Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


poradnik-dla-pasazera,226,99435


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 04 Sty 2018 10:52 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
wczoraj widziałem swoją rezerwacją na Scandinavian Airlines oraz na stronie United; dzisiaj na Scandinavian Airlines już rezerwacja nie wchodzi, a na United na mnie nie wchodzi (a wczoraj wchodziła), ale wchodzi na nazwisko drugiego pasażera; a jak się ma sytuacja u innych osób, które dostały bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#102 PostWysłany: 04 Sty 2018 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
U mnie wszystko prawidłowo i na stronie United i SAS.

Klasy rezerwacji na loty Brussels i United: K, klasa na lot SAS: T
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 04 Sty 2018 11:57 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
nie zdążyłem kupić biletów - ale z ciekawości na ile szacujecie transport do docelowych lotnisk w Oslo / Sztokholmie ?

większość lotów z tego co widziałem była rano więc pewnie opcjonalnie nocleg trzeba uwzględnić ew. nocka na lotnisku, a linie low cost nie latają na lotniska docelowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 04 Sty 2018 12:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22496
odpal stronę lotu/norwegian i sprawdź.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 04 Sty 2018 12:19 

Rejestracja: 04 Sty 2018
Posty: 2
Hej,
Ja wczoraj założyłem rezerwację przez tripmonster i też mi odrzuciło płatność ze względu na brak karty skandynawskiej. Jednak dzisiaj zauważyłem, że rezerwację mogę opłacić jeszcze dzisiaj do północy - a jako, że mam rodzinę w Szwecji to mógłbym skorzystać z ich usług. Pytanie do osób korzystających już z wcześniejszych błędów, jest to gra warta świeczki czy po wykryciu deala już nie ma szans aby to przeszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 04 Sty 2018 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 247
Loty: 117
Kilometry: 202 043
@Zjadacz z OSL lata FR do STN i VNO ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 04 Sty 2018 12:59 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 122
t3411774 napisał(a):
Hej,
Ja wczoraj założyłem rezerwację przez tripmonster i też mi odrzuciło płatność ze względu na brak karty skandynawskiej. Jednak dzisiaj zauważyłem, że rezerwację mogę opłacić jeszcze dzisiaj do północy - a jako, że mam rodzinę w Szwecji to mógłbym skorzystać z ich usług. Pytanie do osób korzystających już z wcześniejszych błędów, jest to gra warta świeczki czy po wykryciu deala już nie ma szans aby to przeszło.


@t3411774 a masz gdzieś linka do płatności? bo mi przyszło na maila info o rezerwacji, ale nie widzę nigdzie, żebym mogła gdzieś przejść do płatności...

też mi niestety odrzuciło polską kartę, ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić "nie mając rodziny w Szwecji"?:<
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:17 

Rejestracja: 04 Sty 2018
Posty: 2
-- 04 Sty 2018 13:15 --

Ja założyłem 2 rezerwacje i na jednej, po wejściu przez maila nie ma możliwości płatności, a w drugiej jest, a łącza przekierowujące z maila są identyczne.

-- 04 Sty 2018 13:17 --

t3411774 napisał(a):
Ja założyłem 2 rezerwacje i na jednej, po wejściu przez maila nie ma możliwości płatności, a w drugiej jest, a łącza przekierowujące z maila są identyczne.


Tak sobie myślę, że może to kwestia przewoźników operacyjnych (warunków taryf i ticketing limitu) ponieważ tam gdzie "nie można zapłacić" jest LH, a tam gdzie można nie ma.


Ostatnio edytowany przez michzak, 04 Sty 2018 13:16, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 04 Sty 2018 20:16 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 11
Ja robiłem wczoraj rezerwację przez stronę www.flysmarter.no
Problem pojawił się przy płatności, bo okazało się, że ta strona nie obsługuje polskich kart płatniczych/kredytowych... Ale dzisiaj dostałem na maila wiadomość wygenerowaną automatycznie, że moja rezerwacja wisi w systemie a miejsca są zarezerwowane i do dzisiaj mam czas żeby zapłacić. Pogrzebałem w płatnościach i się okazało, że można zapłacić przez jakąś opcję MasterPass. Zleciłem więc przed chwilą tą płatność, dostałem od swojego banku maila ("Portfel Masterpass - potwierdzenie zlecenia płatności.), ale po zatwierdzeniu wszystkiego i tak wyskoczył błąd, a pieniędzy na koncie nie mam zablokowanych. Nie wiem jak działa ten system płatności Masterpass więc póki co czekam i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 04 Sty 2018 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Nie ma szans wystawienia biletu w cenie, która aktualnie nie istnieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 04 Sty 2018 23:29 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
Wczoraj nie dokończyłem rezerwacji na Tripmonster i dostałem linka na mejla z możliwością opłacenia jej do 23:54 dnia dzisiejszego. Bilety ostatecznie udało się wykupić kilka godzin temu używając szwedzkiej karty kredytowej znajomego.

