Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Aquaventure Waterpark
#1 PostWysłany: 02 Lut 2017 23:07 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 42
Loty: 3
Kilometry: 3 860
Witam, planuję odwiedzić Aquaventure Waterpark, mam kilka pytań co do tego miejsca:

1. Na tripadvisor widziałem jakąś relację, że posiłki należy kupować w kasie (?), bo ceny w restauracjach na miejscu są dużo wyższe, a jedzenie gorsze. Jak to wygląda w rzeczywistości + jakie są ceny jedzenia?

2. Widziałem że trzeba wziąć szafki, teraz pytanie, czy na 1 kobietę i 2 mężczyzn wystarczą dwie (tzn. jedna w żeńskiej przebieralni, jedna w męskiej)?

3. Czy strój dla mężczyzn w postaci nie kąpielówek a takich krótkich spodenek do pływania jest ok?

4. Co to za zjeżdżalnia z opadającą podłogą?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 21 Lip 2017 08:51 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Czy wystarczy jedna szafka dla dwóch kobiet? Czy każda musi wykupywac osobno? Jutro idziemy ;) rezerwacje już mamy na samo aquaventure ;)

Nikt nie napisał Ale pojechałam zobaczyłam skorzystałam ;) aquaventure na prawde super. Jakiekolwiek wskazówki mogę udostępnić ;) jak cos to pytać! ;)


Edit Kański: Nie piszemy posta pod postem, edytujemy obecny ;)


Ostatnio edytowany przez Kański, 25 Lip 2017 09:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lip 2017 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
monika900 napisał(a):
Nikt nie napisał Ale pojechałam zobaczyłam skorzystałam ;) aquaventure na prawde super. Jakiekolwiek wskazówki mogę udostępnić ;) jak cos to pytać! ;)


Monika ja mam kilka pytań ale mam lepszą propozycje.
może zamiast odpisywać na pytania opisz w tym temacie swoją wizytę, tak krok po kroku
myślę ze będzie fajna relacja z tego

pozdrawiam i czekam na foto relacje
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Lip 2017 16:28 

Rejestracja: 27 Lip 2011
Posty: 18
Popieram osobę wyżej :)
Sam za 2 miesiące tam się wybieram więc chętnie bym skorzystał ze wskazówek z pierwszej ręki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lip 2017 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@monika900 to i ja mam pytanie - co ze strojem dla kobiet - czy dwuczęściowe bikini jest ok? Jakie kąpielówki dla faceta?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lip 2017 15:17 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 21
Akna napisał(a):
@monika900 to i ja mam pytanie - co ze strojem dla kobiet - czy dwuczęściowe bikini jest ok? Jakie kąpielówki dla faceta?


Kobiety normalnie w dwuczesciowym bikini. Sama takowe mialam ;) U facetow widzialam glownie dluzsze kapielowki takie przed kolana
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Akna uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Sie 2017 23:15 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
a jak to jest z jedzeniem i piciem? podobno w kasie warto wykupic jakis kupon? tylko ile to kosztuje? i jak to jest z szafkami? mozna wynajac jedna szafke na dwie osoby ( kobieta i facet ) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Sie 2017 09:05 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
https://www.atlantisthepalm.com/special ... 2E476CD0F4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Sie 2017 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Kojarzycie czy często się robi taka wyprzedaż? akurat potrzebuję bilety na 2 połowę października
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sie 2017 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Kilka uwag z pierwszej ręki. Co prawda byłem tam w listopadzie 2016 roku i wszystkiego już nie pamiętam, ale zawsze może to ktoś uzupełnić.
Dojazd. My dojechaliśmy w opcji metro, a dalej monorail. Monorail dodatkowo płatny. Jak się uda warto usiąść z przodu w pierwszym rzędzie, ładny widok na zbliżający się hotel. Nie jest łatwo wbić się na sam przód bo chętnych nie brakuje. Wielu odwiedzających podjeżdża pod sam park taksówką.
Bilety. Jak widać w poście wyżej są promocje i pewnie warto śledzić stronę. Mnie udało się skorzystać z promocji urodzinowej. Kto ma urodziny to w dniu urodzin i kolejnym tygodniu może wejść za darmo. Najpierw jednak trzeba się zarejestrować tutaj http://www.aquaventurebirthday.com/.
Jedzienie. Nie można wnosić własnego jedzenia. Wodę można. Obsługa sprawdza torby. Można spróbować coś przemycić, w najgorszym wypadku pójdzie do śmieci. Ale... mieliśmy kilka kanapek i bananów w plecaku i obsługa je znalazła. Chwilę się ponaradzali, kazali schować z powrotem do plecaka i przepuścili z własnym prowiantem do środka. Na miejscu są bary z jedzenie, ale ceny oczywiście wysokie.
Szafki. Dodatkowo płatne. My sobie odpuściliśmy i rzeczy zostały na leżaku. Dubaj ponoć to bezpieczne miasto i postanowiliśmy zaufać tej opinii. Jest na terenie parku plaża z leżakami i tam przez większość czasu, bez niczyjej opieki, czekały na nas nasze rzeczy. Paszporty, pieniądze, telefony. Nie byliśmy jedynymi, którzy tak zrobili, wydaje się to tam całkiem powszechną praktyką. Ale aby być spokojnym, to choćby na takie najcenniejsze rzeczy warto wynająć jedną szafkę, choćby na kilka osób.
Stroje. Pełna dowolność.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 10 Gru 2017 18:12 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
jak najtaniej ogarnac park na 2+2 13lat i 6 lat???

