Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2013 20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Można teraz otrzymać duuuużo szybciej status Gold, Platinum lub Executive Platinum. Promocja jest dla tych co nie należą w ogóle do AA i się zapiszą lub tych co już są w AA, ale nie mają statusu Gold, Platinum lub Executive Platinum.
Do promocji trzeba zapisać się do 27 sierpnia i polecieć pomiędzy 1 września a 31 grudnia liniami American Airlines lub wybranymi parterskimi (American Eagle, American Connection carrier, British Airways, Finnair, Iberia, Japan Airlines and Qantas). Loty z innymi partnerami na codeshare też są kwalifikowane.
Status Gold otrzymuje się już po 6 tys. mil (standadowo po 25 tys. lub 30 segmentach podróży), Platinum po 12 tys. (standardowo po 50 tys. lub 60 segmentach), Executive Platinum po 30 tys. (standardowo po 100 tys. lub 100 segmentach)
W przypadku zrobienia statusu Executive Platinum w ramach tej oferty, otrzymuje się 8 eVipów, które można użyć do upgradu w lotach long-haul z klasy ekonomicznej do business lub z business do pierwszej

Link do zapisania się do promocji:
http://www.aa.com/viewPromotionDetails. ... cale=en_US
Trzeba użyć kodu: H3TLI

Status będzie przyznany do 28 lutego 2015
Co daje status ? Patrz tabelka poniżej.

Załączniki:
aa1.jpg
aa1.jpg [ 66.46 KiB | Obejrzany 2574 razy ]
aa2.jpg
aa2.jpg [ 84.56 KiB | Obejrzany 2574 razy ]
aa3.jpg
aa3.jpg [ 73.73 KiB | Obejrzany 2574 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Sie 2013 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1238
niebieski
Właśnie na coś takiego polowałem, dzięki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2013 12:06 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Kod:
The page you requested no longer exists or has expired. Please visit AA.com to view current AA news and info.

Czy tylko mnie się strona nie otwiera?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2013 12:35 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
mucha napisał(a):
Kod:
The page you requested no longer exists or has expired. Please visit AA.com to view current AA news and info.

Czy tylko mnie się strona nie otwiera?


dokładnie mam to samo :(
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2013 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Na tamtej stronie były warunki, te co opisałem + przycisk do rejestracji. Rzeczywiście zniknęła, jednak nadal działa bezpośrednia strona do rejestracji :)
https://www.aa.com/AAdvantage/viewBonus ... e&from=Nav

Doszły nowe kody i teraz są 4:
H3TLK, H3TLI, H3TFB, i H3TGM

Rejestrujcie się szybko, bo zniknie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2013 13:30 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Ja bym się łapał na Golda, ale mam wątpliwości co do przywilejów tego statusu. Wejście do lounge nie jest jasne - jest za free czy nie?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Sie 2013 13:31 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 20
The promotional code you entered is not valid. Please contact AAdvantage Customer Service.

Żaden z podanych 4 kodów nie śmiga :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Sie 2013 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1238
niebieski
mucha napisał(a):
Ja bym się łapał na Golda, ale mam wątpliwości co do przywilejów tego statusu. Wejście do lounge nie jest jasne - jest za free czy nie?


Nie, Gold nie daje jakiegokolwiek dostępu do poczekalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Sie 2013 16:45 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 322
Loty: 57
Kilometry: 112 912
niebieski
dziala jeszcze? Link porzekierowuje do zwyklej storny logowania. Promocja dobra - szkoda, ze nie widzialem wczesniej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2013 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Promocja miała trwać do 27 sierpnia, lecz po kilku godzinach ją zakończyli :( Podobno była targetowana, ale chyba się przeliczyli. co ciekawe kody były publikowane przez nich m.in.na linkedin, fb, więc trudno powiedzieć, że było to dla wąskiego grona :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Wrz 2013 08:23 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3307
HON fly4free
pojawiła się jakaś nowa promocja na
-Platinum (raczej nie dla wszystkich, chyba dla tych co otrzymali przesyłkę od AA) i
-Gold (udało mi się zarejestrować na kod)
warunki w linkach

PLATINUM (kod rejestracji HVDPR) na ten kod tez mi udało się zarejestrować
http://www.aa.com/viewPromotionDetails.do?fN=direct-mail-platinum-offer.xml&anchorLocation=DirectURL&title=platinumoffer


GOLD (kod rejestracji HVDGR)
http://www.aa.com/viewPromotionDetails.do?fN=direct-mail-gold-offer.xml&anchorLocation=DirectURL&title=goldoffer

http://slickdeals.net/f/6284906-free-aadvantage-gold-status?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group