Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 06 Sie 2017 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Możesz korzystać z Android Pay wszędzie tam gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
sherif14 lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#102 PostWysłany: 10 Sie 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Myślę, że niektórym z Was może przypaść do gustu bardzo wciągająca edukacyjna gierka MapMaster - Geography game
Jeszcze przez 3 dni (jeśli się nie mylę) w sklepie Play aplikacja jest do ściągnięcia za darmo (normalnie kosztuje 4,69 zł).

Gra ma naprawdę dużo trybów i wskazywać możemy nie tylko kraje/stany/stolice, ale również atrakcje, góry, rzeki, jeziora, wyspy...

https://play.google.com/store/apps/deta ... ster&hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 20 Paź 2017 11:26 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Nowa wersja jakDojade umożliwia kupno biletów z poziomu aplikacji:
Na razie tylko Leszno, ale reszta miast to pewni kwestia czasu.

https://www.cashless.pl/wiadomosci/plat ... -jakdojade
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#104 PostWysłany: 25 Paź 2017 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@kacper451
Doszły kolejne miasta w jakdojade: Gdańsk, Gdynia, Sopot i Wejherowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 02 Lis 2017 16:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Czy możecie polecić aplikacje typu flight tracker na androida?

Przetestowałem póki co kilka darmowych i jeszcze nie znalazłem takiej, która by komplet funkcji takich jak:
1. możliwość dodania lotów do "obserwowanych"
2. dobrze działającego wyświetlania numeru bramki i karuzeli bagażowej -> najlepiej działa w FlightStats
3. otrzymywania powiadomień np. w przypadku opóźnienia, podania numeru bramki itd.
4. możliwość przeglądania statystyk punktualności danego rejsu (np. z ostatniego tygodnia) ->to jest w Flightradar24, słabiej w FlightAware

Podejrzewam, że z darmowymi będzie ciężko, ale czy ktoś z Was korzysta z płatnych appek i może polecić?


Z innej beczki - czy możecie polecić appkę do podziału kosztów na kilka osób, która sprawdza się nie tylko do zapłaty za kolację, ale można nią ogarnąć wyjazd turystyczny? (czyli np. obsługuje kilka walut, a przede wszystkim pozwala zapamiętywać kilka rozliczeń)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 02 Lis 2017 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@mikerus ja używam AwardWallet do śledzenia ilości punktów/mil w programach hotelowych/lotniczych, ale dodaję też tam swoje loty i rezerwacje hotelowe i są widoczne informacje np. o nr bramce czy karuzeli, nawet dla lotów LCC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Do jakDojade dodali kupowanie biletów w Warszawie:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ie/6tvf2ew
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 14 Sty 2018 21:26 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Jaką apkę do przechowywania podstawowych informacji o swoich wszystkich lotach korzystacie? Potrzebuję czegoś prostego jak flightdiary.

Aha, jedna apka max. :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Arekkk, 14 Sty 2018 23:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 14 Sty 2018 22:12 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
tripcase na zmiane z checkmytrip

e: w przypadku skladakow i roznych gds, lepszy tripcase.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 28 Lut 2018 00:40 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 82
Cześć,
Chciałbym Was zapytać, czy znacie jakąś aplikację do "czatowania" podczas lotu na pokładzie samolotu.
W przypadku, gdy leci kilka osób siedzących w jakiejś odległości od siebie może okazać się to bardzo przydatne.
Tryb samolotowy musi być uruchomiony, ale można przecież odpalić WiFi lub bluetooth.
Proszę o info.
Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 06 Mar 2018 10:52 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
@Benobi wpisz w sklepie Google Play frazy: Bluetooth chat lub WiFi chat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Benobi lubi ten post.
Benobi uważa post za pomocny.
 
      
#112 PostWysłany: 26 Mar 2018 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Suda Outdoor - przydaje się do łażenia po Chile, można sobie znaleźć trasy, które przeszli inni albo wrzucić swoją
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:20 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 4
Czy może ktoś polecić jakąś aplikację, która będzie pomocna podczas pobytu w Islandii?

Głównie chodzi o gastronomię, oraz przeróżne eventy, imprezy lub np. pokazy w kinie.
Dodatkowo, jeśli jest aplikacja dzięki której można by było z resztą rodaków się skomunikować, lub jakieś polskie wydarzenia znaleźć na miejscu bo jak wiadomo - Polaków w Islandii nie brakuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 14 Lut 2019 17:07 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Czy ktos sie orientuje czy checkmytrip odswieza jakos swoje dane?
Wrzucilem tam swoje bilety, w międzyczasie zmienily sie nr lotow ale checkmytrip tego nie zaktualizowal. Trzeba to jakos recznie robic?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 14 Lut 2019 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Spróbuj usunąć i dodać na nowo.
Jest jeszcze TripCase. Ale tez czasami aktualizuje a czasami nie. Nie ma reguły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 14 Lut 2019 22:26 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Checkmytrip zglupial po ponownym wgraniu rezerwacji. Pokazuje ze lece do sacramento;) chyba sobie odpuszcze te aplikacje

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 15 Lut 2019 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
CMT od dłuższego czasu jakieś głupoty i herezje pokazuje
ostatnio miałem taką akcję, że kilka godzin przed odlotem pokazało mi, że lot przesunięty o 3 godziny wcześniej, co oczywiście było nieprawdą
pokazuje jakieś dziwne PNR itd.
zdecydowanie nie można na niej polegać

za to zdecydowanie polecam KAYAK my trips, już o niej kiedyś pisałem viewtopic.php?p=929797#p929797
niestety wycieli najfajniejszą rzecz, mianowicie powiadomienia sms, ale apka i tak jest super
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Czy zna ktoś działającą aplikację, przez którą można wysyłać do Polski darmowe smsy korzystając za granicą z internetu w telefonie? Jakiś czas temu korzystałem z takich aplikacji, z limitem 10 sms/dzień. Niestety obecnie obie nie działają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
Nie wiem w jakiej sieci masz tel, natomiast na pewno Orange umożliwia wysyłanie smsów z darmowej bramki SMS....
Podejrzewam, że inne sieci też....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:50 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 82
Cześć,
Z aplikacji nie korzystam, ale z tej strony wysyłam SMSy do polskich operatorów za darmo:

https://SMS.priv.pl

Może się Wam przyda.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group