Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 15 Cze 2011 13:42 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Kod:
Dear Jay,

Thank you for choosing Booking.com.

I am contacting you regarding your reservation in the APAROTEL Berlin Schloss Charlottenburg. We have been in contact with the hotel and I would like to inform you that your reservation is confirmed with the hotel at a price of 30 EUR (10 EUR per night).

I apologise, also on behalf of the hotel, for the inconvenience caused to you.

Please feel free to contact us with any additional questions.

Thank you again for choosing Booking.com. We hope to be your choice for future on-line reservations.

Kind regards,

---
XYZ
Customer Service Team


No wreszcie potwierdzili, uff!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 15 Cze 2011 15:56 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 423
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Mateusz podaj kontakt do siebie na priva Jestem zainteresowany Berlinem
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 15 Cze 2011 16:03 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
ja również dostalem telefoniczne potwierdzenie co do ceny i terminu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Cze 2011 12:32 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Dobra oferta Dealowa w Berlinie:

http://dailydeal.de/gutscheine/berlin

Wszystko działa, kasa zeszła mi z konta oraz potwierdzenie mam już wydrukowane. POLECAM.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 17 Lip 2011 19:09 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Hej.

Wczoraj wróciłem z Berlina. Spałem w hotelu 3 noce.

Obsługa świetna, 3 miłe panie - 2 mówią płynnie po angielsku.

Śniadania - kuchnia kontynentalna, bardzo obfite i nawet największy żarłok się naje :)

WiFi w pokojach bardzo słabe (może lokalizacja?) U nas działało w 1 miejscu.

Łazienka BARDZO! mała - drzwi się otwierają do połowy. Nie ma kabiny, zasłonka trochę słabo zasłania strumień wody. Mydło w płynie, ręczniki, suszarka dostępne. Ręczników nie zmieniają codziennie chyba, że na zamówienie jak się zagada ze sprzątaczką.

Wyposażenie pokoju - spoko aneks (toster, czajnik, sztućce, talerze, kubki, garnek z przykrywką) - można zrobić kolację. Schowany jest działający wentylator.

Do stacji metra max 300 m - 3 min pieszo. Pod nosem: knajpa z jedzeniem włoskim, piwiarnia piwa (x2), market, 400 m dalej LIDL od pon-sob 8-22 otwarty.

Ulica spokojna, mało aut jeździ. Ludzie mili i sympatyczni.

Poniżej kilka fotek:

Image

Image

Image

Image

Image


W razie pytań - zapraszam, chętnie odpowiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 17 Lip 2011 19:35 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
rowniez bylem jakis tydzien temu, potwierdzam opinie Jaya. Dodam jeszcze znakomita znajomosc rosyjskiego wsrod obslugi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 17 Lip 2011 22:39 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Na stówę jest to hotel mafii rosyjskiej albo ukraińskiej. Nawet babeczka od śniadań ma taką urodę, hehe. Wczoraj obsługiwała nas miła max 20 letnia dziewczyna, która miała strasznie wschodnie rysy twarzy i oczywiście odpowiednio akcentowała :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 18 Lip 2011 15:52 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
czy ktoś przerabial dojazd do tego hotelu z tegel?; jest to w sumie blisko, ale może ktoś to dokłaadnie przetestował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 18 Lip 2011 15:55 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Autobus koło hotelu -> 10 min na lotnisko. Nie wiem dokładnie, ale parka podczas mojego pobytu się o to pytała i jest dogodnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 26 Lip 2011 15:19 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
byłem na weekend, wszystko oki, i... chyba rzeczywiście coś z rosyjską mafią :) jedyny minus to.... prysznic baaardzo mały był w moim pokoju :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 03 Paź 2011 20:08 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Mail od hotelu wysyłany do wszystkich zeżarł mi spam ;). Tydzień przed wyjazdem dostałem telefon z hotelu. Mają overbooking. Powiedziałem, że luz i przyjmę dowolny inny hotel o takim samym lub wyższym standardzie w podobnej lokalizacji. Zaproponowałem, by skontaktowali się z booking.com. Po rozmowie tel. napisałem maila do booking.com z prośba o jak najszybsze wskazanie nowej lokalizacji. Następnie telefon od booking.com - hotel po prostu się upewniał (jasne ;)), czy przyjadę.

Dziś wróciłem, pobyt zrealizowany przez hotel zgodnie z ich standardem, w żaden sposób nei odczułem, ze jestem klientem z błędu.

To już mój drugi w tym roku bład z booking.com, oba zrealizowane bez zarzutu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 03 Paź 2011 20:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Również potwierdzam, pobyt bez żadnych problemów (3 noclegi), nawet nie dzwonili wcześniej; wszystko in Ordnung. Sam hotel przyjemny, personel bardzo mily i pomocny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 04 Paź 2011 09:36 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
ja też byłem w lipcu i wszystko było oki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 06 Paź 2011 21:53 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 23
Mialem tam 2 noce w lipcu. Do dyspozycji 2 pokoje, aneks kuchenny i taras. Szkoda tylko,ze cały czas lało...Od strony obsługi wszystko ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Heps, pawi oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group