Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 11 Cze 2011 23:29 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Wg info nna stronie hotelu proszą o kontakt w razie przewidywanego zameldowania po 22, więc po 18 nie powinno byc problemów
@bobek: zastanwiam się z czystej ciekawości, jak bedzie wyglądało uboższe śniadanie , bo generalnie przecież mają tez normalnych , nazwijmy to pełnopłatnych gości - więc tych z pokoi po 10 euro usadzą przy osobnym stoliku, będą reglamentować bułki czy jak ? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
#62 PostWysłany: 11 Cze 2011 23:54 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
co do recepcji babeczka siedzi do 22 i może przyjąć gości, jak wiesz że przyjedziesz później to piszesz na maila a oni papiery i klucze zostawiają jakiemuś ochroniarzowi (tak mi się wydaje) który siedzi od 22 do 8.
co do śniadania jutro zobaczymy wydawane chyba 6.30-10.30 a jak będzie wyglądało napisze z rana.
co do rezerwacji, ręką nie ręczę ale mówię co słyszałem od recepcjonistki, że i tak muszą przyjąć rezerwacje te złożone chyba że ktoś sie przestraszy że niby nie mają pokoi i anuluje,jak widać w pokoju w którym właśnie zamierzam iść spać a maila takiej samej treści dostałem co i wszyscy.
A w ogóle po pierwsze jak było mówione NIE jestem żaden PAN jak wszyscy z tego forum!:) Dobrej nocy i do jutra!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 12 Cze 2011 10:02 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
wlasnie mialem telefon od Bookinga, potwierdzaja rezerwacje :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 12 Cze 2011 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Dostałem maila od booking, że moje rezerwacje są potwierdzone i nie muszę się o nic martwić :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 12 Cze 2011 10:24 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Wracamy do śniadania: Kawa, różne rodzaje herbat, sok pomarańczowy i jabłkowy, woda, to tyle z napojów
Na ciepło była jajecznica i kotleciki mielone takie małe, coś jak szwedzkie z ikea.
Pieczywo bułki jasne i ciemne, chleb jasny i ciemny i tostowy, toster stoi obok więc można robić.
W turystycznych opakowaniach miód, dżemy różne smaki, masło, coś a'la nutella.
Wędliny 4 rodzaje w tym salami i ser żółty w plastrach.
Musli i płatki różne rodzaje+mleko.
Jogurty naturalne i jogurty smakowe truskawka malina jagoda
To na dzisiaj chyba nic nie przeoczyłem, zobaczymy czy zmienią menu, ograniczen ilościowych nie robili więc nie martwcie się, o ile sie nic nie zmieni.
Parking na ulicy od razu przed hotelem darmowy, ale troche samochodów stoi wiec kto pierwszy ten lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 12 Cze 2011 11:04 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Super info!

Co do potwierdzenia z bookingu: do mnie nie dzwonili i przysłali innego maila:

Cytuj:
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za kontakt z Booking.com.

Serdecznie przepraszamy za jakiekolwiek kłopoty i niedogodności wynikłe podczas korzystania z naszych usług.

Booking.com niezwykle poważnie podchodzi do wszelkich uwag naszych Gości. Abyśmy mogli w pełni zbadać Państwa sprawę potrzebujemy 7 dni. Skontaktowaliśmy się już z hotelem APAROTEL Berlin Schloss Charlottenburg bezpośrednio i pozostajemy z nadzieją na szybkie znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania.

Będziemy Państwa informować o naszych postępach na bieżąco.

Jeszcze raz dziękujemy za kontakt z Booking.com. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie tej kłopotliwej sytuacji.

Serdecznie pozdrawiam,

XYZ
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Cze 2011 15:03 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Własnie dzwoniła do mnie Pani z booking.com, przepraszając ...tralala i zaproponowała rozwiązanie:mam zapłacić 35 euro za pokój, wziąć rachunek i potem booking.com w ciągu tygodnia przeleje mi różnicę czyli 25euro. Co Wy na to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Cze 2011 16:28 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Booking to porządna firma więc jak powiedzieli, pewnie tak zrobia, ale dla wszelkiej jasności sytuacji wziałbym na Twoim miejscu potwierdzenie mailowe, że tak właśnie wygląda propozycja i że zobowiązują sie do takiej refundacji czy rozliczenia rezerwacji. U mnie na razie cisza - żadnych propozycji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Cze 2011 19:05 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
tomili7 napisał(a):
Własnie dzwoniła do mnie Pani z booking.com, przepraszając ...tralala i zaproponowała rozwiązanie:mam zapłacić 35 euro za pokój, wziąć rachunek i potem booking.com w ciągu tygodnia przeleje mi różnicę czyli 25euro. Co Wy na to?


Rezerwacja na 1 noc? I co, pobiorą Ci 35 Ojro i booking przeleje Ci 25 ojro ? Ja tak to rozumiem ....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Cze 2011 19:15 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Jay: dokładnie tak jak piszesz.Pani powiedziałem, że się zastanowię nad tym rozwiązaniem(zwrot ma być za pomocą przelewu).Oczywiście jeśli się zgodzę otrzymam mailowe potwierdzenie że w taki sposób ze mną się rozliczą.Powiedziała również,że to wina pracownika hotelu, który błędnie wprowadził dane. Miało być 65e,a śmignął 10e.
Czekam na kolejne wieści, mają się we wtorek odezwać. Jutro od rana mają być negocjacje z menagerem z hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Cze 2011 14:56 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Ja żadnego potwierdzenia (prócz pierwszego) bookingowego nadal nie dostałem. Upieram się przy swoich 30 Euro i tyle :]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 14 Cze 2011 14:05 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1570
niebieski
bobek 132 jakie wieści z hotelu czy byłeś tylko jedną noc ??
i rozumiem że nikt nic więc narazie nie dostał z bookingu ani hotelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 14 Cze 2011 14:29 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Witam, byłem dwie noce już wróciłem, na śniadanie drugiego dnia zaserwowali zamiast jogurtów rogaliki maślane- to tyle z nowości, wiem detal ale zawsze informacja:D
Jakiś Niemiec przy mnie też płacił 10 Euro, jak wyjeżdzałem więc "oferta aktualna".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 14 Cze 2011 16:57 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 4
A ja właśnie dostałam telefon od Pani z bookingu, że hotel się zgodził na 10euro:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 14 Cze 2011 17:09 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Również otrzymałem parę minut temu potwierdzenie od Pani z booking. Życzyła miłego pobytu w Berlinie za 10E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 14 Cze 2011 17:35 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
To ja tylko czkem na takie info o Hotelu na Bali:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 14 Cze 2011 18:44 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
super, ekstra, pięknie - ja nie dostałem ŻADNEGO telefonu ani maila.


EDIT:

Wypadałoby gdzieś napisać? Do Bookingu lub hotelu powołując się na info, że inni podróżnicy dostali potwierdzenie noclegu za 10E???
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 14 Cze 2011 23:02 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Ja po otrzymaniu maila z hotelu, żebym sobie anulował nocleg, przesłałem zapytanie do booking.com z załączonym mailem by coś z tym zrobili. Tego samego dnia zadzwoniła przemiła pani Dagmara-jak twierdzi jest jedyną Polką ze 150 pracowników booking.com obsługujących klientów:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 15 Cze 2011 07:40 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
pewnie Pani Dagmara nie przesłała Ci maila a nazwiska nie pamiętasz? :]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 15 Cze 2011 10:08 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1570
niebieski
ja też nic nie dostałem z bookingu choć do nich pisałem... pozostaje czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group