Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#61 PostWysłany: 27 Lip 2015 08:01 

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 1
Zdecydowanie NIE POLECAM. Oferują pokoje w bardzo konkurencyjnych cenach, w hotelach, w których już nikt nie chce mieszkać. Do tego zwykle są to oferty bez możliwości anulowania, co oznacza, że albo w tym syfie zostajesz, albo tracisz kasę. Konkurencja daje wyższe ceny, bo za taką człowiek ma inne, ciekawsze propozycje. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że o tym dowiadujesz się na miejscu. Dwa zarezerwowane hotele - 7 noclegów, oba pudła. Przypadek? Po poinformowaniu agencji Amoma, że pokoje dla normalnego człowieka nie nadają się do pobytu, że parking, jak w ofercie było napisane owszem jest - ale płatny 20 euro/doba, że 3 gwiazdki to może to miało 20 lat temu, a teraz hotel jest norą, zaproponowali zwrot części kosztów, ale pod warunkiem, że w hotelu zostaniemy. Żenada. Nigdy więcej. Dla zainteresowanych zdjęcia hotelu 3-gwiazdkowego we Włoszech mogę podesłać na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#62 PostWysłany: 27 Lip 2015 08:19 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
czy rezerwowałaś/eś jakąś specjalną ofertę "w ciemno"?
bo jeśli nie i masz dane hotelu, to zawsze można (TRZEBA!) sprawdzić opinie o hotelu na tripadvisor lub choćby bookong. w większości przypadków pozwala to uniknąć przykrych niespodzianek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#63 PostWysłany: 27 Lip 2015 08:57 

Rejestracja: 24 Sie 2013
Posty: 54
Z tym pośrednikiem nigdy nie miałem problemu...chociaż już z niego nie korzystam, bo znajduję lepsze ceny.
Tak jak napisał pemat, zawsze trzeba sprawdzać komentarze hotelu na bookingu i tripadvisorze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#64 PostWysłany: 27 Lip 2015 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Z tego co widzę chyba pokłócili się z Expedią i TUI, bo przestali czerpać od nich wyniki, jest opcja dodaj hotel, czyli tworzą swoją bazę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#65 PostWysłany: 24 Sie 2015 23:38 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Ja polecam AMOMA.com!!!

Rezerwowałem w czerwcu 3 noce w Sofitel Budapeszt. Mieli zdecydowanie najlepszą cenę, do tego śniadania wliczone co było dla mnie bardzo istotne.

Obawiałem się trochę overbookingu bo tydzień przed noclegiem Sofitel był niemal zawalony na full. Napisałem do hotelu, mieli rezerwację potwierdzoną. Przyjechałem i zero problemów, nawet dostałem mini-upgrade bo pokój Superior zamiast Classic - różnica chyba jedynie taka, że Superior to wyższe piętra.
Do tego wg Amoma miałem zapłacić jeszcze 4% lokalnego podatku. Ale w Sofitelu nic takiego nie wspomnieli, z karty nic nie ściągnęli a zatem cena u pośrednika była ceną końcową.

Przy tych 3 nocach ze śniadaniami zaoszczędziłem kilka stówek minimum. Aż dla mnie było podejrzane, że w tak dobrej cenie oferują pokoje. Jak widać wszystko było OK.

Nie wiem czemu niektórzy narzekają na dany hotel? teraz jest tyle stron z opiniami, że wystarczy kilka minut i można mieć informacje o tym jakie lustro w łazience, nie wspominając o samym poziomie czystości itp.
Rezerwowałem noclegi u różnych pośredników i nigdy żadnej wtopy. Może dlatego, że tripadvisor i booking przeglądam dość dokładnie zanim podejmę decyzję.
Amoma się sprawdziła więc teraz mogę już dopisać ich do swojej listy sprawdzonych pośredników :)

Tak ogólnie polecam pisać do hotelu przed przyjazdem aby uniknąć problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#66 PostWysłany: 24 Sie 2015 23:59 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Ostatnio rezerwowawalem przez nich Dom Chlopa w Wawie. Byli najtansi i zero problemow.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#67 PostWysłany: 04 Mar 2016 15:01 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 9
Dziś dokonałem rezerwacji hotelu w Dubaju. Cena atrakcyjna w porównaniu do bookingu.Czy aby potwierdzić nocleg bezpośrednio z hotelem mam napisać maila powołując się na numer rezerwacji z vouchera. proszę o pomoc. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#68 PostWysłany: 04 Mar 2016 15:14 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
numer rezerwacji , imię nazwisko to powinno wystarczyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#69 PostWysłany: 05 Mar 2016 20:03 

