Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 496 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Maj 2012 23:28 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 60
Zbanowany
Alior znowu daje 100zł (50zł za założenie konta Alior Sync i 50zł za 3 transakcje kartą do tego konta, która ma być darmowa): https://ty.i.sync.pl/inv/buzoB4WJyV

Nie znalazłem w regulaminie zapisu, że obecni klienci Aliora nie mogą brać udziału, więc chyba nie ma takich ograniczeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 24 Maj 2012 23:52 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Zarejestrowałem się poprzez link od ms93

Mój link polecający to: https://ty.i.sync.pl/inv/JA2yPZqqj8
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2012 19:36 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 6
Loty: 40
Kilometry: 74 187
Skorzystałem z powyższego linka. Oto moj: https://ty.i.sync.pl/inv/CJXpMwYZGp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Cze 2012 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Koniec polecen, zaczyna sie akcja własciwa, czyli start banku :) Rusza Alior Sync
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Cze 2012 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 623
niebieski
@Blackall

Jak jest z kk w tym Alior Sync - jest jakaś możliwość uniknięcia opłaty miesięcznej? Np. poprzez wyrobienie limitu transakcji itp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Cze 2012 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
krzywiec napisał(a):
@Blackall

Jak jest z kk w tym Alior Sync - jest jakaś możliwość uniknięcia opłaty miesięcznej? Np. poprzez wyrobienie limitu transakcji itp?

z tego co widze 0PLN pod warunkiem rozliczenia transakcji na 15000 PLN w ciagu ost. 12 mies ;)
http://www.sync.pl/produkt/Karty+Kredytowe

aczkolwiek znając życie, po kontakcie z konsultantem moze uda sie wynegocjowac karte za 0PLN na kolejny rok lub po prostu trzeba bedzie zamknac i wyrobic nową :)

BTW wszystko fajne, ale nikt oficjalnie nie powiedzial co robic z 'Ty i Sync'... Prawdopodobnie system nas rozpozna po peselu, ale ja wole poczekac na oficjalnego maila, zeby nie okazalo sie, ze stowki mi nie dadza... :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Cze 2012 22:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Blackall napisał(a):
BTW wszystko fajne, ale nikt oficjalnie nie powiedzial co robic z 'Ty i Sync'... Prawdopodobnie system nas rozpozna po peselu, ale ja wole poczekac na oficjalnego maila, zeby nie okazalo sie, ze stowki mi nie dadza... :|

Pytałem dziś na infolinii, można spokojnie zakładać ze strony głównej - system rozpozna nas po PESELu. Nr rachunku też się generuje taki jaki wybraliśmy w Ty.I.Sync więc jest ok :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Cze 2012 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
mucha napisał(a):
Blackall napisał(a):
BTW wszystko fajne, ale nikt oficjalnie nie powiedzial co robic z 'Ty i Sync'... Prawdopodobnie system nas rozpozna po peselu, ale ja wole poczekac na oficjalnego maila, zeby nie okazalo sie, ze stowki mi nie dadza... :|

Pytałem dziś na infolinii, można spokojnie zakładać ze strony głównej - system rozpozna nas po PESELu. Nr rachunku też się generuje taki jaki wybraliśmy w Ty.I.Sync więc jest ok :)

no tak myslalem, podchodzac do tego z programistycznego punktu widzenia, ale mimo wszystko powinni pierwsze o tym poinformowac osoby, ktore zapisywaly sie w ty.i.sync....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Cze 2012 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
GintarasI napisał(a):
ok, jestem w mbanku, mam tam debet. do alior sync przejde po stowe...
zakladam konto w alior sync, przelewam kase z ktorej robie 3 transakcje karta by dostac 50 zl dodatkowe poza 50zl za zalozenie (zarejestrowalem sie wczesniej).

kiedy dostane 50pln+50pln?
kiedy zaczna mi doliczac oplaty jakies za nieuzywanie konta, karty itd (po 3 transakcjach bede uzywal sporadycznie, korzystac z 5% cashbacku przy zakupach w necie)
kiedy moge bezplatnie zrezygnowac z konta?

bonus dostaniesz wtedy, kiedy przewiduje to regulamin:
Cytuj:
a) Jeśli Uczestnik założy bezpłatny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Alior Sync w
ciągu 42 dni od daty zakończenia Konkursu, otrzyma na ten rachunek pierwszą Premię w
wysokości 50 zł w ciągu 3 dni roboczych od daty jego założenia. (O możliwości i sposobie
założenia rachunku w Alior Sync Organizator poinformuje Uczestników Konkursu po
zakończeniu Konkursu za pośrednictwem poczty elektronicznej).
b) Jeśli Uczestnik dokona 3 operacji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej, wydanej
bezpłatnie do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Sync, w ciągu 42 dni od
daty zakończenia Konkursu, otrzyma na ten rachunek drugą Premię w wysokości 50 zł w
ciągu 3 dni roboczych od daty rozliczenia trzeciej spośród ww. transakcji

konto i karta sa darmowe, wiec dopoki nie wprowadza oplat moze sobie po prostu "leżeć"
zamknac konto mozesz w kazdym momencie za free.

