Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Arkia Israel Airlines
#1 PostWysłany: 07 Kwi 2018 14:30 

Czy ktoś z was kupował on line przelot tymi liniami z TLV do ETH ? Na meilu nie ma miejsca na odprawę on line,jak to jest u nich z tą odprawą? i odbiorem karty pokładowej. Odlot jest z terminala 1 a przylatuję z Polski Lot-em na terminal 3, może jest strefa bez ponownego security? czas między przylotem a odlotem to 3 h 20 min
Góra
 PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 07 Kwi 2018 16:55 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6250
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Nie ma szans, są od siebie sporo oddalone, darmowy między nimi jezdzi
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Kwi 2018 17:04 

To wiem ,że ten żółty darmowy co 15 min jest. Jeżeli przylecę o 10,20 bez bagażu i od razu jak najszybciej na odprawę ,to do 12 godz powiedzmy chyba wydostanę sie na zewnątrz i zdążę na 13,40 do Eilatu?
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2018 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Nie byłbym taki pewien, jak Cię wezmą na rozmowę to stracisz dużo więcej czasu. Ja przyleciałem po 10, a z lotniska wyszedłem po 15. Też wcześniej miałem zamiar kupić bilet do Eilatu na 13 lub 15, ale ostatecznie z tego zrezygnowałem. Jak coś to interweniuj, mów że masz kolejny lot i prosisz o szybką „weryfikację".
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Kwi 2018 22:45 

Wracam do swojego zapytania o odprawę w liniach Arkia. Dostałem Sms po hebrajsku i każą zidentyfikować swój lot międzynarodowy czyli podać na ichniej stronie przylot do TLv Niestety strona linii Arika nic takiego nie ma i system nie widzi zadnych danych lotu i numeru z Polski
https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g ... srael.html
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2018 23:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Na temat lotów krajowych w Izraelu, ani odprawy w Arkia nie mam nic mądrego do powiedzenia, ale opinie nt. formalności po przylocie do TLV bierz przez palce. Ja 20-30 minut po przyziemieniu samolotu na pasie siedziałem w autobusie do Jerozolimy. Bagaż podręczny. Być może miałem szczęście, ale da się czasem szybko załatwić sprawę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Kwi 2018 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
Anonymous napisał(a):
Wracam do swojego zapytania o odprawę w liniach Arkia. Dostałem Sms po hebrajsku i każą zidentyfikować swój lot międzynarodowy czyli podać na ichniej stronie przylot do TLv Niestety strona linii Arika nic takiego nie ma i system nie widzi zadnych danych lotu i numeru z Polski
https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g ... srael.html



Leciałem na tej trasie z Arkia (Boeing 757-300). Lot bez zakłóceń (ja płaciłem nieco poniżej 100 PLN).
Bilet kupiony on-line. Odprawa na lotnisku. Leciałem z bagażem podręcznym.
Co do przylotu do Izraela ja straciłem ponad 2 godziny (po kilka razy te same pytania; do kogo, po co czy mam kasę, czy jadę do Hajfy, itp, ale nocowałem w TLv, więc ja bez stresu.
Pewnie to raczej kwestia szczęścia, ale jak masz kolejny bilet to dobry argument aby przyśpieszyć sprawę:-)
Powodzenia !
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Lis 2019 21:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Polecam tę linie lotniczą. Koszt przelotu na trasie TLV-ETM w promocyjnych cenach wynosi około 90 zł. Do tego przybywając na lotnisko kilka godzin przed lotem bez problemu zostałem bezpłatnie przebookowany na lot który miał się odbyć za 45 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group