obiecalem dzieciaka ze odwiedziy,ale biorac noralne ceny to 1000zl za nas

juz bardziej mi sie oplaca nocleg w atlantisie. za okolo 950-1000zl mam noc i darowe wejscia do parku. dalej to i sie nie usmiecha....

jak juz odzaluje 1000 zl dochodzi jedzenie i picie oraz szafki....znowu kasa

picie wniose,z szafek nie skorzystam ale jak bede spal w atlantisie to nie zjem sniadania- 120zl za osobe.....

jak to ogarnac...

do Dubaju lece z KTW za 400zl a pozniej MNL za 225 wiec wizyta to dwa bilety RT z PL na Filipiny.....
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Gru 2017 07:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
@Kian nie ma ktoś z Was urodzin w tym czasie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Gru 2017 08:23 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
To przenocuj w Atlatisie jeżeli cena dobra. Inaczej się nie da.Ewentualnie kup entertener Dubai i idz do Wild Wadi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Lut 2018 23:36 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Do jutra można kupić wejściówki z rabatem 50%. Wejście do 22.03

https://www.atlantisthepalm.com/special-offers
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 05 Lut 2018 23:59 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Dzięki @OSK
Super deal :!: :!:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Lut 2018 07:33 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1702
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Wiem, sam wziąłem choć nie planowałem. 500PLN do przodu w moim przypadku

Dzieciaki się ucieszą
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 26 Kwi 2018 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Taki sposób na tańszą wizytę dla rodziny 2+2. Park wodny i Lost Chambers. Dwoje dorosłych i dwoje dzieci poniżej 12 roku życia. Standardowa cena za wejście to 330 AED dla dorosłego i dziecka o wzroście powyżej 1,20m. Dla dziecka poniżej 1,20m wejściówka kosztuje 265 AED. Razem to 1255 AED. Poniżej screen ze strony Aquaventure z cenami za wejście i podsumowaniem:
Załącznik:
01a.JPG
01a.JPG [ 43.68 KiB | Obejrzany 4646 razy ]

Ale park wodny mieści się na terenie hotelu Atlantis, który sam w sobie może być atrakcją. A hotel z kolei w ramach pobytu oferuje nieograniczony dostęp do parku wodnego Aquaventure i Lost Chambers. No i w niektórych datach taki nocleg w hotelu (zawierający wstęp do parku wodnego) może być tańszy niż tylko sam wstęp do parku wodnego. Przykładowa data 14.12.2018r.
Załącznik:
01b.JPG
01b.JPG [ 90.85 KiB | Obejrzany 4646 razy ]

Dochodzą oczywiście podatki, ale ostateczna cena i tak jest niższa niż same bilety wstępu do parku. Oczywiście noc w fajnym hotelu możemy potraktować gratis:)
Załącznik:
01c.JPG
01c.JPG [ 28.13 KiB | Obejrzany 4646 razy ]

Warto też szukać hotelu na stronach pośredników. Da się pewnie znaleźć jeszcze taniej.
Screeny z cenami pochodzą z oficjalnej strony hotelu i parku wodnego:
https://www.atlantisthepalm.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Kwi 2018 20:51 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Warto zamówić subskrypcję newslettera hotelu. Wtedy dostajemy oferty o promocjach. Większa szansa na promocję na aquapark i hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 24 Cze 2018 19:35 

Rejestracja: 24 Mar 2018
Posty: 3
czy z tej oferty ktoś korzystał bo cena atrakcyjna ?
czy ja cos niedoczytałem
http://mydubaitour.ae/index.php/product ... ater-park/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Wrz 2018 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
W tej chwili jest promocja i można bilety do parku kupić 50% taniej (138 AED). Wyprzedaż kończy się jutro i obowiązuje na wejście w dniach 14.09. - 18.10.2018.
https://www.atlantisthepalm.com/Reserva ... e/book-now
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group