Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Kwi 2018 09:26 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Planuję trasę rowerową AlpeAdria z Salzburga do Grado we Włoszech. Szukam osób które robiły tę trasę i mogą podzielić się doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2019 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@Złoty niebawem się wybieram ;) podzielę się po majówce ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Kwi 2019 08:58 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Teraz to ja się mogę podzielić :)
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2019 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@Złoty tak właśnie myślałem, że w rok już zdążysz tą trasę przejechać ;) ale w sumie to może przezornie spytam, choć już prawie wszystko zaplanowane:

1. Czy Austria i Włochy rzeczywiście w rzeczywistości są straszne pod względem spania na dziko, jak to w internetach straszą? Generalnie najczęściej nie wierzę tego typu plotkom bez podparcia i zawsze bez problemu tak spałem, jednak chętnie dowiem się jak to wygląda na Alpe Adria Radweg ;)
2. Orientujesz się, czy można rowerem wjechać drogą asfaltową na Trójstyk Państw Włochy - Słowenia - Austria? (od strony Austrii) Podobno jest zakaz dla aut, a rowerem teoretycznie spokojnie można, ale czy na pewno? Ewentualnie jeśli byłeś to jak tam najłatwiej z rowerem się wdrapać :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:18 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Nie bardzo pomogę. Spaliśmy pod dachami hoteli lub pensjonatów, mówiąc szczerze to nie widziałem nikogo na dziksa. Robiliśmy trasę Salzburg Grado, nie byliśmy zatem zbyt blisko Słowenii.
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 08 Maj 2019 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
No to obiecałem po majówce podzielić się doświadczeniami z tej trasy ;) zapraszam do przeczytania relacji: alpe-adria-radweg-salzburg-wenecja-rowerem-wieden,219,141472
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group