Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 712 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Andaluzja
#381 PostWysłany: 15 Paź 2016 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
pewnie, samochod to super pomysl, nie ma co do tego watpliwosci

prawie wszystkie fajne miejsca w Andaluzji zostaly juz wymienione, prawie. Jedno, ktorego mi brakuje, to Nerja. Na plazowanie moze byc ono lepsze niz Marbella - Marbella to typowy kurort, a te poza sezonem wygladaja z reguly pusto i baaardzo kiepsko [chyba ze wpadniecie tam od razu na poczatku podrozy, 1 XI to dla Hiszpanow z reguly powod do wyjazdow / dlugich weekendow, wiec moze bedzie tam troche ludzi]. Nerja to tez kurort, ale jej przewaga nad Marbella polega na tym, ze nawet gdy jest pusta, jest ciagle bardzo ladna [za sprawa klifow]. Przy czym, zeby bylo jasne: samej Marbelli nie znam, nigdy tam nie bylem.

Co do innych wspominanych miejsc:
+++Cadiz faktycznie jest ladny i interesujacy, ze wzgledu na polozenie i historie. Widok przy wjezdzie samochodem ktoryms z mostow od strony Puerto Real - kapitalny.
+Jerez jest calkiem spoko. Ale jesli nie wybierasz sie do Tio Pepe [++] [ btw moim zdaniem potrzeba tam znacznie wiecej niz 1-2h], to mozna odpuscic.
-Ronda jest spoko, ale wg. mnie to najmniej ciekawe z flagowych andaluzyjskich miejsc. Poza tym dosc uciazliwy dojazd [zaden hardcore, droga raczej szeroka, ale po prostu gorska] z / do Malagi
-Malaga, tak jak ktos juz napisal, nie jest zla. Nie jest tez ciekawa, i w porownaniu do innych miejsc ktore bedziesz mial okazje zobaczyc, nie ma tam nic specjalnego. IMHO mozna ja zwyczajnie odpuscic, szkoda czasu.
+++Samo miasto Gibraltar, jak tez ktos juz napisal, to nic excytujacego. Natomiast jest oryginalny, przejazd przez plyte lotniska to wydarzenie once-in-a-lifetime, widok ze skaly - swietny. Jak dla mnie to pozycja obowiazkowa w Andaluzji. Choc notabene to nie Andaluzja :)
++Cordoba tez imho bardzo ladna. Pytanie ile miejsc chcecie zobaczyc / czy bardziej jezdzic czy tez troche wypoczac.

Jak ja bym pojechal? To nie bylaby optymalna trasa z punktu widzenia przebytej odleglosci, ale zrobilbym tak:

0.Olałbym zupełnie Malagę
1.Granada
2.Sevilla [najlepiej by było być tam w weekend]
3.Cadiz [+ Jerez]. W Kadyksie jest fajna plaża miejska, są też plaże w okolicach. Więc jeśli pogoda dopisze [a powinna] to można tam spokojnie poplażować.
4.Gibraltar

W Gibraltarze rzuciłbym okiem na kalendarz, i jeśli starczy mi czasu to skoczyłbym do Cordoby. A później odetchnąłbym pozostałe dni dni w Nerja

p.s. przygotuj się że gdzieś tam zjedziecie po drodze / coś ciekawego znajdziecie w przewodniku i będziecie mieli obsuwę.
Jak ktoś wspominał, polecam też zjazd do jakiegoś pueblo na trasie, najlepiej na obiad / kolację / nocleg.Można trafić naprawdę oryginalne miejsca.
I jeszcze jedno: to listopad, żniwa pomarańczowe :P
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Andaluzja
#382 PostWysłany: 16 Paź 2016 18:27 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 85
Kilometry: 134 027
Zmieniam kierunek jazdy w takim razie, jest bardziej sensownie :) Wielkie dzięki za rady i wskazówki, dołożymy Cadiz na pewno i jakieś lokalne, małe miejscowości też. Na Malagę mniej czasu a przez Marbellę tylko przejedziemy po drodze na końcu. Samochód koniecznie ze względu na wygodę, niezależność i bagaże ;) Mam tylko wątpliwości co z ubezpieczeniem i ew. opcją ALL-INC... Cordoba - zadecydujemy na miejscu jak z czasem.

Jeszcze raz dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#383 PostWysłany: 17 Paź 2016 16:08 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 85
Kilometry: 134 027
Jednak nastąpiła mała zmiana planów i kierunku, jeśli ktoś byłby ciekaw albo chciałby się zasugerować mniej więcej, zaktualizowaną mapkę wrzucam tutaj w załączniku, do tego dojdzie jeszcze Nerja + ew. Ronda jak wrócimy na końcu do Malagi. Plan nie jest ustawiony na pałę, chcemy też się trochę zrelaksować i poplażować. Na trasie wszędzie jesteśmy autem, czasem przyjeżdżamy do miasta rano, czasem wieczorem. Sevillę, jak sugerowaliście, ogarniemy w weekend. Starałem się znaleźć złoty środek w tym wszystkim i jakoś mi się to chyba udało.

przylot 31.10 wieczorem
31.10 - 2.11 Malaga (2 noce) - miasto i okolice + znajomi,
2.11 - 3.11 Granada (1 noc) - głównie Alhambra i centrum + znajomi,
3.11 - 4.11 Cordoba (1 noc) - z polecenia Waszego dołożyliśmy półtora dnia tutaj,
4.11 - 6.11 Sevilla (2 noce) - myślę, że przez weekend w tym mieście będzie co robić,
6.11 - 8.11 Jerez i Kadyks -> GIbraltar (2 noce - plażing w tych okolicach, zobaczymy jak z czasem będzie, może nawet ogarniemy w 1 dzień prom do Tangeru),
8.11 - 9.11 Marbella (1 noc) -> El Chorro rankiem
9.11 - 11.11 Malaga (2 noce) - wtedy Nerja i ew. Ronda
wylot 11.11 rano

Załączniki:
Zrzut ekranu 2016-10-17 o 15.32.42.png
Zrzut ekranu 2016-10-17 o 15.32.42.png [ 807.95 KiB | Obejrzany 2089 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#384 PostWysłany: 17 Paź 2016 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
jakubwozniak napisał(a):
9.11 - 11.11 Malaga (2 noce) - wtedy Nerja i ew. Ronda

Moim zdaniem Nerje mozesz sobie odpuscic jesli masz specjalnie do niej jechac. Chyba szkoda czasu.
Jesli chodzi o ronde to ma ladne te swoje widoczki a jesli bedziesz mial nadmiar czasu to skocz sobie dalej do Benaojan, gdzie wedlug mojego hosta z airbnb robia jedna z najlepszych szynek w Hiszpanii (http://www.icarben.com/tienda/) i dalej do uroczej miejscowosci Montejaque - tak po prostu zeby zobaczyc wioske Hiszpanska,
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#385 PostWysłany: 18 Paź 2016 23:51 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 85
Kilometry: 134 027
@‌xyrxis‌ dzięki za wskazówkę! Oglądałem Twoją relację z podróży i mam kilka pytań co do autka, bo strasznie dużo nam wychodzi za rezerwację generalnie. Możesz zapodać jakiś kontakt poza forum? Z góry dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#386 PostWysłany: 19 Paź 2016 08:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
jakubwozniak napisał(a):
@‌xyrxis‌ dzięki za wskazówkę! Oglądałem Twoją relację z podróży i mam kilka pytań co do autka, bo strasznie dużo nam wychodzi za rezerwację generalnie. Możesz zapodać jakiś kontakt poza forum? Z góry dzięki!

Po pierwsze - nie jestem jakims autorytetem, po prostu bylem w Andaluzji.
Po drugie - na forum znajdziesz prawdopodobnie wiekszosc odpowiedzi na swoje pytania. Jesli chodzi o wypozyczenie samochodu to polecam te watki:
https://www.fly4free.pl/forum/wypozyczalnia-samochodow-malaga,1435,41216
https://www.fly4free.pl/forum/economy-car-rentals-korzystal-ktos,135,26345
A po trzecie - jesli jednak moge Ci jakos pomoc to wal na PW - odpisze jak tylko bede mogl.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#387 PostWysłany: 22 Paź 2016 13:00 

Rejestracja: 16 Lip 2013
Posty: 49
Loty: 85
Kilometry: 134 027
xyrxis napisał(a):
jakubwozniak napisał(a):
@‌xyrxis‌ dzięki za wskazówkę! Oglądałem Twoją relację z podróży i mam kilka pytań co do autka, bo strasznie dużo nam wychodzi za rezerwację generalnie. Możesz zapodać jakiś kontakt poza forum? Z góry dzięki!

Po pierwsze - nie jestem jakims autorytetem, po prostu bylem w Andaluzji.
Po drugie - na forum znajdziesz prawdopodobnie wiekszosc odpowiedzi na swoje pytania. Jesli chodzi o wypozyczenie samochodu to polecam te watki:
https://www.fly4free.pl/forum/wypozyczalnia-samochodow-malaga,1435,41216
https://www.fly4free.pl/forum/economy-car-rentals-korzystal-ktos,135,26345
A po trzecie - jesli jednak moge Ci jakos pomoc to wal na PW - odpisze jak tylko bede mogl.



Dzięki, już mniej więcej sobie porównałem - w opcji ALL.INC. niżej raczej zejść nie pójdzie :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#388 PostWysłany: 26 Lis 2016 01:06 

Rejestracja: 26 Lis 2016
Posty: 4
Z racji, że korzystałam z wielu porad w tym temacie planując podróż do Andaluzji, poniżej kilka subiektywnych refleksji po powrocie:
- wyjazd na 11 nocy w listopadzie - przejazd z AGP do Sevilli autobusem i 3 noclegi w Sevilli, powrót autobusem również na AGP, wypożyczenie samochodu z Marbesol i 8 noclegów na wybrzeżu w Nerja
- 1600 km samochodem i ponad 100 km na nogach - 9 dni zwiedzania, 2 i pół na "plażowanie"
- średnia pogoda dobra do zwiedzania (słonecznie i ok. 20 stopni), 2 dni na plażowanie z ok. 24 stopniami, 2 dni intensywnego deszczu
- subiektywnie polecam:
---Sevilla (2 dni optymalnie dla największych atrakcji: Plac Hiszpański, Katedra, Alcazar, Santa Cruz, Triana) - energiczna i zwyczajnie ładna, jedno z miast do przejścia wyłącznie na własnych nogach przy noclegu w centrum (Santa Cruz)
---Las Alpujarras (Pampaneira, Bubion, Capileira) - urokliwa zabudowa, miłe trasy spacerowe, widoki, świetna lokalna kuchnia
---Caminito del Rey i El Torcal - zdecydowanie warto dla miłośników natury, świetne widoki i niemęczące ciekawe trekkingi
---Ronda - zdecydowanie na plus, podobała mi się bardziej niż Granada, warto przejść most i pospacerować po starej dzielnicy arabskiej
---Granada z Alhambrą - Alhambra zdecydowanie na tak, Albaicin nieco rozczarowujący
---Sierra Nevada - z racji braku pogody na zaplanowaną Veletę wąwóz Los Cahorros w Monachil - znowu atrakcja dla fanów natury. Los Cahorros ciekawy 2-godzinny trekking nawet dla początkujących.
---Nerja - stara tradycyjna zabudowa, ładne plaże, elegancja wśród kurortów
-subiektywnie odradzam:
---Cabo del Gata (odwiedziłam tylko San Jose i owszem miłą plażę Monsul, ale moim zdaniem nie warto z Nerji robić 400 km RT, zwłaszcza, że droga wiedzie przez usianą plastikiem i śmieciami prowincję Almerię).
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
peter7712 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#389 PostWysłany: 07 Gru 2016 13:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11324
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Macie pomysł na jakąś półdniową wycieczkę z Malagi transportem publicznym? I żeby nie była to Antequera. W Nerja już byłem. Czy warto się przejechać do któregoś z miasteczek portowych na południe od Malagi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#390 PostWysłany: 15 Gru 2016 20:55 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
Planuję w najbliższe lato wypad na kilka dni (4-5) do Andaluzji. Podróżować będziemy z małym dzieckiem (10 miesięcy) i planujemy wynająć auto. Na pewno będziemy chcieli zwiedzić Sewillę (2-3 dni). Zostają jeszcze do zagospodarowania 2-3 dni. Jakie jeszcze miejsca polecacie, które dogodnie da się zwiedzić z takim szkrabem? Mi po głowie chodzi Gibraltar i może Ronda/Kadyks.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#391 PostWysłany: 17 Gru 2016 23:06 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Kashpir napisał(a):
Macie pomysł na jakąś półdniową wycieczkę z Malagi transportem publicznym? I żeby nie była to Antequera. W Nerja już byłem. Czy warto się przejechać do któregoś z miasteczek portowych na południe od Malagi?


Marbella
autobusy kursują średnio co pół godziny, trzeba tylko uważać, bo w zależności od trasy jadą od 50 min. do półtorej godziny (rozkład jazdy na stronie avanzabus.com)

ładne centrum

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 894.59 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 593.13 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 437.03 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


jeśli komuś niestraszne spacery, deptakiem wzdłuż plaży można dotrzeć do eleganckiej mariny Puerto Banús (ok. 7 km)

Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 681.62 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 491.75 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Trochę dalej (minimum półtorej godziny autobusem) znajduje się Estepona, też przyjemnie się po niej pokręcić

Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 548.15 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Załącznik:
7.jpg
7.jpg [ 714.9 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Załącznik:
8.jpg
8.jpg [ 546.48 KiB | Obejrzany 1540 razy ]


Ciekawostką w tym mieście jest Ruta Poetica czyli umieszczone na ścianach budynków fragmenty utworów sławnych poetów w oryginale i po hiszpańsku, m. in. Szekspira, Hugo i

Załącznik:
9.jpg
9.jpg [ 307.58 KiB | Obejrzany 1540 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#392 PostWysłany: 18 Gru 2016 12:44 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 343
niebieski
W Mijas Pueblo też jest fajnie,polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#393 PostWysłany: 19 Gru 2016 19:25 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Mijas też polecam, z tym, że nie jest miasteczkiem portowym.

Załącznik:
mijas.jpg
mijas.jpg [ 601.31 KiB | Obejrzany 1447 razy ]


Załącznik:
mijas2.jpg
mijas2.jpg [ 624.89 KiB | Obejrzany 1447 razy ]


Załącznik:
mijas3.jpg
mijas3.jpg [ 703.3 KiB | Obejrzany 1447 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#394 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 77
Asior napisał(a):
Planuję w najbliższe lato wypad na kilka dni (4-5) do Andaluzji. Podróżować będziemy z małym dzieckiem (10 miesięcy) i planujemy wynająć auto. Na pewno będziemy chcieli zwiedzić Sewillę (2-3 dni). Zostają jeszcze do zagospodarowania 2-3 dni. Jakie jeszcze miejsca polecacie, które dogodnie da się zwiedzić z takim szkrabem? Mi po głowie chodzi Gibraltar i może Ronda/Kadyks.

Na trasie Malaga-Sewilla po drodze jest Ronda. Jednak dalej od Rondy do Sewilli odkryłem to co mi się tam najbardziej podobało: Pueblos Blancos czyli kilka(naście) urokliwych miejscowości górskich. Setenil de Bodegas, Olvera, Zahara to najładniejsze które były na mojej trasie ale nei wiem jak to się ma do podróży z dzieckiem. Choć mając samochód to na pewno świetne miejsca przelotowe.
Na samym Gibraltarze nie byłem ale w okolicach (pod granicą ;-)) i może tam jest i ładnie ale od siebie dodałbym jeszcze pobliską Tarifę skąd nawet można odwiedzić Maroko ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#395 PostWysłany: 13 Lut 2017 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Ja Maroko odradzę- szczególnie na 1 dzień, bo to w zasadzie odwiedzenie Tangieru i tyle. Jest dużo fajniejszych miejsc po hiszpańskiej stronie (opinia własna + znajomych, którzy też zaliczali jednodniówkę w tamtej okolicy)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#396 PostWysłany: 14 Mar 2017 15:29 

