Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Maj 2013 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
Ograniczam się do mocno okrojonej fotorelacji gdyż nie mam czasu na pisanie, postaram się regularnie wrzucać info i nowe zdjęcia na bloga więc jesli ktoś ma ochotę to zapraszam.
Skorzystałam z promocji Madrid-Buenos Aires powrót Lima-Londyn. Prawie 6 tygodni, Buenos - Lima autobusem, zahaczyłysmy po drodze o Chile w tym pustynia Atacama - moje ulubione miejsce z tej wyprawy. Noclegi - 8 w autobusie / samolocie, 10 w hostelu, 27- couchsurfing. Koszta całej wyprawy cięzko mi oszacować, na autobusy wydałam ok1200 zł w tym Buenos Aires - Mendoza to prawie 350 zł.
Ulubione miejsce - Chile. Podróżowałam z 4letnią córką.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 01 Maj 2013 23:30 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 67
Loty: 51
Kilometry: 88 379
Dziewczyny!
Szacun, szczególnie dla mamy:)
Nigdy nie komentowałem żadnych relacji z podróży ale teraz mi szczena opadła.
Ameryka Południowa z czterolatkiem - szczyt szczytów.
Jesteście moimi idolami.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Maj 2013 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
czterolatką;) dzięki.
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Maj 2013 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2011
Posty: 25
Robisz niesamowite zdjęcia ! Coś pięknego ! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Maj 2013 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Swietne zdjecia i przygoda. Gratuluje tripu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Maj 2013 00:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Bdb fotografie. Jaki analog z jakim szkiełkiem oraz jaki film włożony ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Maj 2013 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
Analog f80 + nikkor 35mm 2.0 , film agf ultra 100 przeterminowana o jakies 10 lat;
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Maj 2013 08:50 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 31
vamamama napisał(a):
Analog f80 + nikkor 35mm 2.0 , film agf ultra 100 przeterminowana o jakies 10 lat;


Zdjęcia prześwietne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Maj 2013 10:26 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 322
Loty: 57
Kilometry: 112 912
niebieski
Hej,

mam wylot do Peru zaplanowany na 7 maja, jednak ciągle się waham. Chodzi o bezpieczeństwo w dużej mierze - wnioskuję, że nie miałyście żadnych istotnych problemów? Jak oceniasz Peru w świetle innych odwiedzonych państw? Jesteś płynna w hiszpańskim?

Zdjęcia rewelacyjne. Miejmy nadzieje, ze córeczka bedzie pamiętała tę wyprawę jak dorośnie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Maj 2013 14:12 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
witam, gdzies niedawno czytalam, ze z podrozujac z dziecmi wlasciwie jest bezpieczniej, ludzie patrza bardziej przyjaznie. My jedziemy z 13-latkiem, ktory byl z nami w Azji w zeszlym roku (sami pojechalismy na rekonesans rok wczesniej, sprawdzic czy jest bezpiecznie :)) tez sie troche dygam ale bedziemy wylacznie w miejscach baaardzo turystycznych. Ale poniekad rozumiem sytuacje moja 18 letnia corka wycofala sie z podrozy do Peru (jedziemy za 3 tyg.) i do Azji tez nie chciala jechac a to wszystko tylko po zaczepkach Egipcjan w Egipcie ma taka awersje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Maj 2013 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
panrobo, w Peru jest w miarę bezpiecznie, poza kradzieżami, dlatego nie wzięłam swojego profesjonalnego aparatu; nam się nic nie przytrafiło ale weź pod uwagę że ze względu na dziecko nie szlajałam się wieczorem po knajpach czy ulicach; czytałam też o taksówkarzach którzy cie okradają dlatego moze lepiej jest wziąc autobus. Nie mówię po hiszpańsku ( teraz już trochę rozumiem ; ). Peru wydało mi się najmniej przyjaznym z 3 państw które odwiedziłam - oni zyją z turystów i cały czas próbują na tobie zarobić. Ale poznałam też gościnnych couchsurferów i nie mogę ocenić obiektywnie po tak krótkim czasie tam spędzonym. Jesli masz bilet to się nie wahaj! Po prostu nie bierz duzo wartościowych rzeczy.

aviel, myślę że przestępca nie będzie bardziej przyjazny ze względu na fakt ze masz dziecko;

Mała znosiła podróz dobrze, przesypiała noce w środkach transportu w przeciwieństwie do mnie i bardzo łatwo nawiązywała znajomości, oczywiście zdarzały jej się fochy i płacze tak jak to jest w tym wieku ( czasem codziennie ;)
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Maj 2013 08:42 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
bardzo fajne zdjęcie i szacunek za podróż. Pokazałaś,że dziecko w żadnym stopniu nie ogranicza
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Maj 2013 18:10 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 10
Zdjęcia prześliczne ! Córeczka jeszcze bardziej ! Myślę że przygoda do zapamiętania do końca życia!
Pozdrawiam i jednocześnie zazdroszczę! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 14 Maj 2013 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
No nie zgodze się ze w zadnym stopniu nie ogranicza, bo jednak trzeba isc na pewne kompromisy:)
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group