enero de 2020.
Los Avios adicionales se conseguirán por acumular Avios con la Tarjeta Iberia Plus del cliente en un mínimo de 2 partners de los 12 que participan en la promoción en el periodo de vigencia de la promoción e incluidos en los ficheros recibidos de dichos Partners en Iberia Plus. El uso de un mismo partner varias veces no cuenta como uso de diferentes Partners y no califica para obtención del premio seguro de Avios adicionales. Los Avios que se obtienen en esta promoción al cumplir las condiciones, son adicionales a lo que se acumulen de manera estándar en cada uno de los Partners.
Los Avios adicionales se entregarán por tramos dependiendo del número de Partners combinados durante todo el periodo de la promoción por el cliente. Los diferentes tramos están contemplados a continuación:
2 = 200 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 2 partners de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 200 Avios adicionales.
3 partners = 300 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 3 partners de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 300 Avios adicionales.
4 partners = 500 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 4 partners de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 500 Avios adicionales.
5 partners = 1.000 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 5 partners de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 1.000 Avios adicionales.
6 partners = 2.000 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 6 partners de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 2.000 Avios adicionales.
7 partners o más = 5.000 Avios adicionales
Uso de la Tarjeta Iberia Plus por un cliente en 7 partners o más de los 12 participantes durante todo el periodo de la promoción: El cliente obtendrá el premio seguro de 5.000 Avios adicionales.
Promoción válida para operaciones realizadas en los 12 PARTNERS IBERIA PLUS PARTICIPANTES en esta promoción que son únicamente Partners no aéreos (ver listado) y están sujetos a posibles modificaciones.
Listado de partners participantes:
1. American Express
2. DUFRY
3. Iberia Hoteles (hotel.iberia.com)
4. Cabify
5. Cinesa
6. Iberia Plus Store
7. Repsol
8. Cepsa
9. The Bicester Village Shopping Collection®
10. Visa Iberia Icon – Iberia Cards
11. Avis
12. Budget
 Relacje PM off  

[ 1833 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości