Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lut 2015 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
3 osoby na tej stronie napisały, że spały na lotnisku w ciągu ostatnich 10 dni. Jak myślisz, jakie wnioski z tego płyną?

Na Syntagmie masz dodatkowo całodobowego McD, więc jak wolisz to tam można przejechać i posiedzieć/zjeść.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 04 Lut 2015 17:44, edytowano w sumie 1 raz
Syntagma :)
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#22 PostWysłany: 13 Lut 2015 11:27 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
Również polecam miejscówkę przy 16-18. Dopiero o 7 rano jakaś Pani poprosiła żeby wstać bo są pierwsze przyloty. Całą noc byłem tam zupełnie sam. Kręci się dużo ochrony bo mają jakiś pokój obok chyba ale nie zwracają w ogóle uwagi.
Wyglądało to mniej więcej tak (ławek dużo więcej niż na zdjęciu) :

Załączniki:
20150209_231235.jpg
20150209_231235.jpg [ 142.81 KiB | Obejrzany 9406 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 13 Lut 2015 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Dzięki za zdjęcie, to w końcu zwizualizowało jak fajna jest to miejscówka :)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Lut 2015 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Siedzę w tej strefie aegeana, wszystko super tylko muzyka taka głośna, przebija się przez słuchawki. Jest prawie 1 w nocy, a cisną klawisze bez litości. Karty jeszcze nie mam musze coś oddać najpierw.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Lut 2015 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Na pewno już wstałeś :mrgreen:

Może przyda się kolejnym niewyspanym.

Odprawiasz się online, i przechodzisz kontrolę karty pokładowej , potem rano wrócisz do okienka i odprawisz się jeszcze raz tym razem z nadaniem bagażu ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Mar 2015 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Po kolejnej nocce na lotnisku w Atenach _ Strefa Aegana niezła, tylko tam jest ogólnodostępny net i ciągle kreci się masa ludzi. Na całym poziomie odlotów tylko jedna ławka bez podłokietników. Koło stanowisk Lufthansy na końcu terminala. Jest tam też spokojniej. Mniej ludzi się już tam kręci.
Na poziomie przylotów całkiem wygodnie można przekimać w takiej niby luce w ścianie w małym saloniku ze stanowiskami do netu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Juve uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 29 Cze 2015 21:49 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
manchild napisał(a):
Również polecam miejscówkę przy 16-18. Dopiero o 7 rano jakaś Pani poprosiła żeby wstać bo są pierwsze przyloty.

Nas obudzili o 4:00. W sam raz, bo budzik miałem na 4:15...
Huknęli stanowczo (pan i pani) "Nie możecie tutaj spać", co w sumie było dość komiczne, zważywszy że przez całą noc nie zwracali na nas uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Lip 2015 20:00 

Jest na lotnisku jakaś knajpa otwarta 24h?
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Lip 2015 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Pisane tu już o tym było.... w innym wątku tylko.... szczegółów poszukaj
Są czynne jakieś punkty jedzenie-picie - jest tylko dość drogo - średnia lotniskowa
Przed lotniskiem (jakieś 300-400 m od głównego wyjścia na przylotach) jest całodobowy bar dla taksówkarzy. Tam jest dużo taniej.
Pisałem o tym barku w innym wątku .... Lotnisko Ateny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 03 Lip 2015 21:01 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Ty o tym pisałeś chyba w wątku u Zakynthosie. I - jak już zdążyłem odpowiedzieć - pominąłeś jeden szczegół, przez co poszedłem w przeciwną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Lip 2015 10:52 

Rejestracja: 15 Cze 2015
Posty: 15
Witam,

a nam ze spaniem na lotnisku w Atenach nie poszło za dobrze ;(

Po przylocie, przy taśmociągach - po 30 minutach nas przegoniono.
W części ogólnodostępnej - nie pozwalają spać, co 1-2 godziny chodzi ochrona i budzi wszystkich co leżą.
Poza tym gra muzyczka, którą chyba specjalnie pogłaśniają w nocy ;(

Za to można spać przed wejściem do lotniska. Po wyjściu z hali odlotów (1 piętro) ostatnią bramą na lewo tuż obok auta z patrolem policji (myśmy spali 30 m obok nich) lub nieco dalej (100 m) w kierunku wjazdu na lotnisko są betonowe rabatki z ławkami. Jedyny minus to hałas samochodów - ale zatyczki rozwiązują problem ;)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:43 

hm, spędziłam na lotnisku w Atenach 3 noce w tym miesiącu i nikt nikogo nie budził ani nie przeganiał. A ilość spiących na lotnisku ogromna.
Co do mojego wcześniejszego pytania o knajpy to jest wiele czynnych punktów łącznie z McDonaldem na 2 piętrze (jednak go nie polecam, bo przesadzają tam z klimą i było naprawdę zimno).
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 31 Paź 2015 12:51 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 39
Loty: 54
Kilometry: 87 877
Cześć,

mam za sobą dwie nocki w Atenach w dodatku z dzieciakiem 2 letnim :)

