Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Lut 2017 08:49 

Loty: 245
Kilometry: 389 085
Punkty statusowe: 5
Ja również w tamtym roku kupowałem bilety podobnie jak Zeus Płatność polską kartą , kupowane kilka biletów Wszystko bez problemu
 Profil Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 27 Lut 2017 21:01 

Punkty statusowe: 6
Moher napisał(a):
Pozwolę sobie odkopać:
interesuje mnie następująca trasa multi-city GUA-LIM 15.07 + CUZ-PTY 01.08. We wszystkich OTA (Aviatur też sprawdzałem) i wyszukiwarkach wychodzi ok. 1900-2000 zł. Matrix pokazuje 1650 zł i taka cena jest osiągalna na europejskiej stronie Avianci. Po zmianie regionu na kolumbijski wychodzi jeszcze o 200 zł taniej. W związku z tym mam pytanie jak to jest z tymi rezerwacjami przy zmienionym regionie. Nie zamierzam kombinować z różnymi kartami czy wpisywaniem fałszywych danych, chcę po prostu wiedzieć czy przewoźnik zabrania gdzieś tego typu praktyk, czy jest to naruszeniem ich regulaminu.

Od dzisiaj rana wszystkie ceny poszły w górę. OTA, matrix jak i strona Avianci podają cenę 1900-2000 zł. Jeszcze wczoraj było za 1400 zł na kolumbijskiej stronie i sporo terminów niewiele drożej... Wiecie co jest grane? Był to jakiś błąd przewoźnika czy wskoczyła nowa taryfa na te wszystkie loty?
 Profil Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 04 Wrz 2017 00:05 

Loty: 60
Kilometry: 104 660
Punkty statusowe: 23
niebieski
Kupiłem właśnie lot ow z Bogoty na San Andres w jakiejś dziwnej taryfie....business promo...za 96 dolców:D

To dobra cena? Coś mi daje ta taryfa? W sumie economy ten sam lot 116 ust więc i tak się opłacało:)

Jeszcze są 3 bilety w tej cenie

https://zapodaj.net/947be366efc68.jpg.html
 Profil Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 09 Wrz 2017 14:12 

Loty: 55
Kilometry: 120 474
Punkty statusowe: 6
Jeśli w dwie strony, to bardzo dobra cena. Generalnie, klasa biznes w Aviance na lotach krajowych nie różni się wiele od klasy ekonomicznej - jedynie otrzymuje się miejsce w przedniej części kabiny, a fotele są trochę szersze (układ 2-2 w biznes, układ 3-3 w ekonomicznej). No i ekran systemu rozrywkowego jest trochę większy. Aha, częstują też napojem jeszcze przed startem.
 Profil Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 18 Paź 2017 19:38 

Loty: 68
Kilometry: 226 921
Punkty statusowe: 9
Czy ktoś orientuje się jak zmieniają się ceny w Aviance względem upływu czasu?
Szukam obecnie przelotu na trasie krajowej po Gwatemali (Guatemala City-Flores) na luty 2018 roku. Od kilku tygodni jest stała cena - 700 zł.
Jest szansa, że te ceny się zmienią (zmaleją)? Czy raczej mają stałe ceny i nie ma co liczyć na obniżkę?
Ponadto sposób ze zmianą wersji strony na kolumbijską i język hiszpański nic nie daje - przeliczając peso kolumbijskie na złotówki dalej wychodzi 700 zł...
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Łukasz
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości