Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 670 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:16 

Rejestracja: 26 Paź 2013
Posty: 4
Loty: 4
Kilometry: 4 218
Od rezerwacji minal ponad miesiac, takie anulacje nie powinny przychodzic ciut szybciej?

Ogólna petycja nie pomoze? Jestem za tym, zeby z nimi wspolnie powalczyc.
Góra
 Profil Relacje PM off
miro1962 lubi ten post.
 
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#22 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
mrowka napisał(a):
Nie ma jakiś przepisów, które określają czas na anulacje? Minął przeszło miesiąc.

To mnie właśnie najbardziej denerwuje, nie że anulują bilety tylko że nie zrobili tego od razu skoro wiedzieli że to error fare. A co poobracali nieswoimi pieniędzmi przez ponad miesiąc to ich nie mówiąc już o tym że pewnie sporo osób zarezerwowało noclegi czy loty na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
klapio napisał(a):
mrowka napisał(a):
Nie ma jakiś przepisów, które określają czas na anulacje? Minął przeszło miesiąc.

To mnie właśnie najbardziej denerwuje, nie że anulują bilety tylko że nie zrobili tego od razu skoro wiedzieli że to error fare. A co poobracali nieswoimi pieniędzmi przez ponad miesiąc to ich nie mówiąc już o tym że pewnie sporo osób zarezerwowało noclegi czy loty na miejscu.


Z pretensjami do redakcji fly4free proszę. Może się 5 razy zastanowią i stukną lekko w czoło zanim kolejny raz wrzucą na główną coś czego miejsce raczej było w TS, co ma duże ryzyko anulacji i to nawet bez informacji o ryzyku, choć z pewnością wiedzieli skąd taka cena się wzięła.
Góra
 Profil Relacje PM off
21 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5650
HON fly4free
kiew napisał(a):
klapio napisał(a):
mrowka napisał(a):
Nie ma jakiś przepisów, które określają czas na anulacje? Minął przeszło miesiąc.

To mnie właśnie najbardziej denerwuje, nie że anulują bilety tylko że nie zrobili tego od razu skoro wiedzieli że to error fare. A co poobracali nieswoimi pieniędzmi przez ponad miesiąc to ich nie mówiąc już o tym że pewnie sporo osób zarezerwowało noclegi czy loty na miejscu.


Z pretensjami do redakcji fly4free proszę. Może się 5 razy zastanowią i stukną lekko w czoło zanim kolejny raz wrzucą na główną coś czego miejsce raczej było w TS, co ma duże ryzyko anulacji i to nawet bez informacji o ryzyku, choć z pewnością wiedzieli skąd taka cena się wzięła.

Kasa Misiu, kasa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Akurat Ci co kupowali te loty raczej wiedzieli że cena jest wynikiem błędu, dziwię się tylko że ebookers.ie po tak długim czasie zaczął anulować bilety i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5650
HON fly4free
Uwierz mi, że jest jeszcze wielu takich dla których to po prostu "promocja".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 04 Lis 2014 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
klapio napisał(a):
Akurat Ci co kupowali te loty raczej wiedzieli że cena jest wynikiem błędu, dziwię się tylko że ebookers.ie po tak długim czasie zaczął anulować bilety i tyle.


Bilety były wystawione na stocku indyjskich linii lotniczych.
Stąd było duże prawdopodobieństwo anulacji, bo Jet Airways ma w czarnej czeluści europejskie prawo i dobre obyczaje.
Generalnie w krajach Azji zwykle nikt się klientem nie przejmuje, chcą to anulują, oni są duzi a Ty mały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:01 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Kilka słów komentarza, bo za chwilę będzie 1000 pytań:

- bilet był z błędem, cena powinna być dużo wyższa
- anulacje wzięły się zapewne z dużej liczby rezerwacji
- nie ma szans na uznanie biletu
- cała kasa zostanie zwrócona na konto
- anulacje będą zapewne dotyczyć wszystkich biletów do Indii kupowanych na ebookers, niezależnie od trasy
- anulacje mogą dotyczyć także innych biletów z błędem, kupowanych na ebookers np. do Nowej Zelandii, ale nie jest to pewne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:03 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 6
Loty: 47
Kilometry: 81 950
Witam. Czy to pierwszy przypadek anulacji lotów z tej super promocji :shock: ?
Ja mam kupione na kwiecień i powoli zaczałem pakować walizki
Góra
 Profil Relacje PM off
jobi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:04 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7927
HON fly4free
Nie zazdroszczę tym , którzy mieli bilety i już zaczęli konkretnie planować wyjazd , ale to kolejny raz zimny kubeł na głowę - zarówno dla kupujących, jak i promocujących dile.
Z FD nie ma zabawy i trzeba dokładnie znać ryzyko i liczyć się z nim. Niestety ostatnio zapanowało zatracenie tu i tam. Efekty tego są właśnie takie, jakie są.


