Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Gru 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Kupil nowy lot, tyle, rozwiazane.

A prywatne podroznicze ubezpieczenie zawsze wartos miec na takie wlasnie wypadki. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#22 PostWysłany: 07 Gru 2018 17:11 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A jakie konkretnie proponujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Gru 2018 03:05 

Rejestracja: 29 Gru 2018
Posty: 1
Mam taką samą sytuację z czarterem do Rio.Problemem jest , że kupiłam jeszcze lot .na Iguazu i bilety na Sambodrom.Napisalam reklamacje, oddano mi za bilet do Rio i reszta się niby nie należy. Ciężko znaleźć odpowiedź czy powinni zwrócić poniesione koszty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 29 Gru 2018 03:45 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
W takiej sytuacji należało zażądać alternatywnego połączenia. Jeśli zgodziłaś się na zwrot należności za bilety to niestety na gruncie ec261/2004 nic więcej się nie należy.
Oczywiście możesz dochodzić zwrotu na drodze cywilnej, ale to droga raczej niepewna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 29 Gru 2018 11:27 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Aidil napisał(a):
Mam taką samą sytuację z czarterem do Rio.Problemem jest , że kupiłam jeszcze lot .na Iguazu i bilety na Sambodrom.Napisalam reklamacje, oddano mi za bilet do Rio i reszta się niby nie należy. Ciężko znaleźć odpowiedź czy powinni zwrócić poniesione koszty.


Nie chcę być brutalny, ale jak się nie znasz to najpierw zapytaj, poczytaj, dowiedz sie, a później działaj. W przypadku odwołania lotu albo dostaniesz zwrot, albo alternatywny lot. Wybrałaś zwrot dlatego przewoźnik nic nie musi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Mar 2020 23:23 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć wszystkim!
Właśnie Rainbow anulowało moje wakacje. Dzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że mogę wybrać imprezę zastępczą z obecnej oferty, a jej cena zostanie przeliczona przy uwzględnieniu zniżek obowiązujących przy pierwotnej rezerwacji (czyt. wybierając ofertę, nie wiem ile będę musiał dopłacić). Nie rozumiem dlaczego miałbym dopłacać za to, że to oni anulowali wyjazd. Czy ktoś miał podobną sytuację i wie jakie prawa przysługują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group