Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Cze 2011 15:32 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Jeżeli ktoś jest 13-16.07 to chętnie się spotkam :)

Polecam grupony niemieckie. Dzisiaj kupiłem 2x obiad 3 daniowy (włoska przystawka + amerykański obiad + deser) za ... 18 Euro! Zniżka 71%. Nowojorska restauracja, pół godziny spaceru od hotelu :twisted: :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 11 Cze 2011 17:10 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
moglbys podac linka do tej oferty, bo nie moge sie znalezc na tym gruponie;/
z gory dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Cze 2011 18:12 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
właśnie bo ja też nie mogę znaleźć . linka please bardzo. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Cze 2011 18:24 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Niestety opcja z NY Restaurant poszła bardzo szybki. Sprzedano ponad 1.800 kupunów.

Aktualnie dobra oferta:

http://dailydeal.de/gutscheine/berlin

Aktueller Deal: 12 Euro statt 31,80 Euro für ein italienisches 3-Gänge-Menü für Zwei mit Pizza oder Pasta nach Wahl im beliebten Mustang

3 Gänge italienische Köstlichkeiten für 2 Genießer:

1. Gang – Tomatensuppe oder kleiner gemischter Salat

2. Gang – Pizza oder Pasta nach Wahl aus über 60 Kreationen

3. Gang – Tiramisu

3 daniowa uczta dla 2 osób za 12 Euro! :) Prawdopodobnie się skuszę. Jednak czekam na jakąś ofertę sushi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Cze 2011 18:34 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
czy ktos moze sie orientueje jak wyglada kwestia zameldowania w tym hotelu? w jednym z komentarzy na bookingu, pisze ze recepcja czynna od 8 do 16, ja bede na miesjcu prawdopodobnie po 18. Na boookingu pisze, ze trzebac dac znac jesli sie przyjezdza po 22...wiec w koncu nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Cze 2011 18:50 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
Jay oferta moim zdaniem bardzo dobra,
dzięki po raz drugi dziś :)
tam jest napisane żeby zarezerwować telefonicznie, ponieważ ja po niemiecku mówię a raczej pewnie znam z 5-10 słów a sobie po prostu zaplanowałem taki weekendowy wypad ,to jak myślicie czy jak po prostu bez dzwonienia tam pojade tylko z kuponem to będzie oki ??
czy ma ktoś może jakieś doświadczenia w tym kierunku ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Cze 2011 19:02 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
DMac różnie piszą w różnych stronach o czasie pracy recepcji, może latem pracują dłużej, moim zdaniem lepiej dać znać bookingowi że się przyjedzie ok tej i tej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 11 Cze 2011 19:55 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
UUUUUUUUUUU. Co robimy ??? Ja właśnie kupiłem deala...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Cze 2011 19:58 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Też dostałem, proponuję nie kontaktować się z hotelem, tylko bezpośrednio z booking.com wskazując , że hotel podaje nieprawdę (brak wolnych pokoi) i do tego "nieco straszy" proponując anulowanie rezerwacji na booking.com "to avoid the charging of your credit card" (!!??) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:00 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
no wlasnie nie maja pokoi a chca obciazac karte? ciekawe za co, chyba za swoje bledy. smiech na sali, ja poki co nic nie dostalem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:02 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Chcą obciążyć karty mając bezpłatną możliwość anulowania? hehehe. Na szczęście uzupełniałem kartą prepaidową na której nie mam $ :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Umowa z booking jest tak skonstruowana, że jeśli hotel nie ma wolnych pokoi to musi zapewnić nocleg w innym hotelu o takim samym lub wyższym standardzie. Ja im napisałem, że mogą mi zmienić rodzaj pokoju na Deluxe Studio (2-3 Adults), gdyż ten typ pokoi mają dostępny :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:13 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
Murdock napisał(a):
Umowa z booking jest tak skonstruowana, że jeśli hotel nie ma wolnych pokoi to musi zapewnić nocleg w innym hotelu o takim samym lub wyższym standardzie.

no to sie chyba sami wkopali. Bo oni sie nie powlouja na zla cene, tylko na to ze nie maja wolnych pokoi. Prosimy zatem o nowy hotel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:15 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Wkopać to się wkopali, jednak to jest kłamstwo w żywe oczy - na booking jest a u nich nie ma ? :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
@ Jay

Chodzi o ten typ pokoi "Business Double Room with Kitchenette", bo na ten typ mamy rezerwację i rzeczywiście ten typ pokoi jest niedostępny na booking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:20 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
ja Bali odpuscilem bo mialem oferte bezzwrotne, przez co bylem mega wsciekly. Teraz juz tak latwo nie odpuszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:20 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
Mi nie zależy, czy ten pokój jest business czy nie. Ja chcę za 30 Euro dla 2 osób miejsce do spania z WiFi i śniadaniem i mi to wystarcza ;) Szkoda trochę aneksu kuchennego, ale może być i bez.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Deluxe Studio to pokój z aneksem kuchennym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:24 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
najlepiej zeby ktos doswiadczony w tego typu bojach sie wypowiedzial (Kamil?). Pytanie czy sie kontaktowac czy nie, a jesli tak to z kim - hotelem czy booking.com?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 11 Cze 2011 20:32 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Jak dla mnie, to dziwna sprawa, że hotel kontaktuje się z klientem a nie booking.com. Tak czy inaczej każdemu doradzałbym kontakty tylko i wyłącznie z bookingiem, poinformować o tym, że hotel straszy ściagnięciem z kart itp wbrew warunkom rezerwacji. Sądzę, że to nauczy trochę NIemców ;) Choć nie należy wykluczyć, że tych pokoi w hotelu są np dwa lub jeden a trochę tych rezerwacji zostało zrobionych. Dziwne też, że hotel dostał Wasza adresy mailowe. Z moich doświadczeń i moich znajomych wynikało, że hotel dostawał tylko dane typu imię nazwisko itp, żadnych danych kontaktowych.
Inna sprawa co booking zrobi z rezerwacją za 10€.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group