Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 496 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Lip 2012 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Ja wciąż nie dostałem zwrotu.

A miła pani przedwczoraj odpowiedziała tak:

"W odpowiedzi na otrzymaną korespondencję uprzejmie informuję, że zwrot w wysokości 5 % za realizację płatności "Płacę z Alior Sync" oraz operacji bezgotówkowych przy użyciu danych karty następuje do 5 - ego dnia roboczego następnego miesiąca."

Czyli do wczoraj miało być a u mnie wciąż nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 06 Lip 2012 09:49 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 16
5 roboczy dzień miesiąca przypada na dzień dzisiejszy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 06 Lip 2012 10:21 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
a macie zaksięgowane już te operacje, czy tylko zablokowane na koncie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 06 Lip 2012 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Cashback od Alior Sync już jest – szkoda, że błędnie naliczony

PS. Też ciągle nie mam rozliczonych operacji kartą...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Lip 2012 13:50 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Blackall napisał(a):

Ja mam prawidłowy zwrot (nie doliczałem się co do grosza ale mniej-więcej kwota mi się zgadza).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Lip 2012 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
a może jest tak jak z PayBack, czyli że za transakcje allegro czekają 2 miesiące czy nie będzie zwrotu prowizji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 06 Lip 2012 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Mają naprawdę niezły burdel.
Mimo rozliczenia transakcji w czerwcu dostałem 1/10 obliczonej przeze mnie premii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Lip 2012 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
a może jest tak jak z PayBack, czyli że za transakcje allegro czekają 2 miesiące czy nie będzie zwrotu prowizji?

grupa allegro nie oznacza platnosci na allegro. Mam tam jako odbiorca "payu" (było to doładowanie telefonu..)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 06 Lip 2012 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Blackall napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
a może jest tak jak z PayBack, czyli że za transakcje allegro czekają 2 miesiące czy nie będzie zwrotu prowizji?

grupa allegro nie oznacza platnosci na allegro. Mam tam jako odbiorca "payu" (było to doładowanie telefonu..)


to dziwne, bo ktoś na Twoim blogu cytuje fragment regulaminu gdzie napisane jest, że przy zwrocie towaru punkty CB nie są naliczane . . .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Lip 2012 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Blackall napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
a może jest tak jak z PayBack, czyli że za transakcje allegro czekają 2 miesiące czy nie będzie zwrotu prowizji?

grupa allegro nie oznacza platnosci na allegro. Mam tam jako odbiorca "payu" (było to doładowanie telefonu..)


to dziwne, bo ktoś na Twoim blogu cytuje fragment regulaminu gdzie napisane jest, że przy zwrocie towaru punkty CB nie są naliczane . . .

ale ja nic nie zwracalem? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Lip 2012 10:20 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 3
A ja mam takie pytanie. Czy jeśli wystawię na Allegro coś za 1zł, następnie kupię to bez logowania się (jest taka możliwość), jako koszt wysyłki wpiszę inny ustalony ze sprzedającym np 999zł albo więcej i zapłacę poprzez "Płacę z Alior Sync". Powtórzę to kilka razy w miesiącu. Oczywiście Alior pewnie mi premię naliczy ale moje pytanie co z Allegro i Urzędem skarbowym, ew. innymi instytucjami? Jest to niby obrót własnymi pieniędzmi ale nie wiem jak do tego mogą podejść wyżej wymienieni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 07 Lip 2012 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
@Blackall - Nie zwracałeś, ale wg regulaminu allegro jest na to 60dni. To znaczy nie na zwrot towaru (na to jest 14dni) ale na wniosek sprzedającego o zwrot prowizji. I np. w przypadku punktów payback są one naliczane dopiero po tych 60dniach... Może tutaj jest podobnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 07 Lip 2012 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
nsmarcin napisał(a):
A ja mam takie pytanie. Czy jeśli wystawię na Allegro coś za 1zł, następnie kupię to bez logowania się (jest taka możliwość), jako koszt wysyłki wpiszę inny ustalony ze sprzedającym np 999zł albo więcej i zapłacę poprzez "Płacę z Alior Sync". Powtórzę to kilka razy w miesiącu. Oczywiście Alior pewnie mi premię naliczy ale moje pytanie co z Allegro i Urzędem skarbowym, ew. innymi instytucjami? Jest to niby obrót własnymi pieniędzmi ale nie wiem jak do tego mogą podejść wyżej wymienieni.


