Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Maj 2019 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
No tak, czyli okazuje się, że nie ma jak błoga nieświadomość! Raz, że się niczym nie stresowałeś, a dwa, że lot alternatywny dostałeś za free :D Swoją drogą, ciekawe, kto za ten lot płaci, bo O6 - z tego co czytam - kasy ma tak mało, że te lotniska, z których jeszcze lata, biorą od nich opłaty z góry.
A ja tu ciągle monitoruję sieć :D
Jutro pogadam z MM, czy by mnie przypadkiem też nie przerzucili na lot LATAMem. Za bardzo w to nie wierzę, ale gdyby się udało, to mógłbym anulować swój lot za avios i też miałbym go - tak jak TY - za frico. No nic, jutro się okaże...

A tak na marginesie, ta Uberlandia na tablicy to realne miejsce?
EDIT: jednak tak :D https://en.wikipedia.org/wiki/Uberlândia
Góra
 Profil Relacje PM off
J.1 lubi ten post.
 
      
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
#42 PostWysłany: 16 Maj 2019 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
oskiboski napisał(a):
Avianca Brasil została zawieszona w Star Alliance. Co powoduje brak możliwości wstępu do sałoników z ich kartami
Nie mogę nigdzie znaleźć potwierdzenia tej informacji (nie, żebym Ci nie wierzył :D), ale to i tak nie ma już chyba znaczenia w świetle informacji, że O6 została zawieszona w IATA:

http://aeronauticsonline.com/iata-suspe ... ca-brasil/

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 25 Maj 2019 11:30 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Brazylijski ULC zawiesza wszystkie operacje Avianca Brasil: https://simpleflying.com/avianca-brazil ... authority/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Maj 2019 11:49 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8988
No i koniec

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Maj 2019 15:20 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3219
srebrny
Ciekawe czy O6*G dostaną oferty status match-a do innych linii *A.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Maj 2019 15:38 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
Jeśli to tylko do dużej AV.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Cze 2019 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Nie ma raczej sensu tworzyć wątku o Aviancą Argentina (A0), więc wstawiam tu informację, że i ta linia zawiesiła loty :(

https://www.flightglobal.com/news/artic ... ce-458783/

Zaczynam się martwić moimi zaplanowanym lotami Aviancą zasadniczą (kolumbijską), choć ponoć United siedzi tam już na tyle głęboko, że nie powinien pozwolić na jakiś dramat...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 08 Cze 2019 10:48 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
Duża AV jest w fatalnej sytuacji finansowej tak samo. UA gra na tym, ale nie wiadomo, co z tego wyjdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 19 Cze 2019 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
@marek2011: Może to nieuzasadniony optymizm, ale jest jakieś światełko w tunelu dla AV, która ma nowego szefa:
https://www.financecolombia.com/anko-va ... ianca-ceo/

Życiorys zawodowy tego gościa wskazuję, że może się znać na rzeczy, a do tego ostatnie 5 lat pracował w AM, więc zna specyfikę przewoźników z tej części świata. W każdym razie, nie sądzę, by do moich lotów we wrześniu nastąpiła jakaś katastrofa. W końcu muszą (inwestorzy i wierzyciele) dać mu trochę czasu na wykazanie się czymkolwiek ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group