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 9
Rezerwacja potwierdzona przez hotel. Jak narazie polecam amoma. Więcej napiszę po wyprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#70 PostWysłany: 05 Mar 2016 20:30 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Zarezerwowalem hotel w Rio de Janeiro, cena byla w momencie rezerwacji bardzo dobra, żadnych problemów na miejscu w związku z pobytem nie miałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#71 PostWysłany: 29 Mar 2016 13:17 

Rejestracja: 29 Mar 2016
Posty: 1
Witam, bardzo dziękuję za powyższe opinie. Chyba przekonało mnie, żeby spróbować :)

Wybieram się w najbliższym czasie do Wenecji, a jako że ceny są tam w tym okresie (i pewnie ogólnie) dość wysokie, to zwróciła moją uwagę strona amoma.com - i miałem początkowo te same obawy, co większość: na ile jest to strona godna zaufania?

Chciałem tylko zapytać osób, które już korzystały z usług amoma.com: ich ceny reklamowane w różnych wyszukiwarkach są zazwyczaj cenami netto i faktycznie dużo niższe niż gdziekolwiek indziej. Później, jak rozumiem (i jak widzę na kolejnym ekranie przy próbie rezerwacji), na koniec przy rezerwacji doliczane są dość spore "podatki i opłaty", w rezultacie końcowa cena nie jest aż tak dużo niższa, ale jednak jest. Dla przykładu - z tej chwili - hotel oglądany na booking.com kosztuje 2346zł w ofecie bezzwrotnej (na 3 noclegi), a ten sam hotel na amoma.com 1707zł + 342zł = 2059zł - różnica ok. 300zł, tj. ok. 12% niżej niż na booking. Czy takiego rzędu różnice znajdywaliście?

Z góry dziękuję!

-- 29 Mar 2016 13:18 --

visola napisał(a):
Z tym pośrednikiem nigdy nie miałem problemu...chociaż już z niego nie korzystam, bo znajduję lepsze ceny.
Tak jak napisał pemat, zawsze trzeba sprawdzać komentarze hotelu na bookingu i tripadvisorze.


A możesz polecić jeszcze inne serwisy / strony, na których znajdujesz lepsze ceny? Z góry dzięki! :)

-- 29 Mar 2016 13:19 --

Artur_Kapinos napisał(a):
Rezerwacja potwierdzona przez hotel. Jak narazie polecam amoma. Więcej napiszę po wyprawie.


Artur_Kapinos - już wróciłeś? Prośba o podzielenie się wrażeniami. Z ciekawości, jaka była różnica w cenie hotelu (finalnej) na amoma.com vs inne serwisy (np. booking.com)?

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#72 PostWysłany: 29 Mar 2016 13:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Korzystałam kilkukrotnie z serwisu AMOMA.com gdy znalazłam tam ciekawe oferty. Często jest tak, że na innych portalach nie ma już w ofercie danego hotelu, a oni jeszcze mają pokój czy dwa.
Nie miałam żadnych problemów w hotelach. Nawet nie był mi potrzeby Voucher do pokazania w recepcji. Wszystko było załatwione, opłacone. Jednym słowem - polecam.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
jdk21 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#73 PostWysłany: 15 Kwi 2016 10:25 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 1
Czy ktoś z Was próbował brać od Amoma fakturę VAT? Z góry dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#74 PostWysłany: 19 Kwi 2016 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Ja także POLECAM serwis amoma.com

Właśnie wróciłem z weekendowego wyjazdu do Nottingham i za 2 doby w 4* hotelu Park Plaza poprzez Amomę wyszło 690 PLN zamiast 880 PLN na booking.com
Płatność z karty zdjęta w PLN tak jak było napisane na stronie więc bez żadnych niespodzianek.

