Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Argentyna
#1 PostWysłany: 02 Paź 2017 13:29 

Rejestracja: 12 Paź 2015
Posty: 15
Czy znajdzie się tutaj ktoś chętny na sportową eskapade do Argentyny?
Już od dawna chodzi mi po głowie ten pomysł jednak wśród moich znajomych chętnych brak a sam taki kawał nie chcę lecieć.
Szczegółów jeszcze nie ma bo najpierw chce zorganizować ekipe. Pierwsza połowa następnego roku to na razie jedyny szczegół :) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętnych zobaczyć na własne oczy argentyńskich kiboli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
 Temat postu: Re: Argentyna
#2 PostWysłany: 04 Paź 2017 17:47 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja na pewno kiedys sie tam wybiore, ale poki co musze wrocic caly I zdrowy z Brazylii w nastepnym miesiacu. Przyszly rok brzmi dla mnie super, ale raczej druga polowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#3 PostWysłany: 04 Paź 2017 19:09 

Rejestracja: 12 Paź 2015
Posty: 15
Z racji tego jak wielki odzew jest w tym temacie to chyba nie mam wyboru i będę musiał poczekać :) Po mundialu w Rosji będzie można wrócić do tematu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#4 PostWysłany: 05 Paź 2017 15:12 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Ja od kilku lat "zbieram" się do Argentyny, ale cel mam jeden - Boca Juniors vs. River Plate. Jak będę leciał, to tylko w terminie tych derbów i cały wyjazd będzie rozplanowany pod tym kątem.

Obecnie widzę że terminarz jest do maja. Najbliższe derby w listopadzie są na stadionie River Plate, terminów rundy rewanżowej nie znajduje. Jeśli byłyby w okresie wakacyjno-październikowym, to niewątpliwie będę się starał w końcu plany przełożyć na czyny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#5 PostWysłany: 08 Paź 2017 02:27 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Panowie, a jaki pomysł na ogarnięcie biletów na Superclasico? To nie jest taki prosty temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#6 PostWysłany: 08 Paź 2017 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
pewnie trzeba będzie przepłacić i z korzystaj z usług agencji turystycznych z B.A., które w swojej ofercie mają również mecze
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#7 PostWysłany: 08 Paź 2017 15:00 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Dokładnie. Na ten moment nie znam innego sposobu zdobycia biletu. Przy czym podobno cała "opieka" takiej agencji (bo zazwyczaj sprzedają to w ogólnie nazwanym "pakiecie") polega na podprowadzeniu pod wejście na stadion i ... tyle :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#8 PostWysłany: 09 Paź 2017 20:51 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
A jaki to koszt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#9 PostWysłany: 10 Paź 2017 15:53 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
w okolicach 500 usd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#10 PostWysłany: 15 Paź 2017 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 104
paisas napisał(a):
Ja od kilku lat "zbieram" się do Argentyny, ale cel mam jeden - Boca Juniors vs. River Plate. Jak będę leciał, to tylko w terminie tych derbów i cały wyjazd będzie rozplanowany pod tym kątem.

Obecnie widzę że terminarz jest do maja. Najbliższe derby w listopadzie są na stadionie River Plate, terminów rundy rewanżowej nie znajduje. Jeśli byłyby w okresie wakacyjno-październikowym, to niewątpliwie będę się starał w końcu plany przełożyć na czyny.


Podobno ten mecz, wcale nie jest aż taki iesamowity, właśnie ze względu na bardzo dużą liczbe obcokrajowców itd, na trybynach i o wiele bardziej gorące są z San Lorenzo, Rosario etc.

Info od znajomego co lata tam raz w roku na kilka meczy, a nawet na wyjazdy z Boca :)

Ale Argentyna jak najbardziej, też w przyszlym roku planuje, tylko na pewno bilety nie po tych cenach co proponują Barra Bravas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#11 PostWysłany: 15 Lip 2019 15:53 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Ja w Marcu zobaczylem 10 spotkan w Argentynie I jedno w Urugwaju. Jak do tej pory nie przezylem nic podobnego, jesli chodzi o doping.
Nie widzialem co prawda meczu Boca-River, ale River-Independiente, Huracan-Estudiantes oraz mecze Boca, San Lorenzo, Lanus, Independiente, Racingu, Banfield, Velez Sarsfield I Tigre. Na pewno warto sie tam wybrac.
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#12 PostWysłany: 15 Lip 2019 16:16 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Też bylem w marcu na River - Independiente i o ile bylo fajnie i inaczej to nie powiem, że bylo dużo lepiej niż w Turcji czy na topowych meczach ekstraklasy (pod wzgledem dopingu). Bilet spokojnie można bylo przez internet kupic oficjalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#13 PostWysłany: 15 Lip 2019 22:15 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Na River akurat dopingu nie bylo bo czesc kibicow prowadzacych doping ma zakazy, a reszta solidarnie bojkotuje mecze. Na meczach Racingu czy Tigre byl taki ogien, ze ja mialem ciarki przez pelne 90 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#14 PostWysłany: 10 Sty 2023 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 415
Kilometry: 712 547
platynowy
Poratujecie linkiem do strony gdzie sprzedają bilety na Boca? Szukam i albo jestem ślepy albo dobrze tą sprzedaż ukrywają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Argentyna
#15 PostWysłany: 10 Sty 2023 12:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
https://secretsofbuenosaires.com/how-to ... a-juniors/

Jedyna opcja, albo kupić przez biuro/hotel/konika

Nie ma strony na kupno biletów jak ticketpro etc. Jest spora szansa, ze polskie karty by nawet nie przeszły, jak większość stron w Argentynie
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group