btw proponuje przeniesc sie z mbanku, sa na prawde lepsze konta. Sam mam mbank ale po prostu zeby miec - karta debetowa jest tam nieoplacalna. Po co mam wyrabiac bodajze 100zl miesiecznie zeby nie placic oplaty a karte, skoro robiąc to samo w millennium bank mi za to... placi? ;) http://livesmarter.pl/zakupy-za-97-proc ... m-sklepie/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 16 Cze 2012 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
No to u mnie ... pierwsze 5 dyszek już wpadło :) .
W sumie poszło bardzo sprawnie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Cze 2012 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Maris83 napisał(a):
Alior Sync jest kompletnie niewiarygodny w mojej opinii, 50zł nie wpłynęło, na infolinii nie wiedzą dlaczego, składają zapytania techniczne na które nie ma odpowiedzi, konsultantki po słowach, że rozmowa jest nagrywana (do czego mam pełne prawo) rozłączają się, bank sam w sobie jest beznadziejny - niby z myślą o "internetowych" a przez komórkę nie da się nic zrobić praktycznie na nim, infolinia zadaje 15 pytań weryfikacyjnych, w tym raz zadała mi takie, na które nigdzie nie podawałem odpowiedzi. Odradzam komukolwiek zakładać tu konto, w obawie o zniknięcie środków w podobny sposób jak to zrobił kiedyś właściciel Amber Gold'u.

ee, bez przesady. Owszem, technicznie to nie jest beta tylko conajmniej alfa, ale z 50 zł wywiązali sie prawidlowo. Wszyscy, którzy zarejestrowali sie w ty.i.sync, kase dostali. Zrobiles to?
Jeszcze troche czasu mini, zanim bank bedzie dzialal prawidlowo - jako "główne" konto nie polecam, ale dla cashbacku, stówki i darmowej karty nie jest zły. No i przelewy w EUR free, czego nie ma nigdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2012 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
GintarasI napisał(a):
Blackall napisał(a):
jako "główne" konto nie polecam, ale dla cashbacku, stówki i darmowej karty nie jest zły. No i przelewy w EUR free, czego nie ma nigdzie.


:mrgreen: witam podobnie myslacego.

Bo ciągle wielu ludzi w Polsce mysli na zasadzie konto = wpływ pensji = najlepiej nie więcej niż jedno, góra dwa. Mam od dawna, płace za nie 10zł, ale nie bede zmieniał bo mam oddział na miejscu. Ew w rodzinnym miescie. Wystarczy.

A trzeba myslec inaczej - skoro bank płaci mi za zakupy spożywcze/paliwo to zakładam konto tu i tu. Skoro płaci mi za zakupy w necie - to zakładam też tu. Przy okazji dobra lokata/konto oszczędnościowe - to kase można wrzucić jeszcze gdzies inadziej. O wpływie pensji nie wspominajac. Wiekszosc bankow oferuje juz zakladanie konta online, wiec nie widze problemow dorobic kolejne.

To nie ja mam narzekać na bank, tylko bank na mnie, że wykorzystuje go w 100% i zgarniam ile się da :) Ja wiem ze ciągle to brzmi absurdalnie, ale w ciagu miesiąca można zgarnąć na prawde sporo. Głupi przyklad: wpływ pensji (50zł), paliwo (20-30zł), spożywcze (20-30zł), ew. transfer środków z karty kredytowej na lokate plus odsetki ze swoich oszczednosci (zaleznie od kwoty od kilku do kilkuset, czego sobie i wam zycze, złotych miesiecznie) i mamy 140-160zł + osetki z lokat totalnie za free.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Cze 2012 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
GintarasI napisał(a):
oby tylko cashback zadzialal wraz z PayU lub najlepiej bluecashem ;)

wg regulaminu musi działać. Problem tylko w tym, ze Sync zastrzegł sobie mozliwosc dodawania serwisów, których cashback nie obejmuje. Dlatego polecam działac szybko :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Cze 2012 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
od BlueCash też działa? Przecież to zwykły przelew a nie płatność.
Dostał już w ogóle te punkty premiowe?
I pytanie - jak mi zaakceptują konto (przelew już wysłałem ale jest sobota) to od razu mam numer karty do płatności, czy muszę czekać na plastik? Jeśli tak to ile czekaliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Cze 2012 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
GintarasI napisał(a):
dostalem 50 pln za otwarcie, za platnosc jeszcze nie.

Od razu po otwarciu konta miałeś 50zł czy dopiero później doszło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Cze 2012 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
W takim razie czekam.
Konto wydaje się super, jak na razie prawie same pozytywy :) Tylko łaśnie jestem po czacie w wirtualnym oddziale i wszystko spoko, tylko pani bankier wysunęła mi panel do logowania, żeby mi coś tam sprawdzić, mimo że połączenie z czatem nie jest szyfrowane. Mam nadzieję, że to zmieniam. Właśnie zakładam konto walutowe, bo też jest za free a przyda się mieć gdzie trzymać dolary i euro :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Cze 2012 08:12 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 34
Minęło od założenia 5 dni, a ja nie mam ani 50zł, ani karty. Jak u Was?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 30 Cze 2012 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
rafalo34 napisał(a):
Minęło od założenia 5 dni, a ja nie mam ani 50zł, ani karty. Jak u Was?

Minęło ... 2 tygodnie od założenia.
Mam konto, kartę (dostałem w tydzień) i 2x50zł w prezencie :) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 30 Cze 2012 10:10 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 34
Po jakim czasie pierwsze 50zł ?:>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Cze 2012 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
rafalo34 napisał(a):
Po jakim czasie pierwsze 50zł ?:>

W moim przypadku, od możliwości zalogowania się na konto (okolice 16-tej - sposób założenia konta poprzez przelew z istniejącego już konta) - pierwsze 50zł było już rankiem następnego dnia (a co ciekawe - była to sobota).

@rafalo34 ... a Ty rejestrowałeś się wcześniej na stronie "ty.i.sync.pl"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 496 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group