Wydrukowałem potwierdzenie z amomy w razie czego. Choć na recepcji Pani tego nie potrzebowała. Miała dane rezerwacji w komputerze więc wszystko było tip-top.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 26 Lip 2016 14:28 

Rejestracja: 26 Lip 2016
Posty: 3
Witam wszystkich w moim pierwszym poście.
Od razu przychodzę do problemu:
Wczoraj wieczorem z zadowoleniem zrobiłem rezerwację świetnej oferty: Ivberg Premium w Berlinie na 3 noce od czwartku za niecałe 700zł gdzie podobna oferta na booking.com i stronie hotelu około 1500zł
Oczywiście nie znając amoma.com zrobiłem szybki research i opierając się głównie na opiniach tego forum (bo były najświeższe w szybkim researchu).
Rezerwacja zrobiona wczoraj o 20 i od razu piszę maila do Ivberg Premium, o 10 rano dziś czytam maila z odpowiedzią:
Unfortunately your reservation was cancelled by the travel agency, because they went bankrupt

Po 12 dzwonię do amoma, ale po kilku minutach i złotówkach straconych na słuchaniu muzyki odpuszczam.
O 14 piszę na ich fb, 10 minut później dzwonią, że wszystko jest ok iii... tu mój angielski jest za słaby, bo rozumiem jak Pani przez telefon mówi, że hotel nie ma rezerwacji, bo pośrednik, bo coś tam, ale wszystko jest w porządku.
Teraz nie wiem czy mogę być spokojny, czy szukać czegoś już teraz na Berlin, bo w hotelu będę dopiero w czwartek o 20:00 i zarezerwowanie czegoś wtedy na 3 noce będzie albo grzebaniem w resztkach albo baaardzo drogie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 26 Lip 2016 15:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Ciekawa jestem, co Ci napisali jeszcze z tego hotelu. Że powinieneś zarezerwować u nich bezpośrednio?
Ja korzystałam z tego serwisu rezerwując hotel w Dubaju, cena bardzo dobra, wszystko w porządku. Nie czytałam jeszcze nigdzie, że zbankrutowali.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
adriangood uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#77 PostWysłany: 26 Lip 2016 15:13 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Zadzwoń do polskiego przedstawicielstwa w Warszawie :
http://www.amoma.com/index.php?&langid= ... cgodXA8NZw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 26 Lip 2016 21:08 

Rejestracja: 26 Lip 2016
Posty: 3
Japonka76 napisał(a):
Ciekawa jestem, co Ci napisali jeszcze z tego hotelu. Że powinieneś zarezerwować u nich bezpośrednio?
Ja korzystałam z tego serwisu rezerwując hotel w Dubaju, cena bardzo dobra, wszystko w porządku. Nie czytałam jeszcze nigdzie, że zbankrutowali.


Dokładnie tak :)

"If you wish to book a room directly with us please let us know, we will send an offer."

Robiłem bardzo szybkie research ze względu na taką wycieczkę last minute (tłumaczę się) i następnym razem na pewno nie będę pisał postu nt. takiej drobnostki jak teraz.
Wysłałem jeszcze jedno zapytanie do amoma i do hotelu bezpośrednio, ale już nie mam ciśnienia, bo kilka postów wyżej przeczytałem wyjaśnienie jak działa ten serwis i wątpliwości zostały rozwiane.

Jak się zamelduję w czwartek to dodam post, żeby inni wahający się widzieli, że wszystko gra.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#79 PostWysłany: 29 Lip 2016 10:31 

Rejestracja: 26 Lip 2016
Posty: 3
Polecam amoma. Póki co mam świetne doświadczenie z serwisem, bo jakbym mógł napisać inaczej skoro jestem w 4* hotelu zjadłem śniadanie i leżę w łóżku ze świadomością, że zapłaciłem za to 1/2 ceny :)
Poza tym sprawnie starali się rozwiewać moje wątpliwości przez telefon i email (chociaż bardziej rozwiało je doświadczenia podróżników z forum)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#80 PostWysłany: 29 Lip 2016 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
POLECAM Amoma.com
Amoma był pierwszym pośrednikiem w rezerwacji noclegów, z którego korzystałam. Wybrałam ich z przypadku :D gdyż na Trivago mieli najlepsze ceny na noclegi ze śniadaniem w pokojach jednoosobowych w Lizbonie. Pokoje rezerwowałam z trzymiesięcznym wyprzedzeniem, z opcją elastycznej anulacji. Nie wysyłałam maili do hotelu z pytaniem o potwierdzenie rezerwacji, co nie zaszkodziło by zrobić, ale nie pomyślałam o tym ;) Na miejscu wystarczyły nasze dane osobowe do zameldowania. Hotel był zgodny z opisem i bardzo fajny. Płatność też przebiegała zgodnie z podanymi informacjami - najpierw 10%, a bodajże na 2 tygodnie przed przyjazdem pozostała kwota została pobrana z karty. Moje doświadczenia są w 100% pozytywne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group