Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lip 2020 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
rw30 napisał(a):
Ty masz statusy. To, że Tobie nie policzyli, to nie znaczy, że w przypadku innych będzie podobnie.

Statusowcy nie maja takiego benefitu. Po prostu Europcar nie kasuje za one way (przynajmniej w tych krajach, ktore wymienilem powyzej).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#42 PostWysłany: 16 Lip 2020 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@p.wl
Nie kasuje, bo ma tak wysokie ceny, że nie musi. Już raz to sprawdzałem...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 17 Lip 2020 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Europcar akurat teraz ma globalna promocje do 35% off (np. 25% na ES, 35% na PT).
Oczywiscie wciaz wychodzi troche drozej niz taki Goldcar, ale co kto woli.
Dla przykladu 7 dni @AGP 12-19 IX, Seat Ibiza to €156 plus prawie pewny upgrade 1-2 klasy (bez statusu, wystarczy zalozyc darmowe konto; dla statusowcow upgrade o 2 klasy jest gwarantowany).
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Lip 2020 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@p.wl
Ceny na 12-19 IX to się sprawdza pod koniec sierpnia a nie w połowie lipca.
Wtedy za małe 5d na tydzień to będzie może 30 euro (bardzo ostrożnie). Za pozostale 126€ to sobie wydasz na OW i jeszcze na parę obiadów zostanie.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Lip 2020 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@namteH, nie ma sprawy, Europcar ma (bez wzgledu na Covid) darmowe odwolanie, wiec zawsze rezerwuje z wyprzedzeniem, a potem ewentualnie zmieniam/kasuje.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 12 Sty 2023 15:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Witam

Przylatuję 12-02 o 12 do Malagi, odlot 15-02 wieczorem. Trochę zawaliłem sprawę i mam już bezzwrotne 3 noce w Maladze, a chciałbym zaliczyć Seville i Gibraltar. Na 14-02 mam zaplanowaną Seville busem na 1 dzień, natomiast 13-02 mógłby być Gibraltar, ale nie jest to tania sprawa i nie wiem czy takie tempo 2 dniowe warte jest zachodu. Co byście radzili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Sty 2023 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Warto sobie zadać pytanie: czy warto połowę wyjazdu spędzić w autobusach lub i pociągach, czy nie lepiej napić się dobrego wina zjeść coś dobrego i pójść sobie na spacer brzegiem morza...
Sevilla czy Gibraltar jeszcze pewnie minimum parę lat postoją...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 12 Sty 2023 16:04 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 328
niebieski
19elnino20 napisał(a):
Witam
natomiast 13-02 mógłby być Gibraltar, ale nie jest to tania sprawa i nie wiem czy takie tempo 2 dniowe warte jest zachodu. Co byście radzili?


Bus Malaga-La Linea-Malaga pokazuje 36 euro return na 13 lutego, czy to drogo uwazasz? Zgoda, nie jest to Flixbus za 20 zlotych, ale kawalek jedziesz tym busem
Czas przejazdu 2h20 dla mnie to jest na granicy sensu dla jednodniowej wycieczki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 12 Sty 2023 16:10 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Niestety się zgadzam, pojechałbym tylko do Sevilli dzień wcześniej, ale tak jak pisałem mam już bezzwrotne 3 nocki w Maladze. No chyba, że wkalkulować to w straty i wezmę dodatkowo noc w Sevilli, bo chyba Accor nie uznaje "wyjątkowych okoliczności" odwołania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 12 Sty 2023 16:46 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Ja kiedyś robiłem trasę KRK-AGP, Malaga-Sevilla by ALSA i SVQ - KRK. Tak jak napisał Ci forumowicz, jeden dzień w Sevilli to trochę za mało. Piękne miasto, byłem 3 dni i jeszcze ze dwa bym został.

Może faktycznie warto pochillować w Maladze, a następnym razem wybrać się do innych miast bezpośrednio i pobyć w nich dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 21 Sty 2023 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@19elnino20 proponuję zostać w Maladze i poczuć jej klimat. Tam jest naprawdę sporo do zobaczenia: wzgórze z zamkiem Gibralfaro, zamek/pałac Alkazaba, katedra, centrum historyczne, plaże, parki i promenady, dużo muzeów np. muzeum Picassa i dom jego narodzin, muzeum etnograficzne (Museo Unicaja de Artes y Costumbres Populares) itp.
A jeśli chcesz zobaczyć coś poza Malagą to proponuję Rondę - fajne miasteczko, akurat na jednodniowy wypad, bez noclegu, dojazd ok. 2 h w jedną stronę.
Tu są bilety autobusowe za ok 20 euro w obie strony na 13 lutego:
https://comprasweb.interbus.es/venta/selection
Sewillę odradzam, bo taki jednodniowy wypad pozostawi ogromne uczucie niedosytu. Lepiej się wybrać do Sewilli osobno i na kilka dni, by mieć satysfakcję z zobaczenia miasta, a nie frustrację, że tak wiele nie udało się zobaczy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group