Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sie 2011 02:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jak w temacie - warto tam skoczyc czy lepiej na pewniaka uderzyc do walencji ? ;)

ponoc sa fajne dzikie plaze w okolicach san jose, ktos potwierdzi ? ktos zaprzeczy ?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 22 Sie 2011 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Mateusz napisał(a):
rw30, widzę planujesz podobny trip do mojego :) Ja będę 28 października do 1-2 listopada w Alicante i planuję wziąć samochód i jechać aż do Malagi/Sewilli. Almerię również chcialbym zobaczyć + Murcia i inne miejscowości w pobliżu. W samym Alicante maks 1 dzień.


nie, absolutnie nie planuje tripu podobnego do Twojego ;) jade na weekend do alicante juz prawie na pewno a prawdopodobnie na inny weekend do almerii ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2011 20:44 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
Dwa lata temu spędziłam kilka miłych dni najpierw w Roqueta del Mar (bardziej kurortowe, jakoś w drugiej połowie sierpnia załapałam się na fiestę) a potem właśnie w San Jose. I potwierdzam- San Jose to fajne miejsce na chill out, mało ludzi, bardzo fajne skaliste wybrzeże z mini-jaskiniami itp. atrakcjami. Ale trzeba zaznaczyć, że cały obszar Cabo de Gata to jedna wielka pustynia ;)
W jednej i w drugiej miejscowości mieszkałam na campingu, z tego co pamiętam w Roqueta płaciliśmy ok. 19, San Jose ok.15 euro za dwie osoby z namiotem.

Załączniki:
san_jose.jpg
san_jose.jpg [ 204.58 KiB | Obejrzany 2092 razy ]
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sie 2011 21:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 353
niebieski
ja polecam Aguadulce :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Sie 2011 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
MeHow napisał(a):
ja polecam Aguadulce :)


a czemu ? ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group