Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Gru 2012 02:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 96
Loty: 72
Kilometry: 201 537
Przymierzam się do zakupu biletu przez Kayak.pl, który po znalezieniu biletu przekierowuje na Flysiesta.pl. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą stroną? Z tego co czytałem w internecie opinie są raczej pozytywne. Czy ktokolwiek kiedyś kupował bilet i czy rozliczanie jest w PLN i czy mógłby sprawdzić jaki był kod MCC transakcji, bo nie wiem czy załapie się ona na cashback AliorSync.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Gru 2012 13:38 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Flysiesta.pl całe lata kasowała w litach litewskich (mimo podawania ceny w PLN). Nie wiem czy od roku coś się w tej kwestii zmieniło.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Sty 2013 00:56 

Rejestracja: 12 Lut 2012
Posty: 246
Loty: 61
Kilometry: 102 896
niebieski
@Mucostrooper - i jak, kupiłeś te bilety? Też właśnie znalazłem bilety AirBerlin i przez Flysiesta wychodzą ponad 100zł taniej. Tylko, że przy wyborze opłaty przez bankowość elektroniczną dolicza 50zł podczas gdy płatność przelewem jest bez dodatkowych opłat. Czy da się jakoś zapłacić żeby dostać jeszcze cashback? I druga sprawa, jeszcze na kayaku była informacja, że check-in może nie być wliczony w cenę, czy miał ktoś z tym jakieś doświadczenia i czy cena tam podana jest ostateczna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sty 2013 22:07 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 150
Przymierzam się do zakupu biletów do Bangkoku, szukam na Kayak-u i właśnie też zastanawiam się czy podana cena jest ostateczna? Zależy też od tego czym i jak będę płacić - przelew, karta?
Linie Emirates mnie interesują głównie.
Dziękuje za odp.
_________________
http://nasze-lepsze-ja.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lip 2013 14:42 

Rejestracja: 08 Lip 2013
Posty: 1
Niestety nie mam zbyt dobrej opinii,chciałem przebukować bilet z 14 Lipca na 16 Sierpnia pan z obsługi klienta,powiedział ze owszem jest to możliwe,ale należy zapłacić 175 Euro +40 Euro (oplata administracyjna),na mój mail aby podał mi kod i właściwy dla tej operacji numer konta, pokryto milczeniem,i po jednym dniu okazało się ze zakup biletu na ten dzień jest nie możliwy,bo ktoś inny kupił,to poprosiłem(dzwoniąc do nich na infolinie,aby przebukować na 18 Sierpnia,ale pani z obsługi rzekła ze nie jest pewna ile ma wynosić oplata, czy 175 euro+40, czy tez te 40 Euro już jest wliczone w to 175 euro,jeśli bym chciał zrezygnować z biletu to z ceny która zapłaciłem tj 2817zł otrzymam zwrot...uwaga 1185zł!!! czyli 1632 złote idzie dla nich na przemiał!!!,do dzis nie ma żadnej informacji na ten temat,kupilem bilet na 18 Sierpnia,(a tamten skasowałem) i na razie nie ma żadnego info,w obu tych tematach,na moje ponaglenia jestem skutecznie ignorowany.Rzecz dotyczy Lotu Cebu-Mactan-Praga-Ruzenie,u polskich sprzedawców dzieje sie wiele z automatu, a tu jest stres moj bo czuje sie oszukany,maile jakie otrzymywałem Pana Jarosław Iwanov oraz jakie wysyłałem prześle zainteresowanym na maila,sugeruje ostrzec innych ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lip 2013 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Kilka dni temu czytałem, że Flysiesta nadal obciąża w innych walutach. Z tego 100zł różnicy przy płatności synciem wyjdziesz jeszcze na minus przy tak wysokich kwotach.

Radziłbym uważać. A jak już to lepiej płacić kartą walutową (liczyłem kiedyś i bardziej się opłaca - choćby ta z kantora walutowego Alior Banku).
Można jeszcze sprawdzić czy zagraniczni pośrednicy nie mają lepszej ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Lip 2013 15:02 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Manat napisał(a):
z ceny która zapłaciłem tj 2817zł otrzymam zwrot...uwaga 1185zł!!! czyli 1632 złote idzie dla nich na przemiał!!!

Masz szczęście że odzyskasz prawie połowę kwoty jaką zapłaciłeś. Z większości innych taryf dostałbyś max 200-300zł.

Nie rozumiem Twojego pieklenia się (swoją drogą piszesz bez ładu i składu i nie wiadomo o Ci chodzi).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Lip 2013 18:43 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 150
Poza tym, nie biorą oni sobie wyliczeń z kosmosu a wszystko jest zapisane w warunkach taryfy i przewozu, wystarczy czytać co się kupuje a nie tylko klikać dalej dalej bo tanio a później żałować. Poza tym, jak u góry, 1100zł to całkiem niezła kwota za zwrot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 08 Sie 2016 17:00 

Rejestracja: 08 Sie 2016
Posty: 1
Proponuję bardzo uważać na tą firmę. Hotline traktuje klienta z buta i obojętnie na maksa. Mężczyzna o imieniu David mówi, że nie wie i właściwie to nie jego problem. Na pytanie czy może mnie przełączyć dalej do kogoś kto może mi pomóc albo do kierownika zmiany, odkłada słuchawkę i ma cię w nosie.

Mówi, że na Łotwie są inne standardy...
Koszmar...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lis 2016 11:16 

Rejestracja: 21 Lis 2016
Posty: 1
Kategorycznie odradzam FlySiesta!

Szukamy biletów na Malediwy, na Skyscanerze znaleźliśmy bilety po 1100 zł (w obie strony z przesiadkami).
Okazało się, że sprzedawcą biletów jest Flysiesta.

Po przejściu do płatności z 4.400 na rodzinę zrobiło się ponad 8.800 zł. Myślałam, ze za długo szła rezerwacja i dlatego przeskoczyła cena.
Niestety potem próba zakupu za 1100 zł za bilet została przez nas powtórzona dwukrotnie i za każdym razem to samo. Kiedy zadzwoniłam do faceta na infolinię wpierał mi, że pewnie zaznaczyłam 2 osoby zamiast, czterech. Kiedy powiedziałam, że z każdej strony mam print screeny, to zakończył rozmowę. :twisted: :twisted: :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group