Pierwsza nocka beznadziejna, miejscówka niedopracowana, cały czas komunikaty lotniskowe skutecznie przeszkadzały zasnąć, miałem wrażenie, że specjalnie je podgłaszają ale to pewnie efekt zmęczenia, spaliśmy na krzesłach bez podłokietników blisko security - wielki błąd.
W drugą stronę spaliśmy przy windach - naprawdę rewelacja rozłożyliśmy się przy oknie, windami praktycznie w nocy nikt nie jeździł, wiadomo pobudka o 4 ale tak naprawdę pobudka i ponowna drzemka, kobitka powiedziała: it is ok, it is like i've never seen you ;D (pewnie widok śpiącego dziecka ją zmiękczył). Obok wind bardzo dużo ludzi spało na gumoleum, pewnie cieplej w plecki ale mieliśmy śpiworki, dlatego nie robiło nam to różnicy. Warto podkreślić, że w tym miejscu wspaniały był BRAK komunikatów lotniskowych!

zdecydowanie odradzam McDonald - klimatyzacja może znokautować!


pozdrawiam
Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 14 Sty 2016 11:42 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 40
Loty: 153
Kilometry: 207 707
Spał ktoś może na ATH w ostatnim czasie? Coś się zmieniło w stosunku do tego co jest opisane w tym temacie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Sty 2016 12:03 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 58
Loty: 380
Kilometry: 723 005
Da się spędzić tam noc, to całkiem przyjemne lotnisko. Polecam McDonalds'a (jeszcze przed strefą boardingu) - sporo sof, nikt nie zwraca uwagi na śpiących, blisko do toalet. Polecam tylko wziąć polar lub cokolwiek ciepłego, bo klimatyzacja działa pełną parą. W samym terminalu odlotów nikt mnie nie przeganiał (rzeczywiście okolice odpraw Lufthansy są godne polecenia ze względu na siedzenia), ale całą noc kręcą się ludzie i działają głośniki, więc bez zatyczek w uszach ciężko zaznać snu :) Czas można też zabić w lotniskowym muzeum archeologicznym, które było czynne do 23.
_________________
Essi
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Cze 2016 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Hey takie pytanie może nie do końca związane z nocką na lotnisku - plan jest taki aby po przylocie przespac się w strefie airside i rano uderzyć do saloniku Melina Merkouri na śniadanie - pytanie czy na "melinie" trzeba pokazać BP czy wystarczy sama karta uprawniająca do wejścia tj. DC. ? Z góry dzięki za podpowiedzi. Zostało mi jedno wejście, które chcę wykorzystać wolałbym ATH ale jak nie to WMI też może być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Lut 2017 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Na lotnisko przybyliśmy ok. 22, wylot 9.45 następnego dnia. Od razu chcieliśmy udać się do hali odlotów, jednak ani o 22, ani po północy, ani po 1 w nocy nie przeszliśmy nawet bramek kontroli kart pokładowych. Pan z obsługi łamaną angielszczyzną poradził, żebyśmy przyszli przed odlotem... Zamelinowaliśmy się w McDonaldzie, jednak smród bezdomnych spowodował, że przed 5 rano podjęliśmy jeszcze jedną próbę, i dopiero wtedy bramki nas przepuściły.

Załącznik:
ateny.jpg
ateny.jpg [ 170.23 KiB | Obejrzany 6132 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 09 Lut 2018 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2018
Posty: 42
Spałem na lotnisku w tym tygodniu. Zostałem po przylocie ok. 23:30 i położyłem się koło taśmy bagażowej nr. 5. Miejscówka faktycznie spokojna i oddalona od drogi wyjścia z lotniska. Stoi tam kilka ławek bez łokietników. Czasem ktoś z pracowników lotniska się kręcił, ale nikomu nie przeszkadzała moja obecność.

Jednak....bez zatyczek do uszu ani rusz!

Przez całą noc wyjątkowo głośno gra muzyka i średnio co 30 minut do godziny puszczany jest jeszcze głośniej komunikat o nie pozostawianiu bagaży bez opieki - serio, umarłego by obudziło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 09 Lut 2018 18:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Mi nigdy nie przeszkadzało jakoś bardzo. No ale jeszcze nie umarłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Lut 2018 18:28 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Kilka pytań...
Przylot A3 po godzinie 21 a wylot o 8 rano również A3 ( wszyscy z podręcznym na jednej rezerwacji )
Z uwagi na zupełny brak sensownego zakwaterowania w okolicach lotniska chcemy jakąś tą nockę przetrwać. Jakieś sugestie?
Domyślam się że jak szybko opuścimy strefę przylotów i od razu udamy się do kontroli bezpieczeństwa taki manewr nie przejdzie...
hmmmm...a może przebujać się jak najdłużej w strefie przylotów? Wygonią nas czy jak ?
Generalnie wszyscy mamy PP więc od 4:30 meldujemy się Goldair Handling :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group