Rejestracja: 14 Mar 2017
Posty: 2
Andaluzja jest tak rozległa i kryje tyle pięknych większych i mniejszych "perełek" że trudno się zdecydować. Do wyboru są (z większych i reklamowanych):
1. Granada z Alhambrą
2. Sewilla
3. Malaga
4. Kadyks
5. Kordoba
6. Ronda
7. Gibraltar (atrakcja nie należąca do Andaluzji ale zwiedzana podczas pobytu w tym regionie)
z mniejszych to:
1. Marbella z Puerto Banus
2. Nerja
3. Setenil de Bodegas
4. Jerez de la Frontera
5. Caminito del Rey
6. białe andaluzyjskie miasteczka jak: Mijas Pueblo, Casares, Frigiliana
7. dla dzieci: Juzcar - smerfowe miasteczko
Moja trasa podczas dokładnie 8 i półdniowego pobytu wygladała:
1 dzień lądowanie w Maladze i pobyt (1 dzień: Katedra, Alcazaba i Gibralfaro, muzeum Picasso, port, Teatro Romano, Calle Larios)
2 dzień Granada (1 dzień: tylko Alhambra)
3 dzień Kordoba (1 dzień: La Mezquita, Puente Romano, dzielnica żydowska z Synagogą)
4-5 dzień Sewilla (2 dni bo to stolica Andaluzji: Katedra, Minaret Giralda, królewskie pałace Alcazar, dzielnica żydowska z Barrio de Santa Cruz, dzielnica Triana, Plaza de Toros, Plaza de Espana)
6 dzień Jerez de la Frontera (pół dnia)
6 dzień Kadyks (1 i 1/2 dnia: zamki Castillo de San Sebastián i Castillo de Santa Catalina, plaża La Caleta, Katedra, ruiny teatru rzymskiego)
7 dzień Tarifa (plaże, Puerta de Jerez, Zamek Santa Catalina) i Gibraltar (wjazd na górę, St. Michael’s Cave, Europa Point i Main Street)
8 dzień Marbella i Puerto Banus, Fuengirola zamek Sohail, Benalmadena, wylot z Malagi następnego dnia rano.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#397 PostWysłany: 15 Mar 2017 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 47
Ja nie wiem jak można nie polecać Malagi, albo mówić żeby olać. To miasto jest niesamowite! Prześliczne, bardzo zielone, zadbane w porównaniu z 3/4 miast hiszpańskich. Nie januszujmy tak w podróży szukając samych kurortów czy nie wiem czego, ja myślę że Malaga to takie miasto dające oddech i zostawia po sobie bardzo miłe wrażenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#398 PostWysłany: 15 Mar 2017 13:13 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1073
srebrny
Jak się leci z Polski do Malagi, szczególnie wczesną wiosną albo późną jesienią to na pewno można być zachwyconym. Tyle, że jak się pojedzie dalej w Andaluzję to wrażenie zrobione na początku przez Malagę z każdym odwiedzonym miejscem jest coraz mniejsze. I wcale nie chodzi tu o zwiedzanie kurortów...
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#399 PostWysłany: 15 Mar 2017 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 47
Byłam "dalej w Andaluzji", ba, nawet centralnie w środku lata :) Mam porównanie z wieloma miastami w Hiszpanii, za wyjątkiem tych z samej północy. Po prostu robiąc swojego tripa andaluzyjskiego słyszałam od kilku osób że Malaga to się nadaje tylko przejazdem albo tylko na lotnisko, przy czym totalnie złamała mi ten stereotyp, naprawdę uważam to miasto za śliczne i atrakcyjne :)
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Andaluzja
#400 PostWysłany: 17 Mar 2017 16:04 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Koleżanka prosiła o pomoc i pytała mi czy to dobra cena na podróż do Andaluzji we wrześniu z biurem podróży hotel 4* z śniadaniem i obiadem 2,5 tys za osobę na 10 dni. Według mnie ze może trochę drogo. Nie znam nazwę hotelu. Co sądzicie z ta oferta ?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 712 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group