Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2013 00:03 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 3
Czy ktoś z Was wypożyczał rower na Majorce w okolicy Lluc, albo mógłby polecić wypożyczalnię, która dowiozłaby mi sprzęt na miejsce? Chciałabym dostać się z tej miejscowości do Sa Calobra. z Komunikacją publiczną jest dość mały problem, ponieważ dziennie kursuje tylko 1 autobus w ww kierunku. Auto nie wchodzi w grę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 24 Lip 2013 06:33 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
ewaaa napisał(a):
Chciałabym dostać się z tej miejscowości do Sa Calobra. z Komunikacją publiczną jest dość mały problem, ponieważ dziennie kursuje tylko 1 autobus w ww kierunku. Auto nie wchodzi w grę.


Nie miałem okazji wypożyczać rowerów, ale jechałem drogą z Lluc do Sa Calobry samochodem i chciałem powiedzieć, że jest to bardzo wymagająca i dosyć niebezpieczna trasa nawet dla samochodów. Widziałem po drodze rowerzystów, ale zawsze były to osoby na dobrym sprzęcie, wyglądające na czynnie uprawiające kolarstwo lub triatlon. Jeśli chodzi o rekreacyjną wycieczkę rowerową w wykonaniu osoby o przeciętnej kondycji to dojechanie do Sa Calobry jest moim zdaniem bardzo złym pomysłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Lip 2013 08:58 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
AlbertT, zdecydowanie popieram. Nie wyobrażam sobie pokonania tej trasy przez osobę nie uprawiającą czynnie kolarstwa. Co do wypożyczalni to na Majorce nie korzystałam, ale w razie czego warto uderzyć do hoteli, często mają rowery na wypożyczenie.
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lip 2013 10:58 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
w Lluc poza monastyrem niewiele jest i raczej wypożyczalni tam nie znajdziesz a nawet gdyby była to rzeczywiście musiałabyś być bardzo odważną osobą żeby jechać tam na rowerze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Maj 2015 22:58 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 76
Loty: 76
Kilometry: 137 970
Więc tak, generalnie najwięcej wypożyczalni było na tej ulicy przy wybrzeżu, gdzie są zacumowane łódki. Koszt większości z tego co jest na szybach to 5 euro, wybrałem tą z różowym szyldem, zaraz obok niebieskiej. Rowery raczej spoko, można normalnie smigać, o czym później :) Żadnego większego depozytu nie ma, podajemy tylko zameldowanie na wyspie i dokument dowód/paszport. Koszt jak wspomniałem to 5 euro, potem zostałem zapytany o koszyk, poprosiłem, i dostałem odpowiedź że to razem 7 euro. I teraz nie wiem czy ten koszyk to własnie ten koszt, czy coś innego, ponieważ na rachunku mamy:
Ubezpieczenie 100 %: 1 euro
Deposito: 1 euro
raczej to drugie, ale pan tak to dziwnie powiedział, że się trochę zakręciłem. W każdym razie za 7 euro mamy rower do godziny 19, szkoda tylko że nie wypożyczyłem wcześniej, bo doszedłem tam dopiero na 11 rano :/
Solidne zapięcie na łańcuch z kluczykiem, czynne od 9 rano.
_________________
Jak pomogłem daj lajka, zaplusuj :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Kwi 2016 14:59 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Będę wdzięczny za porady co do wypożyczenia roweru w okolicy Port de Alcudia. Hotel zaproponował mi za 12 euro dziennie, to dobra cena? Żadne Pro, chcemy rekreacyjnie pośmigać wzdłóż wybrzeża :)

Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Kwi 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
W Alcudii nie powinienes miec zadnych problemow z wypozyczeniem rowera.
To istne zagłebie rowerowe.

W zasadzie trudniej mi tam bylo spotkac osoby na normalnym miejskim rowerze niz na szosie czy sprzecie do triathlonu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:46 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Ile może kosztować wypożyczenie roweru w El Arenal na Majorce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Sie 2016 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Ale jaki rower masz na mysli?

Najtansze sa miejskie i trekkingowe, potem MTB, a najdrozsze szosowe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Sie 2016 16:33 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Chodziło o miejski. Wiem już, że za ok 5-6 euro na cały dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Paź 2019 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
ktoś w el arenal poleci wypozyczalnie szosowa?

Wiem, ze tego pełno, ale moze cena albo jakość usług szczególnie warto polecenia.

Trase do Sa Calobry sprawdzimy :) a przynajmniej sprobujemy , dam znac, ale przyznam ze na szosie troche smigam, wiec moge miec handicap
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group