Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Mar 2020 18:46 

Rejestracja: 20 Maj 2019
Posty: 19
Kupowałem w maju na dworcu w automacie - zapłaciłem 91 DKK za osobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 08 Mar 2020 18:49 

Rejestracja: 26 Sty 2019
Posty: 17
Hm jesteś pewien co do ceny? Online pokazuje od 122 dk.
Nie masz na mysli jakiejś zniżki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Mar 2020 19:03 

Rejestracja: 20 Maj 2019
Posty: 19
Jestem pewny - specjalnie poszperałem trochę, żeby znaleźć ten bilet. Kupowałem dla 2 osób - może to ma jakieś znaczenie? Albo od maja były jakieś podwyżki...
Wtedy nie porównywałem z biletami on-line, ponieważ byliśmy w awaryjnej sytuacji - uciekł nam flixbus i bez pociągu byśmy nie zdążyli na samolot
Góra
 Profil Relacje PM off
zbix85 lubi ten post.
zbix85 uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 08 Mar 2020 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Bilet dla dwóch osób łapie się na zniżkę Duo/familj-biljett, więc będzie tańszy (per osobę) od pojedynczego.
Góra
 Profil Relacje PM off
zbix85 uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 07 Kwi 2023 20:29 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
Czy ktoś jechał Flixbusem lub innym autobusem z Kopenhagi do Aarhus ? Znalazłam połączenia (nie Flix) bus +prom , kilka razy dziennie. I zastanawiam się , czy
Flixbus to też z promem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Kwi 2023 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Nie jechałem, więc się wypowiem. Flixbus jedzie z przystankami w Odense lub Slagelse, czyli przez most nad Wielkim Bełtem a nie przez Sjællands Odde i prom.
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group