Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2021 19:37 

złoty
Z ciekawości - ma ktoś teorie dlaczego Wizzair operuje obecnie loty na tej trasie, pomimo ograniczeń w możliwości przekraczania granicy?
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 04 Lut 2021 20:30 
Awatar użytkownika

platynowy
Pewnie dlatego, iż inaugurację odsuwał już kilkakrotnie.
Zawieszą pewnie wkrótce.
NBE322 lubi ten post.

#23 PostWysłany: 04 Lut 2021 21:20 

HON fly4free
Skasują, nie skasują daj im polatać 8-)

No chyba, że 1 zł Ci szkoda :)
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 05 Lut 2021 07:18 
Awatar użytkownika

platynowy
Wczorajszy SKG-AUH lądował w Elazig (EZS) w Turcji ? :shock:
Zinterpretujcie proszę :)
Załącznik:
5W.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#25 PostWysłany: 05 Lut 2021 07:31 

złoty
Wylądował na lotnisku w Al Ain, Emirat Abu Dhabi

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#26 PostWysłany: 05 Lut 2021 09:03 
Awatar użytkownika

platynowy
@NBE322 tak masz rację. We FR24 jest już przebazowanie AAN do AUH.
Tylko co ten EZS tam robi?

#27 PostWysłany: 07 Lut 2021 11:15 

@wtak też właśnie nie mogę tego ogarnąć. Kupiłem te bilety w ostatniej promocji, nie odprawiłem się ale dostałem maila od Wizz
"Przepraszamy za zmianę trasy lotu 7010 pierwotnie odlatującego o godzinie AAN z SKG-AUH.

Zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 261/2004 ustanawiającym wspólne zasady odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia na pokład, odwołania lub dużego opóźnienia lotów w przypadku, gdy dotrzesz do pierwotnego celu podróży ponad dwie godziny po rozkładowym czasie przylotu do pierwotnego celu podróży, masz następujące możliwości."

Następnego dnia dostałem takie info.

Dear Customer,
We would like to offer you our apologies for the diverting of your flight 5W 7010 SKG-AUH. In such cases our aim has always been to make you feel as comfortable as possible during the extended waiting times at the airport and to provide you with the most up to date information regarding your flight. Today, regretfully, due to late hour and severe weather conditions at Abu Dhabi Airport, we were not able to deliver full assistance to you.

In case any additional cost incurred due to transport expenses, we would like to ask you to keep the receipts you gathered, and we can reimburse you within a reasonable amount. You just have to fill out our online claim form on our website, submit these receipts and we will take it from there.

In future we will look for ways to make this process as easy for you as possible in order to avoid adding any extra stress to an already difficult situation.

Please accept our sincere apologies for this unfortunate situation, and we look forward to seeing you onboard again!"

Z F24 wychodzi, że samolot nie wyleciał z SKG. Coś można z tego ugrać czy nie zawracać sobie głowy?
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 07 Lut 2021 11:30 
Awatar użytkownika

platynowy
Daj sobie spokój.
spodobal lubi ten post.
spodobal uważa post za pomocny.

#29 PostWysłany: 07 Lut 2021 12:03 

platynowy
Jak nie poleciałeś to nic nie ugrasz ;) .
 Relacje PM off
spodobal lubi ten post.
spodobal uważa post za pomocny.

#30 PostWysłany: 07 Lut 2021 12:48 

ok, dzięki za odpowiedzi :)
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 09 Lut 2021 01:23 

niebieski
Pozmieniali trochę rozkład. Np. mój SKG 28.03 na 01.04. Ciekawe czy ktoś ugra zmianę na KTW...
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 09 Lut 2021 07:14 
Awatar użytkownika

srebrny
Odwołania też są. 7 marca nie lecimy.
 Relacje PM off  

[ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], kalabocs, Lastminuter.pl oraz 2 gości