Było to już poruszane kilka razy, choć wielu ludzi mówi swoje, ale allegro nie przepuści Ci takiej transakcji. Nawet jak się raz uda to za drugim, trzecim pójdzie odrzucenie płatności, ostrzeżenie i ostatecznie ban!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 07 Lip 2012 11:48 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 3
Allegro to w sumie niewiele stracę, ale bardziej interesuje mnie zainteresowanie ze strony US lub GIIF
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 07 Lip 2012 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Daj ludziom palec a będą chcieli cała rękę, zamiast cieszyć się że można 5% odzyskać od faktycznie kupionych rzeczy to kombinujecie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Lip 2012 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Alior Sync na FB napisał(a):
Cieszy nas, gdy nasi Klienci zarabiają dzięki naszej ofercie, ale nie ma róży bez kolców :) Niestety pojawiły się próby nieuczciwego pozyskania premii np. poprzez realizowanie fikcyjnych transakcji, co w świetle prawa stanowi przestępstwo oszustwa. Przypominamy, że prowadzimy aktywny monitoring transakcji klientów i w przypadku podejrzenia, że dana transakcja jest fikcyjna, wypłata premii będzie wstrzymywana do czasu wyjaśnienia takiego przypadku. Kilkanaście spraw związanych z próbą nieuczciwego wzbogacenia się byliśmy niestety zmuszeni skierować do prokuratury. Zatem tych, którzy pozyskują premię w sposób nieuczciwy, namawiamy do zmiany zwyczajów i korzystania z cashbacku nadal, ale już jednak uczciwie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Lip 2012 16:43 

Rejestracja: 06 Lip 2012
Posty: 1
Dzień dobry,
W nawiązaniu do powyższej dyskusji informujemy, że w zeszłym tygodniu bank wypłacił klientom pierwsze premie (cashback) za zakupy w Internecie. :D Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie tą usługą. Jednak zaobserwowaliśmy, że na forach pojawiają się pomysły służące wyłudzeniu premii od banku, a nawet stwierdziliśmy kilka prób ich realizacji w praktyce. Dlatego pragniemy przypomnieć, że bank prowadzi aktywny monitoring transakcji klientów i w przypadku podejrzenia, że dana transakcja jest fikcyjna (co w świetle prawa stanowi przestępstwo oszustwa), wypłata premii będzie wstrzymywana do czasu wyjaśnienia takiego przypadku.

Kilkanaście spraw związanych z próbą nieuczciwego wzbogacenia się byliśmy niestety zmuszeni skierować do prokuratury. Zatem tych, którzy pozyskują premię w sposób nieuczciwy, namawiamy do zmiany zwyczajów i korzystania z cashbacku nadal, ale już jednak uczciwie. :D

Pozdrawiamy,
Zespół Alior Sync
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 10 Lip 2012 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Dobry komentarz.

Swoją drogą to chyba nowa praktyka że przedstawiciele banków odpowiadają ludziom na forach, ale ciekawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Lip 2012 16:50 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 59
Brawo dla Alior Sync :)
Podoba mi się próba reakcji na wyłudzenia, bez tego szybko by się pewnie bank wycofał z tego pomysłu...
Mam nadzieję, że pomyślą o uruchomieniu w końcu reklamowanego Wirtualnego Oddziału czy Rozrywki?

P.S. Nie piszę tego dlatego, że 6. dostałem zwrot ;)
_________________
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 10 Lip 2012 18:33 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
Zespół Alior Sync napisał(a):
Kilkanaście spraw związanych z próbą nieuczciwego wzbogacenia się byliśmy niestety zmuszeni skierować do prokuratury. Zatem tych, którzy pozyskują premię w sposób nieuczciwy, namawiamy do zmiany zwyczajów i korzystania z cashbacku nadal, ale już jednak uczciwie. :D

Uwazajcie lepiej, zeby za bezpodstawne zastrasznie was nikt nie skierowal do prokuratury. Jezeli oferujecie jakas usluge i nie potraficie jej prawidlowo zorganizowac, to jest tylko i wylacznie wasz problem - a nie klientow z ktorzy niej korzystaja.
Swoja droga, bardzo dobrze, ze pojawila sie tu taka wypowiedz. W prawdzie nie mozna zweryfikowac jej autentycznosci, ale skutecznie odstraszyla mnie od korzystania z waszych uslug. Oferta nie wyroznia sie niczym, sposrod innych bankow, a np. w przypadku lokat jest wrecz ponizej poziomu krytyki. W waszym serwisie caly czas cos niedziala, albo dziala nieprawidlowo. No i kamyczek do ogrodka - postepowania przeciwko klientom korzystajacym z waszej uslugi ...
Bede przestrzegal znajomych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 496 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group