Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Majorka mandat
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2019 10:40 

Rejestracja: 01 Wrz 2019
Posty: 2
witam
dostałem mandat za złe parkowanie wypożyczonym autem w Centauro , zdjęli mi z konta ,a teraz dostałem list o powiadomieniu postępowaniu sankcyjnym ściągnęli mi z konta 2 x 90 eu a teraz jeszcze tu mam zapłacić ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#2 PostWysłany: 01 Wrz 2019 11:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
A nie zdjęli Ci z karty opłaty za przekazanie danych do policji/straży miejskiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2019 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Jezeli naprawde zdjeli ci dwa razy, a nie tak jak kolega pisze, to nie wiadomosc na forum a skontaktuj sie z Centaurem, badz tez napisz policji ze juz jest oplacony,
jezeli dalej beda problemy bo zadna ze stron nie bedzie chciala oddac to skontaktuj sie z bankiem I popros o chargeback.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Wrz 2019 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#4 PostWysłany: 01 Wrz 2019 12:24 

Rejestracja: 01 Wrz 2019
Posty: 2
już wszystko wiem tak właśnie zdjęli mi z kart i dodatkowo teraz dowiedziałem się ze dostałem 2 mandaty w tym samym dniu i różnica 20 min czyli nic nie zapłacone spoko , jak nie zapłacę to co z tego wyniknie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#5 PostWysłany: 01 Wrz 2019 13:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Tak naprawdę czy i ew. co wyniknie dowiesz się jak nie zapłacisz ;) Jednak czy warto ryzykować i żyć w oczekiwaniu niemiłej "niespodzianki"? Sam decyduj. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#6 PostWysłany: 01 Wrz 2019 13:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Damian Radkowski napisał(a):
już wszystko wiem tak właśnie zdjęli mi z kart i dodatkowo teraz dowiedziałem się ze dostałem 2 mandaty w tym samym dniu i różnica 20 min czyli nic nie zapłacone spoko , jak nie zapłacę to co z tego wyniknie ?

Jak to niezapłacone? To co masz zdjęte z karty?


Ostatnio edytowany przez boots, 01 Wrz 2019 14:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#7 PostWysłany: 01 Wrz 2019 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Opłatę manipulacyjną za obsługę mandatu, którą naliczyło Centauro?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#8 PostWysłany: 01 Wrz 2019 14:04 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Opłata to 40 euro. Skoro pobrano 2x90, to znaczy, że są dwa mandaty po 50 i dwie opłaty po 40.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#9 PostWysłany: 01 Wrz 2019 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
Damian Radkowski napisał(a):
już wszystko wiem tak właśnie zdjęli mi z kart i dodatkowo teraz dowiedziałem się ze dostałem 2 mandaty w tym samym dniu i różnica 20 min czyli nic nie zapłacone spoko , jak nie zapłacę to co z tego wyniknie ?

ale jak chcesz nie zapłacić skoro już zapłaciłeś?? :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 05 Wrz 2019 20:41 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Dostałem informację dotyczącą opłacenia mandatu za parkowanie na Majorce. Rzeczywiście w tym czasie byłem wypożyczonym autem z Centauro na mieście lecz opłacałem bilety parkingowe.

List dostałem od rodziny 15 dni po przyjściu ponieważ od stycznia zmieniłem miejsce zamieszkania i meldunek.
List jest dziwny, brak pieczątek, wydrukowane podpisy, brak poleconego jeżeli chodzi o rodzaj listu.
Miał ktoś podobną sytuację? Jak to potraktować?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Wrz 2019 20:59, edytowano w sumie 1 raz
Dołączam do już istniejącego wątku. https://www.fly4free.pl/forum/search.php https://www.fly4free.pl/forum/mandaty-drogowe,1435,117717
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#11 PostWysłany: 05 Wrz 2019 22:40 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Czemu został mój temat usunięty? Sprawa jest całkowicie inna, bo o ile wszyscy tutaj dostawali mandaty bo na nie zasłużyli tak ja miałem wykupiony bilety, brak powiadomień za wycieraczką, żadnej karteczki ani informacji. Co zrobić w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#12 PostWysłany: 06 Wrz 2019 02:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Masz te bilety parkingowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#13 PostWysłany: 06 Wrz 2019 03:00 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Nie, zwyczajnie wyrzuciłem. Trzymałem miesiąc lub dwa, ale do teraz minęło 8 miesięcy. Chyba nikt tyle biletów parkingowych nie trzyma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#14 PostWysłany: 06 Wrz 2019 03:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
No to jak zamierzasz wykazać, że opłaciłeś parking?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#15 PostWysłany: 06 Wrz 2019 03:11 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Dlaczego po takim czasie w ogóle miałbym? Gdy auto stało nie było zastrzeżeń, bilet za szybą, brak mandatów i nagle po 8 miesiącach przychodzi powiadomienie?
właśnie Niby jak mam to udowodnić po takim czasie, że gdy byłem kilka tysięcy kilometrów od domu miałem bilet w aucie? Gdybym nie miał dostałbym chyba od razu mandat. Poza tym w liście jest, że video rejestrator zarejestrował ' więc chyba jak mają zdjęcie to widzą, że bilet leży w aucie. Mam teraz się bronić przed urzędem z Hiszpanii za coś czego nie zrobiłem?
Mi tu śmierdzi naciąganiem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Wrz 2019 08:36, edytowano w sumie 1 raz
H
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#16 PostWysłany: 06 Wrz 2019 03:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Pewnie widzą, że biletu brak. Może go nie ma, a może go źle umiejscowiłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#17 PostWysłany: 06 Wrz 2019 06:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Sebastian Strachowski napisał(a):
że video rejestrator zarejestrował

złe parkowanie?
Coś tu śmierdzi!
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka mandat
#18 PostWysłany: 09 Wrz 2019 15:47 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 5
Wiem co robiłem i gdzie go kładłem, bo zdejmowałem go tego samego dnia w wypożyczalni podczas wyciągania swoich rzeczy z auta. Poza tym nie jestem typem osoby, której szkoda euro na bilet ryzykując tym samym mandat stukrotnej wartości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group