Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2012 20:24 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 124
Cześć,
mam prośbę o pomoc:
na wielu stronach w internecie oraz w przewodnikach znalazłam informację, że będąc w Sztokholmie warto wybrać się na szkiery oraz na Olandię i że połączeń promowych ze Sztokholmu jest latem bardzo dużo. I tyle. Żadnych konkretów.

Czy znacie może jakieś strony internetowe, na których mogłabym znaleźć ceny połączeń, godziny, miejsca startu?

Na szkiery podobno pływają promy i statki i podobno połączeń ze Sztokholmu jest dużo. Nie umiem znaleźć konkretnych informacji na ten temat :(

Na Olandię można się dostać z Kalmaru mostem..
Tylko jak dostać się ze Sztokholmu do Kalmaru, a później z tego Kalmaru na Olandię? Albo z Nykoping do Kalmaru?

Na rejs przez Archipelag sztokholmski chciałbym wybrać się 21 lipca, na Olandię 22 lipca.

Jeśli bylibyście w stanie podać adresy internetowe, rozkłady jazdy, ceny biletów, jakkolwiek mi pomóc - będę wdzięczna :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 12 Lip 2012 22:48 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Taniej wyjdzie zaciągnięcie się na jakiś rejs jachtem :) i na bank dużo więcej zobaczysz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Lip 2012 08:13 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 124
Wczoraj przez kilka godzin szukałam informacji o połączeniach i wygląda na to, że autobus do Kalmaru kosztuje ok.150 zł w jedną stronę. To więcej, niż planuję wydać :?
Również przyszło mi do głowy, że może jednak rejs byłby bardziej opłacalny..
Znalazłam taką STRONĘ.
Tutaj chyba są ceny - 75koron ze Strömkajen (Stockholm) do Vaxholm to jakoś podejrzanie mało :P Moglibyście zerknąć, czy ja to w dobrym miejscu sprawdzam? ;)
I co to za miejsce "Stromkajen" - jak się tam dostać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group