E-tickety przyszły na mejla, rezerwacje póki co są widoczne na stronach United/Air Canada i SAS.
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 05 Sty 2018 08:19 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
dziwne; też uważałbym jak jak @kemot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 05 Sty 2018 08:27 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2277
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@xkr: miałem podobnie ponad rok temu z Turkishem - rano były świetne ceny na loty niestety płatność nie poszła - ceny zniknęły ale po południu ponowiłem płatność przez linka z maila inną kartą płatność przeszła a ja dostałem bilety. Może jest tak że ta rezerwacja w dokładnie takich warunkach cenowych jest zakładana a pośrednik ma jakiś czas na potwierdzenie płatności... to by było logiczne wyjaśnienie.

@luke12: masterpass to tylko ułatwienie we wprowadzaniu danych kart - niestety jeśli mają ograniczenie dla kart skandynawskich to przez MasterPass to ograniczenie też działa. Paypal jest uniwersalny i tu wtedy nie działa ograniczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 09 Sty 2018 09:50 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
jak tam Wasze bilety? mój się trzyma;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 11 Sty 2018 23:35 

Rejestracja: 24 Lip 2010
Posty: 26
Nie dostałam biletu na maila od GotoGate, ale w systemach United, Brussels Airlines i innych przewoźników wszystko wygląda ok.
Mam komunikat na stronie United:
"This reservation has been ticketed and confirmed.", kasa z konta ściągnięta, numer e-ticketu jest.

Moje pytanie:
Czy jak jest klasa rezerwacyjna K, to mogą nie dawać posiłków na pokładzie?

Załączniki:
Screen Shot 2018-01-11 at 22.33.16.png
Screen Shot 2018-01-11 at 22.33.16.png [ 38.52 KiB | Obejrzany 1777 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 12 Sty 2018 00:41 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Tak bedziesz jedyny na pokladzie ktory nie dostanie.. Nie ma czegos takiego w zadnej linii legacy, ze kupujac bilet z dealu nie dostaniesz posilku. Wystarczy wejsc na ich strone :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 12 Sty 2018 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
erica_kane napisał(a):
Nie dostałam biletu na maila od GotoGate, ale w systemach United, Brussels Airlines i innych przewoźników wszystko wygląda ok.
Mam komunikat na stronie United:
"This reservation has been ticketed and confirmed.", kasa z konta ściągnięta, numer e-ticketu jest.

Moje pytanie:
Czy jak jest klasa rezerwacyjna K, to mogą nie dawać posiłków na pokładzie?

Faktycznie jest w zrzucie "no meal", ale na stronie nie ma nic o taryfach bez posilkow:
https://www.brusselsairlines.com/en-nl/ ... fault.aspx

Teraz wszystko jest mozliwe, linie tna koszty coraz bardziej i wprowadzaja rozne dziwne taryfy, wiec pytanie nie jest do konca dziwne.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 12 Sty 2018 02:47 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
Moje bilety również się trzymają.

Podobnie jak u @erica_kane na lot TAM, w tym przypadku Kopenhaga — Toronto (code share z UNITED, obsługiwane przez Air Canada) także mam zaznaczone No meal. Na stronach Air Canada piszą, że serwują posiłki na bodajże wszystkich lotach międzynarodowych. https://www.aircanada.com/de/en/aco/hom ... class.html

W drugą stronę, lot z Nowego Jorku liniami UNITED jest zaznaczone Dinner.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 12 Sty 2018 12:42 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
Na lotach United z Nowego Jorku do Honolulu (ponad 8h) nie ma posiłku w economy, ale to jest krajówka. Na lotach przez ocean karmią.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group