Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Równie dobrze można założyć wątek bezpieczeństwo Warszawa, Płock, Łódź, Oborniki Śląskie i pitolić.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#82 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:30 

@cypel, wszystko można, nawet "Ułan Bator - bezpieczeństwo" można założyć. Skoro takie wątki nie powstały, to widocznie nie ma takiej potrzeby.

I tak, uważam, że warszawskie dzielnice nie są pod względem bezpieczeństwa jednorodne.
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Własnie sam sobie odpowiedziałeś
Anonymous napisał(a):
Tak jak w każdym normalnym mieście, tak i w Atenach, są dzielnice spokojniejsze i takie, gdzie "inżynierów i lekarzy" jest więcej...


Ja wiem, że dla Ciebie wszędzie poza Polską i Pakistanem jest niebezpiecznie a szczególnie w Europie Zachodniej (szeroko rozumianej) :lol:

Jeden jedyny raz w życiu mnie omradli w ... Rzymie a teścia w Koszalinie, mam założyć wątek o Koszalinie?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image


Ostatnio edytowany przez cypel, 05 Sie 2018 12:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:37 

Zbyt daleko idące uproszczenie. Po drugie, to nie jest wątek o mnie i moich ocenach.

Jeszcze raz: facet jedzie z dziewczyną do Grecji i chce czuć się bezpiecznie. Napisał post we właściwym temacie, zadał pytanie sformułowane jasno i po polsku, o co w takim razie ten krzyk? Za duża aktywność na forum ostatnimi czasy, żeby jeszcze zniechęcać nowych?
Góra
 PM off  
      
#85 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Proste, gdyby nie było tego wątku to ten facet nie przejmowałby się bezpieczeństwem w Atenach.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:42 

Szóstka z logiki :)

Od kiedy to nieprzejmowanie się bezpieczeństwem jest czymś pozytywnym?
Góra
 PM off  
      
#87 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jedyna "niebezpieczna" dzielnica w Atenach, to ul. Sofokleous, ale nie ma tam coś strasznego.
Wszystkie inne są OK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
5 stron o "bezpieczeństwie" w Atenach, i zero konkretów
bezpiecznie jak w każdym dużym europejskim mieście
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 05 Sie 2018 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
O Sofokleous dałem swoją oczywiście subiektywną wrzutkę.
viewtopic.php?p=645462#p645462
@becek o tym właśnie mówię, że cały ten wątek to pitolenie i szukanie dziury w całym.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:06 

Akurat ten wątek to "pitolenie".

To ja mam od razu kandydatów na większe pitolenie:
- wymiary bagażu podręcznego,
- plecak na bagaż podręczny z pytaniami czy "wejdzie",
- rezygnacja z lotu, a zwrot opłaty za bilet w low-costach,
- odszkodowania za opóźniony lot.

itd.

Wszędzie konkretów zero, pytania się powtarzają, odpowiedzi się powtarzają i jakoś się toczy, kury się niosą, wszystko jest dobrze. Ale wątek o bezpieczeństwie w Atenach przeszkadza... Ten wątek 100 razy bardziej pasuje do profilu forum niż te o promocjach na mydła i słodycze.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
pitolenie o tyle, ze Ateny niczym się nie wyróżniają w zakresie bezpieczeństwa
dla mnie każde pytanie o bezpieczeństwo w krajach zachodnich jest infantylne i nie najlepiej świadczy o poziomie wiedzy pytajacego
Cytuj:
To ja mam od razu kandydatów na większe pitolenie:
- wymiary bagażu podręcznego,
- plecak na bagaż podręczny z pytaniami czy "wejdzie",
- rezygnacja z lotu, a zwrot opłaty za bilet w low-costach,
- odszkodowania za opóźniony lot.

masz 100%racji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:33 

@becek, ok dla Ciebie to jest infantylne, więc Ty takich pytań nie zadajesz. Tu i ówdzie już byłeś, swoje wiesz, więc wykorzystujesz forum do poszukiwania innych informacji. Ja również nie zadaję pytań w wątkach o bezpieczeństwie w Europie, bo swoje wiem, a czego nie wiem to umiem oszacować. Jest natomiast masa ludzi, dla których wyjazd do Grecji to jest "coś". Oni tam nie latają na weekendówki, tylko na wakacje. Siedzą kilka tygodni, układają plan, wybierają noclegi, a z tyłu głowy mają myśl, że jak coś nie zagra, to będzie stres. Trzeba ich zrozumieć i pozwolić im pytać tutaj.
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Anonymous napisał(a):
Oni tam nie latają na weekendówki, tylko na wakacje. Siedzą kilka tygodni, układają plan, wybierają noclegi, a z tyłu głowy mają myśl, że jak coś nie zagra, to będzie stres. Trzeba ich zrozumieć i pozwolić im pytać tutaj.

Niby tak, @Don_Bartoss pomóż facetowi i odpowiedz na pytanie ;)
MCH15 napisał(a):
PS. Trzymanie telefonu w ręku na selfiesitcku lepiej unikać czy spokojnie? Byliśmy we Włoszech i nigdy z tym problemu akurat nie było.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:40 

MCH15 napisał(a):
Trzymanie telefonu w ręku na selfiesitcku lepiej unikać czy spokojnie? Byliśmy we Włoszech i nigdy z tym problemu akurat nie było.

Jak nie wiesz co robić, to patrz co robią inni. Nie wyciągaj cennego sprzętu, gdy nie czujesz się komfortowo lub gdy otoczenie nie wzbudza Twojego zaufania.
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 05 Sie 2018 13:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Moim zdaniem najgłupszy i najbardziej pozbawiony sensu wątek na forum fly4free ma już 30 stron, ciągnie się prawie 6 lat i jest najlepszym świadectwem zamierzonego targetu docelowego userów.

Ale niewielu osobom to przeszkadza, a na pewno nikomu z decydentów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 27 Cze 2019 20:20 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Dziś wyjechałem z Aten i muszę stwierdzić po dwudniowym pobycie - jest istotna zmiana. Na ulicach nie widać śpiących bezdomnych i zniknęli w znacznej części imigranci. Jest ich znacznie mniej niż dwa, trzy lata temu. I jak zawsze powtarzałem i powtarzam jest tam bezpiecznie. My dotarliśmy do hotelu około 24 nieco od centrum i nie widzieliśmy żadnego zagrożenia.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 27 Cze 2019 21:24 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
W zeszłym roku jak byłem w Atenach i mieszkałem w centrum to widziałem na ulicy jak chłopaki dawali sobie w żyłę, ale było spokojnie - nawet w nocy nikt nie zaczepiał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 28 Cze 2019 00:26 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Ja bylem w Atenach dwa miesiące temu i przyznam ze czułem się dużo bezpieczniej niż w takim Paryżu. Jeżeli chodzi o imigrantów to gorzej myśle ze Pireus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 31 Maj 2022 09:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Napastnik, który w nocy groził otwarciem ognia na Syntagme, został aresztowany, półnagi mężczyzna trzymał karabin i transparent z napisem „Król Minos, zamach stanu”.

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/13 ... synelifthi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 09 Sie 2022 09:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Przez najbliższe dni (tygodnie?) nie polecam się przepuszczać do na dzielnicę Exarhia.

Od paru dni są zamieszki między mieszkańcami i policją z powodu nowego przystanku metra i zniszczeniu placu w centrum dzielnicy



https://m.facebook.com/%CE%8C%CF%87%CE% ... /?__tn__=C
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group