Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Paź 2016 18:22 

Rejestracja: 08 Kwi 2015
Posty: 8
Szukam współtowarzysza/współtowarzyszki podróży. Mam bilety na lot z Amsterdamu do Rio. Zdecydowałam się już lecieć sama, niestety obleciał mnie strach. Jako, że Brazylia nie wiedzieć czemu niezbyt mnie interesuje, planuję szybko się z niej wydostać, czy to do Argentyny w kierunku Ziemi Ognistej, czy to do Paragwaju a potem dalej. Wyjazd w zamierzeniu ma trwać sześć miesięcy, jednakże może się skrócić z różnych powodów. Także finansowych, więc preferowane noclegi na couchsurfingu, namiotem też nie pogardzę w co bardziej odludnych miejscach.
O mnie: za chwilę 26, dużo jem, dużo śpię, zaczynam marudzić w przypadku niezaspokojenia podstawowych potrzeb (niestety nie jestem w stanie się najeść nawet najpiękniejszymi widokami), doświadczenie w stopowaniu jakieś mam, hiszpański trochę znam, póki co bardziej czytany niż mówiony, góry są piękne ale nie mam na nie kondycji. Starałam się być szczera, żeby potem nie było. Jeśli kogoś zainteresowało chociaż na tyle, żeby potowarzyszyć na początku, będzie mi miło.
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
    Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
    #2 PostWysłany: 02 Lis 2016 14:31 

    Rejestracja: 06 Lis 2011
    Posty: 107
    a może jachtem z Chile do Brazylii ? Od połowy stycznia do maja ?
    Po szczegóły zapraszam na prv.
    Sebastian
    _________________
    Image
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    #3 PostWysłany: 12 Lis 2016 18:24 

    Rejestracja: 12 Lis 2016
    Posty: 2
    Hej Marito, ja w Cancun planuje byc 27 listop. a potem tez na poludnie na co najmniej 6mies...jesli chcesz sie dołączyć - pisz.Pozdrawiam, Mariusz
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
    Nie możesz dodawać załączników na tym forum

    Przeszukaj temat:
      
    phpBB® Forum Software © phpBB Group