Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ateny lotnisko
#1 PostWysłany: 01 Mar 2015 06:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Mysle, ze ciekawe info dla tych, ktorzy musza spedzic na lotnisku ATH kilka godzin lub nocke. Na samym lotnisku ceny oczywiscie lotniskowe (najtansze cappuccino male 2,50). Wystarczy wyjsc z lotniska na poziomie przylotow i przejsc przez jezdnie na duzy krotkoterminowy parking. Jesli stanie sie tylem do hotelu Sofitel to 200 metrow do przodu za parkingiem jest przydrozny bar dla taksowkarzy. Tam ceny calkiem normale. Big cappuccino 1,25. Sa tez kanapki i inne napoje w ludzkich cenach. Bar czynny chyba cala noc. Sprwdzone dzis o 5.00 rano.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Ateny lotnisko
#2 PostWysłany: 29 Cze 2015 21:52 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Świetna wrzuta i niby wytłumaczone jak chłop krowie na granicy. Ale pominąłeś jeden szczegół: hotel minąć z prawej czy z lewej. Ja poszedłem w prawo (na północ), bo wyszedłem z lotniska wyjściami bliższymi przystankom autobusowym. Szukałem pół nocy (zaintrygowany, bo chciałem mieć miejscówę na przyszłość). I nic. Dopiero potem wpadłem na to, że zrobiłem lustrzane odbicie Twojej opowieści, czyli hotel za plecami, ale po drugiej stronie. No i jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ateny lotnisko
#3 PostWysłany: 29 Cze 2015 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Jeszcze jeden tip ;)
Jeśli ktoś zapomni kupić prowiantu na drogę można w stacji przesiadkowej Doukissis plakentias , wyjść z metra i jest bar zaraz na przeciwko stacji, gdzie są ciepłe kanapki po 2e/szt.

Należy również pamiętać że nie wszystkie składy metra jadą od razu na lotnisko, niektóre właśnie kończą bieg na w/w stacji (czeka się 20 min) na transport do lotniska.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group