Ostatnio edytowany przez marek2011, 04 Lis 2014 01:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
klapio napisał(a):
Akurat Ci co kupowali te loty raczej wiedzieli że cena jest wynikiem błędu, dziwię się tylko że ebookers.ie po tak długim czasie zaczął anulować bilety i tyle.


Po miesiącu przyszedł czas na zapłatę faktur. Linia wysłała je do OTA, księgowemu z rana kawa była nie potrzebna gdy zobaczył liczby, zszedł do skarbca a tam talarów "nima" no i się zaczęło ....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:28 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
miro1962 napisał(a):
Ja mam kupione na kwiecień i powoli zaczałem pakować walizki

To się pośpieszyłeś :mrgreen: , też mam kwiecień i nawet palcem po mapie jeszcze nie pojechałem.
I już chyba nie pojadę :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7927
HON fly4free
ADMki pewnie zaczęły sływać i się ocknęli. OTA nie weżmie na klate takiej dopłaty bo i po co.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:36 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
marek2011 napisał(a):
ADMki pewnie zaczęły sływać i się ocknęli. OTA nie weżmie na klate takiej dopłaty bo i po co.


OTA pewnie dodało F4F.com do ulubionych. Nawet nie muszą szukać trefnych biletów u siebie - wystarczy, że tam wejdą i wszystko będą mieli podane na tacy, po angielsku :D
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:39 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 263
niebieski
Na razie nikt nie dostał anulacji z airtickets24? Myślicie że również poleci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
kanapek napisał(a):
Na razie nikt nie dostał anulacji z airtickets24? Myślicie że również poleci?

Moim zdaniem poleci jutro, jak się Grecy wyśpią i ten ich księgowy też się bez kawy obędzie po przejrzeniu faktur...
Pewnie szybko pójdzie, bo dużą wprawę mają - jako pierwsi anulowali np. przy EF od OK (BKK-PRG).
Ale wróżę z fusów i obym się mylił, tfu, tfu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 04 Lis 2014 01:52 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 9
ja kupiłem poprzez seat24.de jakis tydzień temu i cisza...może u mnie przejdzie.trzymam kciuki:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 04 Lis 2014 02:02 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 6
Loty: 47
Kilometry: 81 950
Niestety do mnie też przyszło , może warto powalczyć z nimi choć trochę ?
Góra
 Profil Relacje PM off
shacen lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 04 Lis 2014 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
miro1962 napisał(a):
Niestety do mnie też przyszło , może warto powalczyć z nimi choć trochę ?


Dobra, ja mam blisko do Dublina, zajadę tam i sklnę tego ich księgowego, może mu chociaż jakie kredki wypadną z teczki...
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 04 Lis 2014 02:43 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 14
coś mi tu nie pasuje..
1. że bilety rezerwowane były na ebookers.ie a mail przyszedł z ebookers.com
2. ze jak się loguje na ebookers.ie i wybieram zmiane/anulowanie tej rezerwacji to wyskakuje mi informacja że muszę zadzwonić pod numer irlandzki w tej sprawie, a w mailu w razie dopłaty proszą o kontakt pod numerem angielskim
3. mimo wszystko jest tam napisane że "This ticket is non-refundable and non-changeable."
czyli nie mogę go zwrócić bo był w promocji.. dla tych co twierdzą inaczej to wyjaśniam że jak kupuje się bilet za pełną kwotę
to nie jest on "non-refundable and non-changeable"
4. jak w google wpisuje ten numer telefonu z maila to wyskakuje mi:
Email: hello@knows.is
36 Lexington Street, London,
United Kingdom, W1F 0LJ
5. jak klikam w prawym górnym rogu opcję że nie mogę odczytać maila, przekierowywuje mnie na nie istniejącą strone https://interact2.responsys.net/ ....

może to jest poprostu fake? ktoś się włamał do ich bazy danych..a teraz daje szansę dopłaty :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 670 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group